Kevin Hart a Will Smith soutěží v motivačních proslovechThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:148
Počet zobrazení:9 705

Will SmithKevin Hart jsou na internetu tak trochu odborníky na motivační proslovy. Graham se tedy zeptal svých diváků, v jakém ohledu by potřebovali v životě motivovat. Který z obou hostů byl podle vás přesvědčivější?

Poznámka:
Will Smith hrál v 90. letech hlavní roli v sitcomu Fresh Prince, proto ta Jacksonova narážka.
Dvojsmysl na konci videa se "sage advice" se těžko překládá, protože "sage" je jak "moudrý", tak "pelyněk, šalvěj".

Přepis titulků

Vy jste oba velmi soutěživí, to všichni víme. A kupodivu máte online něco společného, nevím, jestli jsme se o tom bavili, ale děláte to oba, nahráváte motivační proslovy. Na internet. Jsou krátké a úderné. Dáme vám příklad. Tohle je Will. Vždycky to vypadá takhle. Osobní disciplína je základ veškerého materiálního úspěchu. Co je vaším přínosem do rodiny lidstva? Názory jiných lidí jsou prostě fakt mizerný způsob, jak se rozhodovat o tom, jaký pocit máme ze sebe.

A to je k tomu všechno. Ty Kevinovy jsou podobné, i když trochu agresivnější. Tady máme Kevina. Proberte se! Pohněte těma zadkama! Koukejte to udělat. Vraťme se k úsměvům, k lásce, k pozitivitě. Nedělejte to, co od váš čekají, dělejte to nečekané.

Výborně. Tak takhle to vypadá. Napadlo nás, že se zeptáme diváků, jestli mají v životě nějaké problémy, u kterých by potřebovali motivaci. Něco, kde jim život stojí v cestě, a vy byste jim pomohli to překonat. Než se do toho pustíme, můžeme vyřadit jejího bratra? Podívám se... Ne, není tam, takže dobrý. - Je to i v zájmu bezpečnosti diváků.

- Tak kohopak tu máme jako prvního. Galia? Je tu Galia? Zdravím, Galie. Ty potřebuješ pomoct s překonáním strachu, že? Ano, bojím se chodidel. Ale bojíš se svých vlastních chodidel? Všech chodidel. Svých, těch od kamarádů, všech. Nechci je vidět, dotknout se jich. Dobře. Tak Galia se bojí všech chodidel. Začneme u tebe, Wille. Jestli bys mluvil přímo do kamery, tady číslo 5.

Galia se bojí nohou, jak ji z toho dostaneš? Do toho! To je jednoduchý, to spravíme hnedka. To se jí nelíbí. Musíš přijít sem, postavit se svému strachu. - Je úplně zděšená. - Ona se opravdu bojí. V bizarním incidentu s drogami byl dnes Graham Norton zatčen... To byl tvůj pokus, Kevine, kamera 5, do toho! Kamera 5, dobře. - Jak to bylo?

Jak se jmenuješ? - Nohy. Aha, Galia. Galie, takhle se dostaneš ze svého strachu z nohou. Nemůžeš v životě dělat kroky bez nohou. Tvůj strach ti brání v postupu. Jakmile se podíváš na své nohy a pochopíš, že nohy jsou to, co ti pomáhá jít dopředu, - překonáš svůj strach. - Potlesk! Ten válí. Není to strach z nohou, ale ze života. Tvoje bylo jako terapie, tvoje jako léky. Tak se podíváme na Jacksona.

Kdepak je? Jackson je skoro skutečný. Jacksone, potřebuješ motivaci, protože? Mám intoleranci na laktózu, ale nemůžu si pomoct a pořád jím mléčné výrobky. Jsou boží, toho se přece nevzdáte. Chceš s tím přestat, protože ti to škodí, ale nemůžeš. Hele, alternativ je spousta, ale ty nejsou tak dobré. Jak se ta intolerance projevuje? No, když to sním, už nejsem moc fresh, natož princ.

- Ale to je jednoduchý. - Dobře Wille, do toho. Od určité chvíle musíš taky myslet na ostatní. Pokud se laktóze nelíbíš, ostatním se to taky líbit nebude. A stěžejní je, že jestli někoho miluješ, hlavně ty, kteří ti jsou ti blízko, prostě tu zmrzku odlož, protože my ten tvůj smradlavej zadek moc nemusíme. Dobře, to bylo skvělé.

Kevine, do toho. - Já to vezmu odjinud. - Výborně. Vydám se opačnou cestou. Víš co, tolik lidí se chce změnit, tolik jich chce dělat to, co se dělat má. Všichni s intolerancí na laktózu říkají, že ji kvůli tomu nesmějí, ale podle mě máš jeden život, a pokud si chceš jen kvůli mlíku vyprdět zadek, je to tvůj život. Takže to sakra můžeš udělat. Dej do toho všechno. Protože máme jeden život a ty můžeš na konci říct, žes pil mlíko, protože ho miluješ!

Tak si dej. Tak snad to není jen tlachání do větru. Ale když se Jackson napije toho mlíka, tak na tlachání do větru pozor. Hlavně pozor na větry! Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Smith je riadna trupka.

1413