Kevin Hart o rasistických a nebezpečných zvířatechThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:106
Počet zobrazení:8 134

Kevin Hart se bojí většiny zvířat. Teda vlastně z nich má respekt, jak říká Dwayne Johnson. Při natáčení druhého dílu Jumanji si také moc nerozuměl se svým velbloudem a nařknul ho z rasismu. Ale když Jodie Whittaker zmíní své setkání s jedovatým pavoukem, vyděsí celou pohovku.

Poznámka:
Druh pavouka s českým názvem zápřednice se v angličtině jmenuje "sac spider", to Kevinovi okamžitě připomene slovo "sack", pytel, které se slangově používá i pro šourek, zbytek videa tedy tvrdí, že ten pavouk má velké, jedovaté koule.

Přepis titulků

Ale ty jsi jeden z mála herců, kteří mají rádi zelené plátno, - nevadí ti, že nevíš, co přesně tam je. - Jo, je to lepší než živá zvířata. Jenom pro kontext, on zvířata nenávidí, fakt se jich bojí. - Nemám je rád. - Promiň, máš z nich respekt. - Klidně říkej dál strach. - Ne, respekt. Líbí se mi jak to říkáš. Ale musíš to říct tak, aby pochopili… Není to strach, je to pocit, že nerozumím tomu, o čem přemýšlí, takže nechci bejt v jejich blízkosti, nevím…

Kevine, je to jen pudl. Hele, my toho pudla neznáme. Nechci do toho zabředávat, myslím, že mě budete soudit, a to se mi nelíbí. Ale potkali jste… Samozřejmě tam nebylo hejno pštrosů, ale potkali jste jiná… Něco z toho se přece točilo venku? Jasně. Vlastně docela hodně. Chtěli jsme rozšířit ten svět, takže jsme z džungle šli k pouštním dunám a potom k zasněženým vrškům v Calgary v Kanadě.

A je tam velká scéna, kde jsme všichni na velbloudech, Kevin se s tím svým seznámil velmi důvěrně. Děsil se velbloudů. Velbloudi jsou rasisti. - Řekněme si to na rovinu. - Protože zvířata jsou rasisti. Já tam byl jediný černoch. Ten velbloud si na mě zasednul. Vydávali jiní velbloudi zvuky? Ještě nějakej kromě toho mýho? Hele, všichni víme, že zvířata se živí tvou energií.

- A ty se bojíš, takže… - Takže jsem sám vůči sobě rasistickej. Ten velbloud nebyl… - Nebyl to milý velbloud. - Věřím ti. Ale více lituju toho, na kterého jsi nasednul ty. Ti velbloudi tam stáli v řadě a říkali si: „Ne, to ne. Já chci jeho.“ To byly šťastné zvuky, co ten velbloud vydával. Měl by tři hrby, to by se mu nelíbilo. - Co?

- No ty bys uprostřed udělal ten třetí, protože jsi tak velký. Vy jste to pochopili.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Absolutně jsem nepochopil, co to mělo jako s těma bělochama znamenat? Vysvětlí mi někdo ten vtip? :)

32

Odpovědět

Dělá si srandu z toho, jak černoši reagujou na věci a naráží na to, že kdyby byl štáb černošskej, tak by všichni ječeli a nic z toho by se nestalo :)

110

Odpovědět

+dasdadasAha, díky za vysvětlení, teď to dává smysl.

21

Odpovědět

Celkem jsem ho měl rád.. tady se ale ukázal jako k***t a rasimus na ruby se projevil na plné čáře.

1922

Odpovědět

To nič. Len si nepochopil vtip

91