Jumanji: Vítejte v džungli!Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:10 329

Co jste si mysleli o pokračování slavného filmu Jumanji? Hlas Upřímných trailerů byl tímto filmem rozhodně překvapen.

Přepis titulků

Od studia, které prostě nezvládá založit sérii, přichází reboot, který nikdo nechtěl, ale nakonec to byla sranda a klidně bych toho viděl víc, tak takhle vypadá naděje? Jumanji: Vítejte v džungli! Milovali jste originál z roku 1995, teď reboot vyhazuje umístění, premisu, mrtvé děti, Robina Williamse a v podstatě úplně všechno kromě jména. Jumanji! Ale složil jsem krevní přísahu, že zhlédnu všechny filmy Rocka, tak jsme tu.

Potkejte čtyři puberťáky, kteří jsou unikátní jako ve Snídaňovém klubu. Dívejte se, jak se učí sebevědomí a soucit jako ve Snídaňovém klubu díky dni naplněnému akcí, kdy jsou po škole jako v tom druhém filmu, myslím, že se jmenoval Power Rangers. Ty musíš být ten rváč, co je po škole. Radujte se, když každého puboše vtáhne Jumanji do avatara, který představuje vývoj jejich postavy. Nerd, který potřebuje odvahu.

Sportovec, který potřebuje pokoru. Podivínka, která potřebuje sebevědomí. A populární holka, která se musí naučit, jak funguje penis. Takže jak se to dělá? Můj Bože, tyhle věci jsou šílený! Možná je to okaté, ale budete se smát, když budou všichni herci hrát opaky svých obvyklých typů. Nebreč, nebreč, nebreč, nebreč, nebreč.

Tohle místo jako vážně nezvládám. Až na Kevina Harta... Chybí mi horních 60 cenťáků! ...Kevin Hart je vždycky Kevin Hart. Pomoc! Ježiši! Vstupte do Jumanji, stolní hry, která se předělala kvůli nové generaci, tak trochu to přebralo klasické tropy videoher... Myslím, že je NPC.

...kromě toho, když si přestane hrát, aby z toho zase byl akčňák. - Utekli. - Ztratili jsme je v džungli. Počkat, proč spolu ti dva NPC mlu... to je jedno. Ale pořád dobře zvládli dělat si srandu z ženských hrdinek navržených chlapem... Proč mám na sobě tohle oblečení v džungli? napsaného děje... Doktore Bravestone, Jumanji vás potřebuje! - Jumanji vás potřebuje!

Jumanji... - ...ho potřebuje, víme. a mnoha násilných úmrtí, které postavy nikdy nerozhodí. - Spencere! - Klídek, vrátí se. Kdyby byl Mario opravdový, nikdy by nepřestal křičet. Po 35 letech se Jack Black konečně vrací do džungle... Zrovna včera večer jsem se ztratil v džungli s Pitfall Harrym, kolem nás byli lidožraví krokodýli. ...zatímco Rock se toho nemůže nabažit v třetím díle své tajné džunglí tetralogie, která je naprostým uctíváním jeho Rockopůvabu, když Dwayne Johnson celý film zjišťuje, jak je úžasné být Dwaynem Johnsonem.

Ať už jde o jeho ruce... Ježiši, viděli jste, jak je to velký? ...zjištění, že nemá žádné slabiny... Žádné? ...jeho sex-appeal... ...nebo účinek, který má na velké muže s vousy. Sakra, to je ale chlap.

Úplně mu to, co z něj udělá druhého nejméně kvalifikovaného prezidenta, sežerete. Takže se vyzbrojte na akčňák, který všechny na pokladnách překvapil, řádně vzdal hold originálu... Tohle je dům Alana Parishe, já tu jen žiju. ...a všem studiím připomněl, že když je většina vašich rebootů, celovečerních komedií a filmů z videoher příšerných, tak vás poslintáme jen proto, že prokážete základní schopnosti. Hrají: Rocky Player One, Ten koláč je lež, Koláč?

Neústupný OMG, Oživená Amy, Americký Harry Styles, Gus Grimly, Příliš mnoho kuchařů a Srdce Te Fiti.

Kniha džunglí: Hra, Film, Reboot, Videohra Albínští nosorožci jsou velcí, bílí, děsiví, hloupí a jí lidi. Dobrá zpráva, Keve, zahnali jsme je do kouta. Jupí... Hurá my... Ale ne. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejedná se o reboot ani o pokračování, ale o prznění původního Jumanji.

833

Odpovědět

Že se nejedná o reboot, ale o pokračování :)

34

Odpovědět

Díky za upozornění, opraveno :)

12

Odpovědět

+XardassTo vlastně nebylo na ten popis vyloženě, ve videu se to říká také :D Ale je to holt špatně.

20

Odpovědět

+CathanVideo bohužel neopravím ;-)

21

Odpovědět

+XardassNevadí, napíšu rozhořčený dopis přímo Upřímným trailerům ;) :D

90

Odpovědět

+CathanTak ono si to hraje na pokračování, ale v podstatě to reboot je.

02

Odpovědět

+CeckoZ definice to reboot není ;) Ani remake, ani nic jiného. Je to prostě pokračování po dlouhé době.

30

Odpovědět

Jako vzdycky do puntiku pravda:)

22