Octavia Spencer o Keanu Reevesovi a návštěvě Bílého domuThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:4 164

Americká herečka Octavia Spencer (Černobílý svět, Skrytá čísla) dnes povypráví o tom, jak poprvé potkala Keanu Reevese, a o své první návštěvě v Bílém domě. Ve druhém videu jí na pohovce dělají společnost Will SmithKevin Hart a Naomi Scott.

Poznámka:
První, menší přívěs, který měla Octavia k dispozici na natáčení, byl Honeywagon a Will Smith jí potom zařídil mnohem prostornější a pohodlnější Triple Banger.

Přepis titulků

Pověz nám ten příběh s Keanu Reevesem. Ten příběh miluju. Kdy jsi ho poprvé potkala? Je to asi 25 let, zrovna vyšel Matrix, já si jela pro jeden scénář, chtěla jsem se připravit na konkurz. Neměla jsem na sobě podprsenku, měla jsem jen tepláky a svoje oblíbené vytahané tričko. Bylo fakt obnošené, vlastně skoro průhledné. A bez podprsenky. Na detailech záleží, dobře.

Auto také nebylo umyté, vždycky jsem parkovala pod stromem, takže bylo pokryté ptačími hovínky. To auto se mi rozbilo v hodně nóbl oblasti Beverly Hills. Byla tam kavárna, ale všichni seděli, auta na mě troubily a nikdo mi nepomohl. Najednou přišel chlápek ve slunečních brýlích s helmou a já hned poznala, že je to Keanu Reeves. Samozřejmě jsem vyšilovala.

Ptal se jestli potřebuji pomoct, já to s díky přijala. Myslela jsem, že si sedne za volant, tak jsem se postavila za auto, ale on řekl, že to odtlačí, ať si sednu za volant. Takže odtlačil moje auto z cesty, a jakmile lidé viděli, že mi pomáhá on, najednou se všichni seběhli, aby taky pomohli. - A ví teď, žes to byla ty? - Já upřímně doufám, že ne, protože, jak jsem říkala, tohle všechno bylo vidět. Propadala jsem se hanbou a celou dobu jsem si říkala, že si musím umýt auto.

Byla na tom obrovská vrstva hoven.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Keanu je pro mě opravdu výjimečná osobnost. Přeji mu, aby byl konečně šťastný, ve svém životě si toho vytrpěl až moc a stejně pořád zůstává skvělým člověkem, co myslí na lidi kolem sebe a vždy když může, pomůže. Lidé jako on dělají svět lepším.

Na druhou stranu ten dav "obyčejných" lidí se předvedl v plné "kráse". Nikdo jí nepomohl, max na ní řvali, ale jak viděli, že pomáhá Keanu Reeves, tak najednou všichni hrrrrr do akce, aby se předvedli, jak jsou hodní. Smutné....

60

Odpovědět

Ta historka o Keanu ♥️

40

Odpovědět

Breathtaking!

30

Odpovědět

Ďakujem za tieto videá, toľko pozitivity pokope. Myslím, že sme to všetci potrebovali. A Keanu Reeves neustále dokazuje svoju úžasnú povahu.

121

Odpovědět

Parádní díl :o)

40