Nicole Kidman, Ian McKellen a další u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:396
Počet zobrazení:8 983

Dnes máme pro vás střípky ze dvou dílu show Grahama Nortona. V prvním byli na Grahamově pohovce herečky Nicole Kidman a Julie Walters, kterou většina zná jako paní Weasleyovou z filmů o Harry Potterovi, a herec Hugh Bonneville, známý jako lord Grantham z Panství Downton. Řeč bude o komediální roli Julie Walters, paní Overallové, kterou ztvárňuje již několik desítek let a také zjistíme, na jak kvalitních židlích Graham sedává. Ve druhé části se u Grahama sešli Gandalf/Magneto Ian McKellen a britská hudební skupina One Direction. Bavit se budou o společných setkáních a tweetech, které vznikly jako reakce na účes jednoho člena One Direction. Poznámka: AMA jsou American Music Awards, tedy Americké hudební ceny.

Přepis titulků

Musím říct, že tohle... To se ještě nikdy nestalo. Ale ne, kdo to udělal? Někdo ho sabotoval. To se opravdu... nedá ignorovat. To se nikdy... Někteří hosté v minulosti spadli z pohovky, ale tohle...

Ale koukejte! Máme tu náhradní židli. Rozdílu si nikdo nevšimne. Nejsem otrokem kontinuity, ale myslím, že si diváci... Diváci si asi všimnou. Nemá to tu samou... auru. Vypadáš jako u doktora v čekárně.

Jako když mluvíš s terapeutem. Jo, sedím v jiné židli. To je vše. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je tak teplá šou, až je McKellena líto.

734

Odpovědět

To je tak blbý, jako by jsi řekl "V tý vodě je tak morko, že mi je toho kapra líto".

930

Odpovědět

McKellen má pěkné tričko. :)

190

Odpovědět

Nechtěl jsem hned instinktivně nenávidět tenhle nový boyband, kvůli kterému se holky chovají tak strašně, ale... Pochopil jsem správně, že byli pozvaní na závěrečnou pařbu natáčení Hobitů se všemi herci a štábem a ONI SI PROSTĚ NEPŘIŠLI, protože se někde zkalili s groupies nebo šli radši spinkat...? WTF

1299

Odpovědět

Taky bych radeji mrdal s nekolika nadrzenejma fanynkama zaroven, lezel v posteli a nechal si donyst zradlo jaky me napadne, pritom chlastat whiskey a nechat si kourit ptaka, nez byt nekde mezi namyslenejma hercama a delat, ze me zajima jejich zivot.
Jsem snad vyprasnej Novotnej, nebo co?

1965

Odpovědět

+RossiNejsem teplej, ale sral bych na fanynky, McKellen je super. I když ta whiskey zní lákavě...

211

Odpovědět

+RossiJde o to, že takovýhle večer můžou mít každý večer, zatímco zapařit s McKellenem a partou z Hobita mohli jednou.
Ani se nenamáhali vymyslet si nějakou výmluvu....

742

Odpovědět

One Direction se muselo po tech zkusenostech ze zakulisi blbe sedet na zidlich... :-D

513

Odpovědět

je mi do pláče když tam vidím můj nejoblíbenější fantasy charakter jak tam sedí na stejné úrovni, vedle té partičky přihřátých hvězdiček.

23633

Odpovědět

Je mi do pláče, když vidím poměr palců.

1760

Odpovědět


Odpovědět

A i přes to že seděli na stejné úrovni, tak on byl mnohem výš.............

460

Odpovědět

Asi už jsem starej. Když jsem četl "Ian McKellen 1D", myslel jsem, že to bude nějaká sranda o 2D/3D filmech:-)

1232

Odpovědět

Tak to já jsem fosilïe....říkala jsem si, že to bude historka z dálnice :oDD

399

Odpovědět

Uff, už jsem se bál, že "hošani" odpoví, co dělali v noci...

4910

Odpovědět

asi mam len zlu naladu ale len v amerika vedia postavit show natom ze sa niekomu rozbila stolicka...fakt zlaty jan kraus...ani jeden z tych co sa tu preklada mu nesiaha po clenky...

