Dwayne Johnson dal při natáčení pěstí kaskadéroviThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:82
Počet zobrazení:6 673
Dwayne Johnson často točí akční scény sám, což ale může vést k různým nehodám. A jak hledá štáb Dwaynovi dubléra, když je přece jenom potřeba kaskadér?

Přepis titulků

Patříš mezi herce, kteří rádi točí akční scény sami? Ano, moc rád. Rád točím akci. Je to zábava, je to cool, ale není to úplně otázka ega. Spíš chci, aby diváci věděli, že jdu i v akčních scénách s kůží na trh. No, povídej. Já si tak říkám, když s tebou nějaký kaskadér bojuje a ty ho trefíš, že bys ho mohl zabít.

- Správně. - Připadá mi, že to není moc fér. A když minu, tak ze závanu vzduchu od toho úderu onemocní a umře stejně. Výborně, budeme řešit rvačky! Zní to dobře, že jo? Něco takového bych řekl v baru. Když jsem začínal s natáčením, dělal jsem film Král Škorpion, byl to můj první film a měl jsem tam velkou akční scénu. Při natáčení jsem udeřil kaskadéra, byla to pořádná rána.

Byl trochu starší, šel k zemi a já se cítil hrozně. - Ne tak zle jako on. - To asi ne. Ale když člověk někoho takhle trefí, není to dobrý pocit. Tak jsem mu koupil rolexky… Tak moc mě to mrzelo. Přece jen, oni jsou páteří našeho oboru. Takže jsem mu koupil hodinky Rolex. Ale když se ta zpráva rozšířila, nevrhali se ti kaskadéři pod ruce?

Máš pravdu, přesně to se stalo. Rozkřiklo se to a potom jsem točil další akční scény a někteří kaskadéři se nenápadně nakláněli blíž. Kdybychom se měli prát my, stálo by ti to za to? Ne. Rozhodně ne! - Rolexky za jeden úder? - Ne. Já vím, kolik je hodin. Ale když to natočit nemůžeš, není to problém? Máš velmi jedinečnou postavu, - kde hledají kaskadéry…

- Wow. Jo. Ta je z toho nadšená, souhlasí. Díky, mami! A teď brečí. Kde hledají kaskadéra, který by se ti podobal? Mám skvělého dubléra, je to můj bratranec, - vypadáme jako dvojčata. - To je pravda. Neříká si náhodou, proč sám není filmová hvězda?

Je pravda, že já se usmívám tím stylem, jak se usmívají herci v hlavní roli, kdežto on jako ti, co jen dostávají na zadek. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ja som mal the Rocka celkom rád. Prijde mi taký rozumný, sympatický človek. Ale už sa na ňom prejavuje prílišná profesionalita. Snaží sa robiť veci tak, aby bol pre ludí zaujímavý a aby na tom zarobil peniaze. A to už je také okaté. Nazval by som ho "pózerom". A už mi aj s tou amazonkou s lasom(?) lezú na nervy keď ich vidím. Celkovo týchto naleštených panákov a detských comixových hrdinov nemusím. Radšej by som bol, keby sa začnú zase točiť filmy podobného charakteru ako smrtonostná pasca, predátor 2 ... A ako sa smeje mi je jedno. :)

31

Odpovědět

Tak já to tu rozjedu otázkou..Tak třeba..Líbí se vám jak se the Rock směje?:-)

33