Will Smith o svých začátcích a o hubnutíThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:5 584

Will Smith u Grahama povypráví o svém snu stát se filmovou hvězdou. Mimo jiné zmíní, co mu poradil Arnold Schwarzenegger, jaký film z něj tu filmovou hvězdu udělal, a na závěr prozradí, jak se covidová opatření podepsala na jeho váze.

Poznámka k překladu:
Willy je v britské angličtině slangový výraz pro penis, v americké angličtině se to nepoužívá.

Přepis titulků

Ve filmu Mizerové po tobě jednou Michael Bay něco chtěl - a tys odmítnul. - Ano, Michael Bay natáčel první Mizery. Hele, jak jsem hubenej. Pár kilo by mi prospělo. Michael Bay režíroval film Mizerové a to byl první velký film, ve kterém jsem hrál. Řekl mi: „Kámo, chci aby sis v té scéně sundal košili.“ Já mu řekl: „No tak, Miku, nechci si sundávat košili, nesnáším ty scény v akčních filmech, chlápek celej naolejovanej, sundaná košile a kráčí opuštěným kostelem, za ním holubi a tváří se, že je to normální.

To nechci.“ A on: „Kámo, to se pleteš. Sundej tu košili, zatraceně!“ Nakonec jsme našli kompromis, měl jsem tu košili rozepnutou a stala se z toho slavná scéna, běžím ve zpomaleném záběru přes most, ta košile se nadouvá ve větru…

- Za tebou holubi. - Přesně. Přidali je tam v postprodukci. Ale když jsme tu scénu natočili, přiběhl ke mně Michael, plácnul mě do hrudi a říká: „Zrovna jsem z tebe udělal hvězdu.“ A má pravdu.

Je to tahle scéna. Will Smith, filmová hvězda.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář