Hudební hvězdy u GrahamaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:9 249

V tomto sestřihu toho nejlepšího z Grahamovy show nás čeká zpěv, příspěvky z blogů fanoušků a samozřejmě spousta historek ze života celebrit.

Přepis titulků

Když jsme u nečekaných setkání, tohle bylo všude v novinách, - ten tvůj malý... - Ale ne. No tak... - Já jen, to, co jsme četli v novinách... - Někdo mě pořezal, ano. - Co na to říkáš? Drsný, ne? - Rozhodně. Jsem jedno ucho. - Byla to Beatrice, nebo Eugenie? - No tak, já o tom nesmím mluvit. - Nesmíš? - Ne. - Jo tak, už jsem zticha. - Nějaká nehoda s kloboukem? To se James Blunt snažil zase rozjet popovou kariéru.

Pokusil se tě zabít. Ale jak se to dostalo do novin? Netuším. Moc lidí tam ten večer nebylo. - A nesmíš to vyprávět. - Nesmím, ale můžeš říct, - co se údajně stalo. - Dobře, údajně jedna z princezen, - Eugenie, nebo Beatrice, jedna z nich. - James Blunt. A James Blunt a Ed Sheeran byli v místnosti, nejspíš někde v paláci a James Blunt údajně chtěl být pasován na rytíře? Nějaký eufemismus?

Takže jedna z těch princezen našla příhodný meč k pasování. - Nečetl jsi to v novinách? - Nevěděl jsem, že u toho byl James Blunt. - Až do teď... - To je jedno. Trochu šermovali a někdo zranil Eda v obličeji. Je to tak? Ne. Fakt netuším, jak na ten příběh přišli, fakt nevím. Bylo to hrozně tajný. A ještě po 14 dnech jsem měl na tváři ten obří šrám, lidi se mě ptali, co se stalo, a já jim říkal, že jsem spadl.

A pak se to najednou objevilo. Ten údajný příběh... Četl jsem, Wille, že jsi měl tolik hudby, kterou jsi nezveřejnil, ale byly to nahrávky s úžasnými umělci jako Michael Jackson, Prince a tak, - zveřejnil bys to někdy? - Ne, hlavně třeba Michael Jackson, když s ním pracujete, kritizuje to, má k tomu poznámky, takže když to se mnou nemůže dokončit, nemám právo zveřejnit to. Byl to můj kamarád, neudělal bych to.

Jak to bylo, tys seznámil Michaela Jacksona... - Tys seznámil Michaela Jacksona a Prince? - Jo, jednou jsme měli koncert ve Vegas a zavolal mi Michael Jackson: "Ahoj, tady Michael. Slyšel jsem, že máš dneska koncert." "Jo, začínáme v 9." "Sakra, já musím uložit děti." Já mu říkal, že potom vystupuju s Princem ve 12, takže na to potom přišel. Byl to skvělý večer. Byl jsem tam já, Chris Tucker, Michael Jackson a koukali jsme, jak to Prince rozjíždí.

Abych to zkrátil, Prince slezl z pódia a hrál na baskytaru přímo před Michaelem Jacksonem. Vybalil to na něj, 10 různých kousků. Abych to zkrátil ještě víc, Michael Jackson odešel domů a řekl: "Přijď na snídani." Tak jsem tam přišel, zaťukal a první, co mi řekl: "Proč hrál Prince přímo přede mnou?" Světla jsou zhasnutá, jako by vypadl proud kvůli bleskům z přeháňky v tvé posteli. Cítil jsem ty mraky při každém polibku, ale neznal jsem takové lijáky.

Hrozí přívalové záplavy, jestlipak bude ráno pršet? V posteli budou louže. Nechci se do toho... - Mám pár otázek. - Počkej, už vím. Bylo tam: V posteli budou louže, říkali v předpovědi počasí. Ale proč budou v posteli louže? Byla to nějaká starší paní? Poslouchejte, mám ten text tady: "V předpovědi říkali, že je mezi tvými stehny zataženo."

