The Rock a jeho budíčekThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:346
Počet zobrazení:25 391

Dwayne Johnson je pravé ranní ptáče a díky jeho mobilní aplikaci Rock Clock můžete vstávat společně s ním.

Přepis titulků

Já nemám ani čas se kouknout na tvůj Instagram, a nechápu, kde ty bereš čas na věci, které na tom Instagramu předvádíš... Ale postoval jsi fotky času, kdy vstáváš. A je to šílené, jsou snad čtyři ráno! To jo, posledních pár let vstávám tak ve 3:45, udělám si svoje věci a pak jdu na plac, protože tam musíme být brzy. A pak jsem se začal fotit, že vstávám a dělám tohle a tamto... A tak...

Ale pak se z toho stala hrozně populární věc, a někteří fanoušci se inspirovali. "Nechci vstávat zároveň s tebou, - ale rád bych se budil o chvíli dřív." - Ale můžou vstávat s tebou. No právě z toho vzešel ten nápad a vytvořili jsme aplikaci, která se jmenuje Rock Clock. Pozor na to, jak to říkáš... Jo, řekni to rychle. Takže Rock Clock tě vzbudí a řekne, ať si uděláš úkoly, vypereš a tak? Přesně, do aplikace Rock Clock si nastavíš svoje cíle a ona ti pomůže jich dosáhnout.

Nastavíš si budíček... A jedna speciální funkce tě probudí ve stejný čas jako mě. To se mi líbí. Taky všechno rád dělám hned ráno. Cvičím, hraju na piáno... Já jsem si ji stáhl a čestně nastavil si budík s Rock Clockem. A dnes ráno... mohl jsem tu zas*anou věc vypnout? Ne! - To je supr, ten budík nemůžete odložit. - To teda nemůžete. - Musíte prostě vstát. - Řval jsem na to: "Sklapni!" To je ono.

Mrkneme se. Tady jsou různé budíky... A já měl tenhle. Dnes ráno jsem se vzbudil, - a nemohl jsem ho vypnout. - Ten je dobrej. Klidně to budu dělat celý ráno... A taky že jo! Zvonilo to hrozně dlouho! - Bezva je "Dobré ráno, sluníčko." - To zpíváš ty? - Ano, to mám rád. Dobré ráno, sluníčko. To ti zpívá The Rock. - Otevři oči a zvedni zadek z postele. - To se mi hodně líbí. Tím bych se rád budil.

Další super funkce je, že natočím video, které se vám hned ukáže na mobilu. Ať už se vzbudíte ve 4, 5, 6 nebo 7 ráno, čeká na vás mnou natočený video vzkaz. - A chtěl bys... - Rozhodně hned musíme jeden natočit. A jestli do toho jdete se mnou, udělám tohle a pak se otočím i na vás. Takže můžete probudit miliony lidí. Tak jo, jdeme na to. Mám to... Zdravím uživatele Rock Clocku, jsem tu s Jeffem a Liamem. Řeknete dobré ráno? Dobrá ráno, sluníčko...

- A tady je Graham Norton... - Ahoj, zdravíčko! A nejlepší část... tady je publikum! - Vstáváme s Rock Clockem! - Dobrá práce, vy i publikum. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pokaždé mě strašně štve že to nejsou celé díly s titulky... netušíte, kde na to kouknout s anglickýma titulkama aspon?

02

Odpovědět

Tak jsem to stáhnul a pomohlo mi to. Posledních 14 jsem se nedokopal k tomu vstát alespoň před polednem, dneska 8:30 :D

170

Odpovědět

budík staženej :) dobrá appka

51

Odpovědět

No idem to teda vyskusat :D

130

Odpovědět

The Rock, největší sympaťák v Hollywoodu. Je tak přirozenej, a je vidět, že si pozornost užívá a vybojoval si jí. Něco podobného je cítit snad jen z Hugha Jackmana..

797

Odpovědět

Zníš jak dvanáctka při Britney Spears :)

2854

Odpovědět

+R3dito bylo slabší.

287

Odpovědět

+Spiker01to byla bomba

46

Odpovědět

+Spiker01Hlavně výstižné.

38

Odpovědět

+R3diJo bylo to slabsi, bezte si zaplest sulin*

00

Odpovědět

Proste Rock je borec

523

Odpovědět

Vstává ve čtyři ráno a oni se diví. V ČR vstaneš ve tři ráno a děda ti ještě řekne, že za tvých let vstával v deset večer.

1055

Odpovědět

tak pradeda ani nechodil spat:)

424

Odpovědět


Odpovědět

To jsou zase kecy. Vyser se na fabriku, do které musíš dojíždět 100km autobusem a nedělej z toho celostátní problém.

1046

Odpovědět

Praděda makal 26 hodin denně, tak si musel o dvě hoďky přivstat.

832