Meryl Streep a Nicole Kidman u GrahamaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:520
Počet zobrazení:16 913

Krásné a charismatické herečky Meryl Streep a Nicole Kidman tentokrát s Grahamem proberou původ svých jmen.

Přepis titulků

A Meryl Streep nebyla vždycky Meryl Streep, že? Co? Aha. Ne. Když jsem se narodila, měla jsem být Mary. Protože máma byla Mary a její máma byla Mary a její máma byla... Své první dceři jsem dala jméno Mary... Protože... chápete... Protože už jsem taková... Jak se tomu přesně říká? - Dodržujete zvyky?

- Ne, snažím se zapadnout. A snažím se, aby všichni v rodině byli šťastní. Takže... jo... moje máma... Jak byla ta otázka? - Že jste nebyla Meryl. - A jo, moje jméno... - Jak se jmenujete, to byla otázka. - To jsem věděla! Narodila jsem se jako Mary a Luise byla mámina nejlepší kamarádka, Luise Buckmann, takže druhé jméno mám po ní. Ale odjakživa mi říkali Meryl. Táta si to jméno vymyslel a líbilo se mu. Ale já ho nesnášela.

Chtěla jsem být Patty nebo Kathy nebo... V našem městě jich bylo plno: Patty, Kathy, Debbie... Byla byste úplně někdo jiný, kdybyste se jmenovala Patty. Nevím, možná že ano. Ale měla jsem brýle a jmenovala se Meryl... A na konci jména bylo pé, místo Street... Mělo to být Street, vždycky jsem si říkala: "Proč nemohli na konec dát té namísto pé..."

- Víte, jak to myslím... - Jo... Všecko to musí ven... A Nicole Kidman měla jako malá roztomilou přezdívku, jako zvířátko, že? Jestli se nemýlím. Pokud se mýlím... Neříkali vám... je to... nevím jak se to... Hukulani? Ach, to není přezdívka, ale mé havajské jméno. Och, tak to prosím o prominutí. Narodila jsem se totiž na Havaji.

- Takže každý, kdo se tam narodí, dostane havajské jméno? - Ne, ale já ho dostala. Fajn. - Hokilani. - Co to znamená? Znamená to "Nebeská hvězda". A řeknete nám, kde k tomu jménu vaši rodiče přišli? V ZOO v Honolulu bylo mládě... Slůně, narozené ve stejnou dobu, se jmenovalo Hokilani. Četli jsme o tom, a tak jsme ho googlili, a tohle je fotka slůněte Hukulani.

- Vidíte? Nebeská hvězda. - Vidíte tu podobu? Jako moje dvojče. To bude tím nosíkem... No, to by mohlo stačit... Seděli jsme v kanclu a říkali si: "Sloni žijí, a napadlo nás, hm..." - To je úžasné, to bych nečekala... - A já jsem chtěl... - A máte ho tady? - Bylo by úžasné mít Hukalani v zákulisí. Takže jsme poslali do ZOO v Honolulu mail, jak se Hukalani má, a jedna hodná dáma, tuším, že se jmenuje Barbara, nám odpověděla.

"Haloha..." Protože to se u nich říká... Není to "haloha". - A jak to je? - Aloha. Aloha. Hokulani. - Hokilani. - Hukulani. - Ó, je tam ó... - A Barbara píše... "S lítostí musím oznámit, že Hokulani v naší ZOO zemřela 13.

listopadu 1970." 1970! Mysleli byste, že mají s provozem ZOO hodně práce, a tím mail skončí, to je všechno, co chtěli vědět... Ale ne, Barbara pokračuje. "Byla nalezena mrtvá v příkopě ve svém výběhu..." - Ještě to pokračuje! - To je ale hrůza! - Já vím! - Tak proč nám to čtete! Stalo se to v roce 1970 a Barbara si to pamatuje, jako by to bylo včera.

"Našli jsme ji v příkopu a máme za to, že ji tam shodilo jiné mládě, které žárlilo na mateřskou pozornost, jež mu věnovala jiná starší samice. Přála bych si, aby byl tento příběh vřelejšího charakteru. Hodně štěstí s Vaším rozhovorem." - To tam nepíše! - Ale ano! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a hned sem si vzpoměla na to naše slůně... hned jdu zjistit jestli o něm není něco nového

13

Odpovědět

Pecka *smějící se emotikón*

120

Odpovědět

A přesně proto je britská televize lepší než americká :), pochybuji že by tam zmínil příběh toho slona.

630

Odpovědět

Na muj vkus se az moc lidi smeje, kdyz cte, ze to slune umrelo

1023

Odpovědět

+smallshadyNekoukej tedy na vtipna videa kdyz budes jist burger. To je take smutny pribeh

40

Odpovědět

Pet name jako zvířátko? :D Pet name může být zdrobnělina (Bára - Baruška) nebo "přezdívka" ať už "dětinského" nebo i romantického charakteru (Baruška - Beruška, Šmudla, Bubínek, Zlatíčko, Sluníčko, u nás často říkají otcové synům Námořníku, Sporťáku, , z HIMYM známe Lily-Pad a Marshmallow atd...). Prostě "jak někomu někdo říká". Tady bych to přeložila asi jako tu přezdívku.

87

Odpovědět

Však tam mám přezdívku dvakrát. :) Nechala jsem tam zvířátko, protože to shodou okolností pokračuje opravdu zvířátkem, takže se to hodí. :)

249

Odpovědět

Já bych to přeložila.. tak překládej, co ti brání. Takový kecy miluju, já bych to udělal takhle, protože je to tak lepčí. Vy máte svůj názor, já mám pravdu.

54

Odpovědět

Nejde o to, co je hezčí. Jde o to, že je to prostě blbě. ;) Jinak námitky nemám.

19

Odpovědět

Škoda, že si tam nepozval tu paní ze ZOO :)

280

Odpovědět

Kdo je ta napravo od Meryl?

131

Odpovědět

Katie Holmes

240

Odpovědět

+sagittarioKatie by na gauci s Nicole byla zajimava volba :D

281

Odpovědět

Carey Mulligan

411

Odpovědět

+perla_labuanuSakra máš pravdu, já jsem si byl na 100% jistý, že je to Katie Holmes, protože přesně tak vypadá. Musel jsem se podívat na originální video na Youtube a fakt to neni Katie, mindfuck :D

317

Odpovědět

Meryl je stejně krásná ženská.

220

Odpovědět

Meryl úžasná jako vždy a Nikol též :) :) :)

410

Odpovědět

Nevím, kolik toho mají na svědomí maskéři a kolik geny, ale Nicole tam vypadá tak na 30. :)

503

Odpovědět

+Ligertakhle vypadá člověk co se o sebe umí starat a nežere v kuse bůček a kauland potraviny

2313

Odpovědět