"Chci, aby byla celá postel promáčená." - To jsi zpíval? - On to napsal! Člověk by čekal, že lidi uvidí ty nádherné šaty na internetu a prostě je budou obdivovat, ale to jen tak neumí. Musí to přirovnávat, jak jsi zmínila, k tomuto. K omeletě. - Tu ještě neznám. - Taky z toho udělali pizzu. Ale asi nejlahodnější ze všech, hovězí taštičky. Naposled jsem tu Fresh Prince rapoval.

Ten klip 8 miliónů zhlídnutí nasbíral. Asi si říkáš: bude dnes ňáká trefa? Jo, protože jsem si přived DJ Jazzy Jeffa! Ne! Jazzy Jeff, dámy a pánové! A teď všichni jedem! Zpívejte! Neslyším, neslyším vás. Hlasitěji, trochu hlasitěji. Ještě jednou, ještě jednou.

Co je to, Jeffe? Jdem na věc. Tohle je příběh o tom, jak se mi celý život obrátil vzhůru nohama. V klidu se posaďte a povím vám, jak jsem se stal princem města Bel Air. Jako rodák z Filadelfie na hřišti jsem trávil většinu času. Flákal se, relaxoval a před školou hodil pár košů. - Když v tom parta mizerů... - ...začala dělat bordel v mý čtvrti. Porval jsem se a máti se zděsila.

Řekla: "Stěhuješ se k tetě a strýčkovi do Bel Air!" Počkej, Grahame. Úžasné! Je to roztomilé. Protože fanoušci, kteří tam byli, o tom samozřejmě chtěli blogovat, protože to pro ně byl skvělý zážitek. - Samozřejmě. - Ale když o tom píšou, nedokážu říct, zda si to užili, nebo ne. Tady máme pár příspěvků z blogů. Šli jsme do obýváku a posadili se.

Netušíte, jak moc jsem se potila. Říkala jsem si: "Co se bude ku*va dít?" Moje srdce to málem neustálo a pak se najednou objevila jako David Copperfield. A nás všechny ranila mrtvice! Jako fakticky! Počkejte, máme toho víc. Třeba tenhle... tenhle... Řekla, že nám pustí svojí desku. Zvuk, který jsem vydala, nebyl lidskej. Málem jsem mamce Swiftový řekla, ať mi zavolá sanitku, protože bych to nepřežila.

Mám je hrozně moc ráda, protože vždycky mluví o umírání. - "Já umřu!" - Říkají třeba: "Odpočívej v pokoji! RIP! Umřu tady! Úplně do mrtva!" Měli jsme přestávku, abychom si protáhli nohy, a ona nám nabízela křupky a sušenky. Já mluvila s její mámou, pak jsem přišla zpátky a ona: "Ahoj, díky, že jsi přišla. Dáš si něco?" Dala bych si, ale byla jsem mrtvá! Byli úžasní! Tohle je parádní. Uprostřed věty se zarazila a ukázala na Amandu.

"Jsem ráda, že jsi přišla, Amando!" Amandu ranila mrtvice. Přímo na místě! A konečně... Počkejte si na písničku s Imogen Heap, ta je přímo božská. Když jsem ji poslouchala, musela jsem si zařídit pohřeb! Protože mě z toho málem ranila mrtvice. A to je všechno. Paráda. Překlad: jesterka, Ninjer a Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Překvapuje mě, že Emmu Stone mohlo v té době něco ještě šokovat, když očividně s Gardfieldem a Foxxem zrovna propagovala jeden z nejhorších komiksových filmů Amazing Spiderman 2.

13

Odpovědět

Je smutne tu vidiet zostrih toho co sme tu videly. Predtym super teraz bieda ;) Len aby tu nieco bolo...

41

Odpovědět

Sestřih parádní!
Teda, pokud by neexistoval syn Willa Smithe, kterého jsem tímto musel znovu vidět :D

282

Odpovědět

Jo chlapec se moc nepovedl.

21

Odpovědět

Z klipu byl alespoň vystřihnutý jeho pokus o rap a navíc tehdy ještě nosil něco jako pánské oblečení.

10