9137

Odpovědět

graham je brit

1382

Odpovědět

To snad nemyslis vazne. Kraus se jen umi navazet do lidi a delat z nich debily. Na tech jeho hostech je videt jak jsou napjaty a ve stresu, bohuzel tu jina talk show neni.

10815

Odpovědět

+JawBrahAle je --> Všechnopárty. Talk show, kde nechá Šíp své hosty promluvit a vyniknout a která je na úrovni bez zbytečných vulgarit.

13010

Odpovědět

+JawBrahŠíp se svým stylem "teď budu dělat, že o člověku kterýho sem si pozval nic nevím"? Už mě trochu sere

2924

Odpovědět

+JawBrahNa Youtube se dá podívat na 7 pádů HD a to není tak špatné. Honza Dědek mi jako moderátor přijde poměrně marnej, ale nechává hosty mluvit a je to někdy docela zábavná podívaná a překvapivě to celé funguje. Do nedávna jsem to neznal, takže kdo taky nezná, tak doporučuju.
Třeba díl, kde je Nohavica s Krajčem nebo díl s Láďou Hruškou, Kabáti, Jarda Bosák, Dejdar, Vladimir 518 - všechno super díly, který můžu doporučit.

173

Odpovědět

+JawBrahv něčem pravdu přeci jen má, Kraus se neumí JEN navážet do lidí a dělat z nich debily. To jen inteligence našich celebrit je bohužel tak nízká že vedle něj vypadají všichni jako banda debilů :) já show Jana Krause žeru.

1310

Odpovědět

Kraus je dobrej, ale důvod proč se nemůže srovnávat se zahraničními moderátory je ten, že se musí omezovat jen na české a slovenské hosty a tam se najde hodně málo skutečně zajímavých, vzdělaných a zároveň vtipných osobností. Když mu tam přijde někdo jako Čtvrtníček, tak se teprv ukáže jeho schopnost vést rozhovor. Když mu tam přijde někdo jako Ornela Štiková, tak je to prostě v p****i ať už to moderuje kdokoliv. Taky mu dost škodí, že si nebezpečně často zve členy hnutí ANO. Ale už jsem si v této zemi zvykl, že bez politické agitace se neobejde vůbec nic. Každopádně na to koukám. Teď mi to teda trochu vytěsnilo DVTV, to je kolikrát mnohem vtipnější než Kraus :D

454

Odpovědět

Mě to dneska teda taky nijak nesedlo (jinak se vždy u Grahama hodně zasměju), spíš jen trapné divadlo. Taky jsem si v duchu říkal, jako jestli na tom s tou židlou mělo být něco děsně vtipného, Graham se tam z toho snaží dělat ještě něco víc, až to působí vážně trapně, a ještě se zabívat u toho s překladem? No aspoň u pobouchaných tweetů se člověk docela pobaví, pokud dokáže rozpoznat rozdíl mezi nadsázkou a skutečnými názory, i když teda pohled na tu sestavu byl vážně odporný, protože se skoro nedalo ubránit nechutným myšlenkám. :)

Nicméně, tahle show není americká... no a Krause mám rád, ale reagovat na tvou poslendí část příspěvku "ani jeden z tych co sa tu preklada mu nesiaha po clenky…" snad ani nemá smysl.

114

Odpovědět

Teda z posledních dvou videí mám takovej divenj pocit, že mezi One Direction a Ianem McKellenem proběhlo něco víc než jen přátelské setkání. No jen si to představit.

1004

Odpovědět

Nechci znít jako homofob, ale myslím, že 7 bukvic u Grahama je novej rekord.

28926

Odpovědět

Co takle nepoužívat slovo bukvice....Vůbec bys jako homofób nevypadal.;) A navíc Zayn je zasnoubenej s Perrie Edwards ;) Takže jeho ze skupiny můžes vynechat :-* Ikdyž stále doufám že je Liam gay :3 :D

2478

Odpovědět

+AuthanVíš kolik gayů je ženatejch?

827

Odpovědět

+Authankolik?

1317

Odpovědět

+AuthanTolik kolik si chce poradne zaprcat a nechce u toho vypadat jak podelanej faggot.

724

Odpovědět

pane pP, to jste zabil :D...

173

Odpovědět

Za sedmero horami a řekami...

41