Tajný život mazlíčkůUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:7 019

Tentokrát bude hlas upřímných trailerů mluvit o filmu Tajný život mazlíčků.

Přepis titulků

Od tvůrců, kteří vám přinesli... vypadni ze záběru! Proč jste sem nedali varování před mimoňema? Jéžiš. ...přichází film o tom, co dělají zvířata, když jim odejde páníček. Natáčí průměrné dětské filmy. Tajný život mazlíčků. Užijte si úplně stejnou premisu jako v Toy Story bez všech těch hraček duše, humoru nebo hezky vystavěného příběhu. Jednorázový dětský trhák, který vás přinutí nenávidět Pixar za to, že nám dává nerealistické představy, když sledujeme film určený pro šestileté.

Má to být hloupé, pamatujete? Seznamte se s Katie, Maxem, Dukem, Chloe, Sweet Pea, Melem, Normanem, Buddym, Tiberiem, Snowballem, Gidget, Ozonem, Popsem a dalším tuctem postav, které to celé rozmělní natolik, že vám na nich ani nebude záležet. Když příběh o tom, co dělají zvířata, když jsou sama, ostře zatočí doleva v honičce aut, má zabijácké zvířecí kulty v kanalizaci a psychodelické továrny na párky.

Ale co, zase si budete připadat jako děcka. Protože nebudete vědět, co a proč se to děje. - Co se to děje!? - Netuším! Připravte se, že řeknete: "Hele, ten hlas poznávám." A následovat bude: "Proč se tomu upsali?" Když Louis C. K., Hanibal Buress a Jenny Slate obětují svůj indie styl, aby vtipkovali o kadění s Kevinem Hartem. Ignorujte, co se právě stalo, jasný?

Dívejte se, jak tento malý animák září se stejně malým Snowballem – králíkem, který 90 minut vyřvává náhodné hlášky Kevina Harta. Páni, jste pěkně chladnokrevní! Zatímco udává nejvíce určující rys tohoto filmu. Násilí. Zůstaň dole. Hodně, hodně moc násilí. Nedívej se na něj, dívej se na mě.

Nikdo ti nepomůže. Vybrali jste si svou stranu a teď shoříte. Panebože, jsou to zvířata! Jasně, jsou to zvířata. Užijte se film o všech druzích mazlíčků s koulemi na to, aby řekli, že psi jsou hloupí a oddaní a kočky jsou totální hajzlové. Nezajímáš mě ty ani tvoje problémy. Žádám tě, abys opustil moji zahradu.

Nařežu tě na provázek, udělám z tebe klubíčko a budu s tebou hodiny švihat. A ptáci jsou tak marní, že ani neumí mluvit. Jak je, Sweet Pea? Není to špatně, jen jsem... netušil, že se to může říct nahlas, aniž bychom nakrkli milovníky koček. Posaďte děti před telku a potom odejděte z pokoje, aby si užily dobrodružství ve stylu Looney Tunes, které promrhá svou vtipnou premisu, zasazení do New Yorku a 90 minut vašeho času.

Ve filmu, který spadá mezi Pixarové béčka a film, jenž nesmí být jme... Dejte to pryč řekněte, kdo tam hraje, kdo tam hraje! Hrají: Louis C-K9, Pes z Takové moderní rodinky, Kevin Sráč, Neštěkací Kimmy Schmidt, Hlas ovce v Zootropolis, Hlas Marlina, hele ty podvádíš Pixar a Kočičí cukrovka.

Mazlíčci, padouši Vážně tam museli dávat všechny ty... jak to mám říct, kočičí řitní otvory? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten film měl suprově udělaný trailer, akorát nám dával pocit, že to bude úplně jiný film. Z mého pohledu naprosto promarněná šance na dobrou komedii.

110

Odpovědět

Pravdepodobne najhorší animák, aký som videl.

22

Odpovědět

A viděl jsi Buchty a klobásy?

Nedokážu si představit větší hovadinu, to už asi nic nepřekoná.

00

Odpovědět

Nevím jak se to stalo, nebudete mi věřit, ale na tom jsem byl v kině.

21

Odpovědět

Lord Vojeldort : Dobrá historka začína takto: dal som si jeden RAW šalátik a latte, potom som sa presunul do inej kaviarne a dal som si dyňový koláčik... alebo je to s vodkou a krčmou?

32

Odpovědět

Mám dojem, že hlas upřímných trailerů je slušně vycukaný z Mimoňů :D :D. Chůůdáčci malí žlutí .D.

40

Odpovědět

Až na to, že to není od Pixaru. :)

10

Odpovědět

Opraveno.

10