Záměny, Comic Con, Kensington a hadí ženaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:120
Počet zobrazení:15 577

Matt Lucas a Colin Farrell se s Grahamem podělí o chvíle, kdy si je fanoušci pletou s jinými herci. Jack Whitehall povypráví o vystoupení v Kensingtonském paláci, a Jeff Golblum se pochlubí svou nadanou manželkou.

Poznámka:
Gregory Porter je americký zpěvák, skladatel a herec. Získal dvě ceny grammy (2014 a 2017) za nejlpší zpívané jazzové album. Píseň Emily si můžete poslechnout ZDE (v roce 1964 ji napsali Johnny Mandel a Johnny Mercer, zpopularizoval samozřejmě Frank Sinatra).
Scéna z filmu Báječní Bakerovi hoši (1989) – Makin' Whoopie.

Přepis titulků

"O" znamená "Ó, hele, to je tamto!" Ano, to je název kapitoly. Já jsem totiž za svůj život dělal na spoustě věcí... Ale lidé se mě nejvíc ptají, jaké to je být slavný. Ve společnosti těchto ikon si moc slavný nepřipadám, ale v Sainsbury's jsem slavný. Takže ano, lidé se mě ptají, jaké to je. Tak jsem napsal kapitolu o tom, jaké to je být béčkovým hercem. - Fanoušci většinou citují nějaké hlášky, že?

- Ano. - Ale často... - Občas úplně špatné, ano. Třeba ke mně přijdou a začnou: "Vadí ti to? Vadí ti to?" "Jsem úplně v pohodě, drahoušku, protože si mě pleteš s Catherine Tate." A za ní lidi chodí s: "Ne, ale jo, ale jo..." - Vás si taky pletou? - S Colinem Firthem. - Vážně? - Ano, i když má Oscara a pár cenťáků výšky navíc. A taky je větší gentleman, ale... ano. Jednou v posilce dáma na recepci zvedla telefon a povídá: "Zařídím vám členství...

Ano, je tu Colin Firth." A tys řekl: "Jistě, odečtěte mu to... mi to z kreditky." Matte, říkal jsi mi v zákulisí, že jsi byl na Comic Conu. Ano, docela nedávno. Byla to má první akce, kde jsem se podepisoval. Protože jsem celý rok hrál společníka v Pánovi času. Takže mě tam spousta lidí zvala, až jsem nakonec souhlasil. Na těch akcích je skvělé, že se fanoušci převlékají za postavy, které jste hráli.

Nebo obecně za různé sci-fi a filmové hrdiny. Byla tam se mnou dáma, která měla za úkol podávat mi kartičky k podpisu a ptát se na jména fanoušků, abych věděl, co tam napsat, a podobně. A pak si přišel pro podpis jeden mladík a ta dáma na něj reagovala: "Jů, paráda, vy máte kostým Loua!" Myslela Loua, kterého se mnou hrál David Walliams. Ale on opáčil: "Ne, nemám." A ona pokračovala: "Ale ano!

Máte ty vlasy, špatné zuby, brýle..." "Ne, nemám." Bylo to hrozně trapné, tak povídám: "Ne, určitě ne. Je v převleku za...?" "Za nikoho!" Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Druhé video opravdu nejde přehrát :(

01

Odpovědět

Bohužel druhé video není funkční. :-(

00

Odpovědět

Jeff Golblum neviem mu stále prísť na chuť. Nepamätám si či som niekedy počul od neho niečo vtipné alebo zaujímavé. Príde mi tak trochu out of space.

32

Odpovědět

Myslíte, že je v zákulisí nějakej chlápek co neustále na internetu hledá fotky k tomu o čem se zrovna baví? Jestli jo tak ok. Ale jestli ne tak by mě zajímalo proč se ten mladej tváří tak překvapeně.

51

Odpovědět

nie, vsetko je dopredu pripravene, a vsetci to hraju. urobil som ti zly den?

42

Odpovědět

+skavenNe, neboj, tak snadno mi den nezkazíš. Sice nechápu tvůj ironický tón, ale ok. Ano, tuším, že je vše připravené, ale nevím proč dělají obojí dohromady. Ukazují, že je to připravené a zároveň dělají jako, že ne... nemám s tím problém, že je to připravené. Mám problém s roboty co říkají ,,mám tě rád"

41

Odpovědět

Až teď mi došlo, že je to ten z Malá Velká Británie :D

91