Jack Whitehall o spolupráci s Dwaynem JohnsonemThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:5 620
Jack Whitehall už jako kluk obdivoval Dwayna „Rocka“ Johnsona, se kterým natočil film Expedice: Džungle. Obdivoval ho dokonce tolik, že kreslil jeho podobizny, které se samozřejmě k Dwaynovi dostaly. Co ještě kreslil Jack jako náctiletý?

Přepis titulků

Když mluvíme o Rockovi, ten opravdu patřil k tvým hrdinům. - Byl jsem jím posedlý. - Ale když jsi… - Co je? - No ne, když jsi… Znělo to divně, co? A bude to ještě divnější. Natáčeli jste Expedice: Džungle… Moc se mi líbí Rock…

Natáčeli jste Expedice: Džungle a potom jsi doma našel ten sešit? Ano, svůj skicák ještě ze školy a v něm byly kresby, skici Dwayna, tak moc jsem byl posedlý. - Kolik ti bylo? - Nic divnýho. Nemaloval jsem ho nahého na pohovce. - Kolik ti asi bylo? - Možná 13 nebo 14. - Já vím…

- Ale to je fakt dobrý. Děkuji. Byl to projekt na výtvarku, hodně kreseb Dwayna, poslal jsem je Emily Blunt, ale prosil ji, ať mu to neříká. Hned mu je poslala a on si teď říká, že jsem hrozně divný. - Ví, žes je kreslil jako kluk, a ne teď? - Proboha! Možná to neví, nevím, jestli mu to vysvětlila. Teď myslí, že si ho po natáčení doma kreslím a pak mu to posílám.

„Moc mi chybíš.“ Ne, to jsem kreslil jako malý, - ne jako dospělý. - Ale našel jsi i jiné kresby. Teď jsi mě vyděsil. Musím mu napsat a vysvětlit to. „Ty kresby jsou staré 10 let. Z nedávné doby jsou tyhle.“ Ale našel jsi i jiné kresby. - Jo, je to zvláštní skicák.

- Ano. Je z doby, kdy jsem byl na intru. Takže ty další kresby… Docela jasně si pamatuju, že když jsem chodil do školy, neměli jsme přístup k internetu, takže tam bylo pár mladejch nadrženejch kluků a kamarádi mě prosili, abych nakreslil něco, co se skoro podobalo soft pornu. Takže jsem dřív kreslil polonahé ženy - pro své kamarády.

- Tady máme krásný obrázek, je to obrázek glamour modelky Katie Price, která vystupovala pod pseudonymem Jordan. Taky jsem to nahoře nadepsal. Jordon. Hele, ale taky jsi to podepsal. Tady, Jack Whitehall. A pak tu máš symbol copyrightu. Fakt?

To jsem tam udělal? - Přímo tady. - Já byl fakt divnej. Jako by to chtěl někdo ukrást a vydělávat na tom. - Také je to vlastenecké. - Pravda. Velmi vlastenecké. Takže to je Jordon. A teď to další je neskutečné. Netuším, co přijde. - Nevím, jestli jsi to chtěl ukázat.

- Co to je? - Je to z toho skicáře? - Ano. - Poslal jsi to. - Nepamatuju se. Je to na konci toho skicáře a je to zvláštní. Dobře. Teď se bojím. - Mám to ukázat? - Ano! - Bylo to asi do výtvarky. Cynthia je na to hodně zvědavá. Tohle bylo na konci skicáře.

To je skvělé! Vypadá to jako opravdové umění. Surrealismus nebo tak něco. Fakt mi to přijde docela dobrý. Vlastně trochu vypadá jako správce naší koleje… I když ne, to není on. Zajímalo by mě, co tě k tomu inspirovalo, na co jsi v tu chvíli myslel. Cynthie, tam bych se nepouštěl.

Myslím, že o tom bych si měl popovídat s terapeutem. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář