Narozeniny a překvapení Nicole KidmanThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:148
Počet zobrazení:9 520

Graham tentokrát z Nicole Kidman vytáhne informace o jejím věku a sama herečka pak prozradí, proč nemá ráda překvapení. Spolusedícími na gauči jsou její manžel, hudebník Keith Urban a herec Alan Cumming.

Přepis titulků

Nicole, můžu prozradit, že někdo na gauči... ty... budeš mít jedny z těch narozenin... - Můžeš. - Je to příští měsíc? - Ano. A můžeme říct to číslo, že? - Když se na tebe podívám, přímo bych to číslo křičel. - Samozřejmě. Ano, bude mi padesát a hrozně se těším. Nechceme zkazit překvapení, ale plánuje se něco? Ano, je toho spousta, ale nemůžu to říct.

A ty se nijak neangažuješ, necháváš to na něm... - Nejsem moc na oslavy. - Nemá ráda překvapení, vůbec. Ne, když mě někdo překvapí, okamžitě mi vyskočí opar. - Cože? - A to plus narozeniny je docela průšvih. Už odmalička se mi to stává... Jednou mi udělali oslavu s překvapením, ve třiceti... Měla jsem z toho šok, protože lidé přijeli ze zahraničí a nachystali ji... A jak jsem vešla, hned mi vyskočil opar.

- Jakože okamžitě? - Hned na tom místě, ano. Jako by celé moje tělo nedokázalo pochopit... Protože jsem volala mamince, vlastně s tátou jsem mluvila... Povídám: "Tati, zavoláš mámu?" A on na to: "Počkej, je na zahradě." A pak vejdu do místnosti a maminka je tam... Já volám do Austrálie a tady jsme v Montaně... - A pak přišel ten opar... - No jistě! A byla to hrůza!

- Připadala jsem si ošklivá, musela jsem jít... - Hlavně nefotit! A to je další věc... Jsem si jistá, že spousta lidí miluje překvapení, ale jako dívka chcete být připravená, pěkně oblečená... Nechcete být v triku a teplákách, zatímco ostatní jsou v gala. A navíc s oparem. - A Keithe, na čtyřicátiny... - Vlastně i teď jsou tady, pojďte! Na čtyřicátiny jsi nachystal překvapení a bylo to moc pěkné. Ano, odpálil jsem spoustu ohňostrojů.

Tedy, ne já... Musela ti vyskákat hromada věcí! - Věděla jsem, že se to stane! - No, ano, připravil mi ohňostroj. - A bylo to úžasné. - Jen pro vás dva, že? - Ano. - Alane, to je nádhera, že? - Ohňostroj jen pro vás dva? Ano, natáčela film Baze Luhrmana v Austrálii... v takovém malém městečku. A mně se tam povedlo sehnat firmu na ohňostroje. Řekl jsem jim, ať vytáhnou úplně všechno, co mají. Byl tam takový malý kopeček a já jsem tam nechal vyvézt pohovku.

Pak jsme tam vyjeli autem a já povídám: "Hele, tady je pohovka!" Ona se divila, pak jsme si sedli a začal ohňostroj... Není to... Klobouk dolů! To je parádní! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ještě kapku botoxu a mohla by hrát Jigsawa bez masky...

510

Odpovědět

Prekladateľ/ka má asi nejaký divný vkus, pretože na nete je asi tak tona zábavnejších videí z Graham Norton show. Toto bolo len také...no, žiadne. :)

95

Odpovědět

No jo, makeup je svině. Přesto bez něj to bude pořád na čtyřicet, rozhodně ne na pade... s ním bych ji dal třicet, kdyby mi nebylo jasné, že je starší než já.

Zbytek videa už tak zajímavý, zábavný nebyl.

82

Odpovědět

Tak trochu slabší, ale pořád fajn :)

100

Odpovědět

50? řekl bych sotva 35 :(

242

Odpovědět

rich people...

423