Úžasňákovi 2Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:48
Počet zobrazení:6 160

Oblíbená rodinka superhrdinů od Pixaru se vrátila a Hlas Upřímných trailerů vám samozřejmě musí říct, co si o tom myslí.

Přepis titulků

14 let poté, co jste se zamilovali do Úžasňáků, se vaše oblíbená superrodina vrací s úplně novým dobrodružstvím a překvapivou zápletkou, která vás přiměje hádat, pokud si teda nepamatujete nic z prvního dílu. Nemůžeš nikomu věřit, hlavně ne svým hrdinům. Superhrdinové nás oslabují. Vlastně je to hra na jistotu, cílovka Pixaru byla tehdy ve věku Jack-Jacka. Úžasňákovi 2 Zažijte šestý celovečerní film fanoušky oblíbeného režiséra Brada Birda a čtvrtý o tom, jak by se obyčejní lidé jako my měli uklidnit a nechat obdarované dělat si, co chtějí.

Pixarovský film, který pokračuje v tradici ucházejících pokračování, které se nevyrovnají prvnímu dílu. Jenom jedinkrát to bylo ještě lepší a jednou to bylo o tolik, tolik horší. Agent? Jako pojišťovací agent? Jakože jako dobrý soused, Burák je tady. Ne!

Ještě jednou si oblečte oblek s Úžasňáky. Bob je táta, který chce prostě proměnit své děti v živoucí zbraně. Zatímco Helen chce projednou svoji vlastní hustou akční soupravu. Minule se naučili navzájem si důvěřovat a bojovat se zločinem jako rodina po maléru, kdy jeden z rodičů dělal nelegální hrdinskou práci u technogénia, ze kterého se vyklubal zloun, a veřejnost se znovu naučila milovat superhrdiny. Nyní, po patnácti minutách mazání tohoto pokroku, Takže teď už zase nemůžeme používat své schopnosti.

se dívejte, jak se Parrovi naučí důvěřovat si... znovu, a bojovat se zločinem jako rodina... znovu, po maléru, kdy jeden z rodičů znovu dělá nelegální práci znovu u technogénia, ze kterého se znovu vyklube zloun, a veřejnost se znovu znovu naučí milovat superhrdiny. Pokud si myslíte, že tenhle recept příště změní, dám vám 1,2 miliardy důvodů, proč to neudělají.

Zábavu se snaží pokazit zlý Hypnotizér, záporák, který používá obrazovky, aby ubližoval lidem včetně obecenstva. Věří, že hrdinové jsou vážná hrozba, na kterou bychom neměli spoléhat, čemuž tento film vlastně nikdy neodporuje. - To je odpalovač rakety! - Hustý! A má pár dobrých připomínek o škodách způsobených neustálým konzumem médií lidmi. Trošku se zapoťte, zúčastněte se života. Což z ní ve filmu od Disneyho samozřejmě dělá padoucha.

Sklapni, zlá dámo, která chce, abychom šli ven. Opravdoví hrdinové si už předplatili Disneyho streamovací službu. Koukněte na všechny ty IP! Ano, ponořte mě do všech těch IP, chci si v tom dát koupel. Tak si užijte film s úplně stejnou dynamikou, jako měl ten předchozí, který je pořád neuvěřitelně kouzelný a rozhodně to vypadá dobře. Ale po dvaceti filmech, jestli ještě nějaký skončí honičkou, vrhnu se z útesu. Skoro tam jsme!

Přestaňte se honit, existují jiné způsoby, jak ukončit film, víte? Proč to neprostřídáte s obří, svět-ničící hrozbou, která hrozí lidem v podobě vesmírného paprsku nebo něčeho. Počkat, co to říkám? Stávám se tím, co nenávidím nejvíc! Tak nic, pokračujte s honičkama do nekonečna a ještě dál. Hrají: Ta tloušťka se mi líbí, Trojúhelníkový muž, trojúhelníkový muž, Streakové a geekové, Cash-cash Edna z přízraků, Samuel Elsa Jackson, Bob Vo-Denkirk a Catherine Keener si prostě vážně chtěla zahrát další hypnotizérku?

Utíkej, Frozone, utíkej! Super Smash Bros, Sestry, Mamky a Taťkové Ty máš schopnosti!

Jack-Jack má schopnosti?! Ano, Úžasňákovi, všichni ví, že Jack-Jack má schopnosti, zjistili jsme to minule a Rick Dicker to zjistil od chůvy v Jack-Jack útočí. Divím se, že vám o tom neřekl, to je typickej Rick Dicker. Rick Dicker, srandovní jméno. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Poslední dobou bývají tyhle trailery vážně slabý :(

40

Odpovědět

RIP Stan Lee

410