Helena Bonham Carter a dárek od fanynky

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:757
Počet zobrazení:11 933
Jak bylo slíbeno, jsou tu další videa z dílu show Grahama Nortona s herečkou Helenou Bonham Carter, komikem a hercem Jackem Whitehallem a zpěvákem Michelem Bublém. Pozn.: Vtip Jacka Whitehalla spočívá v podobnosti slov bubble bath (bublinková koupel) a Bublé bath (což jsem přeložila jako Bublého koupel).

Přepis titulků

Heleno, tvoji fanoušci ti posílají různé věci. Jo, posílají. Jsem úplně na nic, - co se týče odpovídání na jejich dopisy. - Jeden jsi nám přinesla. Jo. Je to ten jediný, který jsem za poslední týden přečetla. Omlouvám se všem, co mi něco poslali. - Podívejte, jak nádherně to je udělané. - Udělala to moc hezky. Je to krása. Udělala to pro tebe jedna fanynka. Jmenuje se to "25 věcí, které mě naučila Helena Bonham Carter".

Je to například: "Nejlepší modely spolu nemusí ladit." To je hezké. "Věřit si." "Je dobré odlišovat se. Buď věrná sama sobě a jdi za svým srdcem." To je hezký. Říkala jsem si: "Pomáhám lidem. Cítí se díky mně líp." A pak přišlo číslo 17. A pak číslo 17: "Helena Bonham Carter mě naučila, že nevadí, když člověk má krátké, tlusté nohy."

Kamarádka za mnou totiž přišla a řekla: "Přečti si to. Udělá ti to radost." Ještě jsem si to nepřečetla celý. Uprostřed si říkám: "Hm..." A pak: "Co?" Nikdy jsem neřekla, že nevadí, když člověk má krátké, tlusté nohy. Možná tím myslí, že je takový mám já. Nebo jí díky mně nevadí ty její. - To bude ono. - Taky si myslím. Ale jestli jsou díky mně krátký, tlustý nohy moderní, tak jsem udělala něco vážně prospěšnýho. - Nemyslíte?

Pro všechny ženy. - Jo.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nikdy jsem si nevšimla, že by Helena měla tlusté krátké nohy O.o :D

190

Odpovědět

Přeložte ten díl s Benedictem Cumberbatchem, prosííííííííííííííííííím.

70

Odpovědět

Hodně slušnej Graham :) http://www.youtube.com/watch?v=WVEyyZNhY_M

50

Odpovědět

borka vypadá trochu jako Johny Depp :-)

711

Odpovědět

vyyyyyyčerpal jste svoji fuuuuuuuuuup ....

23

Odpovědět

Téda, vy mi poslední dobou děláte radost! :) Víc rozhovorů, víc!

211

Odpovědět

Kdyby zpíval podle mých sms zpráv, bylo by to něco jako: "Váženýýýýýýý záááááaaakaznííííkuuuu, běěěěěheeeem tohotoooooo víííkeenduuuuu...." :D

1532

Odpovědět

Divím se, že si to ti dva nerozdali přímo na tom gauči.

896

Odpovědět

někdy mi přijde, že Graham zachází až moc za čáru. sorry, ale hrabat se někomu v textovkách mi fakt nepřijde v pořádku, ač to třeba mají domluvené.

5185

Odpovědět

Když už tam je ten Jack - je nějaká šance, že by se objevil díl s ním, Harrisonem Fordem a Benedictem Cumberbatchem? :)

40

Odpovědět

qrtu, ty si žena tak to všetko vysvetluje, ale ja som žart s bublinkovou kúpelou poprd... pochopil trochu inak.

136

Odpovědět

Klávesnice uzamčena :D

921

Odpovědět

Vynikající! Dáme si společnou koupel, ne jako gayové, ale jako dva kluci na internátu, co šetří teplou vodou :D :D Well Well

3985