Rampage NičiteléUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:4 217

Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na jeden z mnoha filmů s Rockem.

Přepis titulků

Viděli jste Rocka bojovat s obřími zvířaty, utíkat z džungle a pilotovat helikoptéru v rozpadajícím se městě. Teď sledujte Rocka bojovat s obřími zvířaty, která utekla z džungle, zatímco pilotuje helikoptéru v rozpadajícím se městě. Než uvidíte, jak ho helikoptéra zahnala do rozpadající se budovy. Sakra, ten chlap dělá tolik filmů, že Upřímný trailer na jeho poslední vychází stejně jako jeho nový. Rampage Ničitelé Podle videohry z 80.

let, kde mačkáte čudlík tak dlouho, dokud se vaše obří opice nezmění na malého nahého chlapa, přichází film, který je jen o malinko méně směšný, s akcí, která vypadá, jako kdyby ji nakreslilo dítě s voskovkami, a dialogy, které zní, jako kdyby je napsalo dítě s voskovkami. Protože všechen náš výzkum byl na té vesmírné stanici. Seznamte se s Rockem, je všední, průměrný primatolog, pytlák, lovec, ex-speciální jednotka, bývalý pilot helikoptér, když se jeho bro-rila George nakazí růstovým hormonem z vesmíru, bude muset použít všechno, co se naučil, když komunikoval s Vinem Dieslem při natáčení Rychle a zběsile 8…

Jsi smutný. To je v pořádku. …aby porazil skupinu obřích monster, i když by to zvládl sám, protože jako ve většině jeho filmů je Rockova postava nezranitelná.

Myslím, že minula všechny důležité orgány, ale nechci to zakřiknout. Ale žádný muž neničí sám, pomůžou mu lidé, jako je agentka Naomie Harris, která ji nějak přesvědčila, že toto je dobrý postup po Moonlight, hraje vědkyni, která dala DNA všech zvířat do mixéru, jen aby viděla, co se stane… Pracovali jsme s netopýří DNA. Rychlost růstu plejtváka obrovského, síla nosorožíka. Missulena, díky její DNA je to schopné extrémní regenerace. …a Jeffrey Dean Morgan, vládní agent, který je jižanštější než korbel pálenky…

Hroznej den, co? …s přízvukem horším než obsazení Vysvobození v Cracker Barrelu… Teda, teda, teda, podívejme se, kradou nemocniční vrtulník. …a buranštější než keksy s omáčkou na poklici s vlajkou Konfederace. Dík, žes tohohle kovboje dostal z toho letadla. Jeffrey, Bůh ti žehnej, ale jsi ze Seattlu, měl by ses krotit. Dobře, jdeme na to. Takže pokud hledáte tunu hlášek a CGI bitky goril, které u sebe drží izolepa a oblíbený herec, budete milovat nejnovější město-ničící Rockovo dobrodružství, ale jestli hledáte logiku a hloubku ve filmu a videohře o mlácení monster, tak jste, lidi, asi tak hloupí jako nůžky.

Jo, přesně to jsem chtěl říct, prosím, neubližuj mi. Hrají: Bojoval se ZOO, Král džungle, Panečku!

Je připravena útočit! Konec Mezi vlky, který jsme chtěli, KFNegan, Deathstrokeován, Dr. Věda a padající herečka. Jurské město Hele!

Rock tu gorilu vážně naučil všechno, co znal! Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je snad nejhorší HT. Protože tohle je nejlepší film, jaký The Rock natočil... a taky rozhodně nesrovnatelně lepší, promyšlenější a promakanější, než třeba neskutečně preceňovaná céčkovina jakou je Matrix.

19

Odpovědět

"Céčkovina jako je Matrix."
Kámo, já ho taky neadoruju jako většina populace, ale ty si tu přeješ smrt :D

51

Odpovědět

+Amia:D :D

Jsem si ve skutečnosti jenom tak chtěl poprvé v životě zkusit zatrollit. No čekal jsem větší smršť dotčených reakcí nebo dokonce nějaké ty přání mé smrti... jsem zklamaný. :D Asi v tom nejsem moc dobrý. Jinak mám Matrix moc rád...no nemůžu však říct, že bych se těšil na nové pokračování. Naopak Dwaynovu tvorbu považuji za opravdové braky, i když on sám je sympaťák.

✌️

12

Odpovědět

Tak já Ti udělám radost... přeji Ti, aby tě dostal Sentinel, zmlátil Agent a pak jsi musel dvě hodiny poslouchat střídavě Vědmu a Morfea! Přeju Ti, aby tě "odpojili"!!! =oD

02