Australan a Ital v červeném křesleThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:214
Počet zobrazení:13 865

Po delší době se s Grahamem a jeho hosty podíváme do červeného křesla. Usadil se v něm svérázný Australan David a vynalézavý Ital Valerio. Nad jejich historkami se pobaví Jack Whitehall, Gemma Whelan, kapela Take That, Warren Beatty, Miranda Hart, Keeley Hawes a Peter Capaldi.

Poznámky:

  • exhibition = výstava
  • walk-in centre jsou malá zdravotní střediska, kam můžete zajít bez objednání
  • Walkabout je řetězec barů s australskou tématikou. Jinak slovo pochází od původních australských obyvatel. Zkouškou dospělosti mladých chlapců byla "procházka" do divočiny, kde museli sami přežít několik dnů až měsíců.
  • willy = hovorově penis

Přepis titulků

Kdo je tam? Zdravíčko. - Vy, pane? - Ano, já. - Ahoj. Vysoká očekávání... nemám. - Jak se jmenujete? - David. - David, pěkné. - Odkud jste, Davide? - Z Austrálie. - A teď žijete tady? - Ano, v Surrey. - Surrey, tam je krásně. - A copak tam děláte? - Navrhuju a stavím exhibice. Takže jsem vlastně exhibicionista.

- Dobře, Davide, sem s historkou. - Fajn. Když jsem poprvé přijel do Anglie, užil jsem si svoje s místním přízvukem. Špatně jsem slyšel, a tak jsem musel do zdravotního střediska, aby mi to ucho vyčistili. Sestřička mi to propláchla a pak povídá: "Budete si muset kapat olej do ucha, na rozkrok." Tak se ptám: "Na rozkrok?" "Ne, každý rok!"

To bylo dobré, můžete jít! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Takze bude to kluk nebo potrat ?

272

Odpovědět

Moc necum na Diktatora :D

40

Odpovědět

Come on, Graham, you evil dick! :D

93

Odpovědět

Do čereného křesla bych chtěla.. jen pro to, abych mohla říct "Pull the lever kronk" :D :D

61

Odpovědět

Grahame ty jsi takový mizera! Já tě žeru!

241