Kniha džunglí (1967)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:7 763

Než se společně s trailerovým hlasem podíváme na nové hollywoodské zpracování s živými herci z roku 2016, musíme si připomenout kreslenou Disneyho klasiku. Je tam jedna chytlavá písnička a... to bude asi tak všechno.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od autora "Rikki Tikki Tavi" a "Břímě bílého muže"? Hups... přichází animovaná klasika, díky níž nedostanete "Moudrost medvědí" z hlavy a všechno ostatní se vám z ní vykouří. Kniha džunglí. Než půjdete na nový remake Disneyho klasiky, vstupte s námi do Knihy džunglí v knize ve filmu. Čeká nás hodinová sbírka náhodných scén, které spojuje zápletka tenčí než plína sirotka, kterého si přehazují vtipná zpívající zvířátka, dokud se neobjeví tygr, který vzápětí nejspíš uhoří.

Konec. Putujte hluboko do indické džungle, co vypadá jako hipster bar ze 60. let. Potkáte tam zvířata veselá a roztančená, pár zvířat znuděných a v depresi a polonahého chlapečka, kterého všichni ošahávají. - Pusť se, ty malej... - Ty pusť mě! - Ne, ne, ne, to my tady neděláme. - Dej si banán.

- Vím, o co ti jde. - Usměj se trošku. Bacha, úchyl! Poflakujte se s Mauglím: negramotným, neočkovaným děckem, co mělo být už dávno něčím sežraný. Je tak tvrdohlavý a uřvaný, že chápete, proč ho opustili rodiče, - jeho vlčí rodiče... - Lidské štěně nesmí zůstat se smečkou. ...jeho panteří táta... - Odteď jsi na to sám. - ...stádo slonů... - Tebe v mojí džungli nechci! - ...a jeho panteří táta podruhé.

- Já to vzdávám. Dokud nedostane šanci opustit je na oplátku a provést téhle malé holce bůhví co. Užijte si Disneyho typickou ručně kreslenou animaci a pak si ji užijte znova v recyklovaných záběrech... - Dokážeš se o sebe postarat, ne? - Máš Baghírovo slovo. - Tak tam jen nestůj! - Mladý a bezbranný. ...recyklovaných v předchozích i dalších filmech. Ti jsou línější než Michael Bay!

Tak zapomeňte na zápletku, protože tu žádná není. Jste tu přece jen kvůli té skvělé písničce! Na ostatní si totiž nevzpomenete ani s pistolí u hlavy. Třeba na: "Je tohle vůbec písnička?" Není třeba zpívat s námi, protože tohle vůbec není písnička, je tak monotónní, je tak nudná... (zívání) Takže už to nebudeme protahovat a tuhle nudou písničku přeskočíme. "Nesmyslná písnička na zabití času." Ooh be dime!

(nesmysly) Musím zabít trochu času. (má to 4 minuty) (He? Co? Hlavně že se to rýmuje!) "Písnička pedo-strýčka." Jsem úchyl, nevěř mi. Jsem jako dodávka se zmrzkou zdarma. "Vrznem si, až budem starší." Budu tě lákat... Budu s tebou flirtovat zpovzdálí, až do dne, kdy si budem moct vrznout. A ta jediná písnička, kterou si pamatujete.

Hele, jsi uprchlík a houmlesák, v červené plíně houmlesák, když nechcípneš hlady, něco tě sežere. Jo, jsi jenom přítěží, která mě málem stála život, v reálným světě bych tě klidně sežral sám. Hrají: Jumauglí, Big Balúski, Černý panter, tygří Scar, hlas medvídka Pú. To je teprv úchylný, co? A dlouhoruký Edward.

Nuda v džungli. Není tohle nakonec prequel k Letohrátkám? Proč Balú nehodil Mauglího domů v Drakoušovi? Kniha džunglí sice byla nůďa, ale Letohrátky jsou boží! No ne?

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechcem vam brat iluzie, ale pesnicka sa v skutocnosti vola "The Bare Necessities", cize zakladne potreby, nie "The Bear Necessities", medvedie... Tiez som zil vecsinu zivota v klamstve :(

00

Odpovědět

Ovšem v českém "překladu" to je "Moudrost medvědí", takže žádná faleš či klam :-)

00

Odpovědět

Podle mě je teda I wanna be like you mnohem lepší než Bear necessities

90

Odpovědět

Žejo? Hrozně chytlavá pecka a hlavně Christopher Walken. :)

40

Odpovědět

+hAnkoDobrá je i Trust in me od Scarlett Johansson -> Scarlett Johansson - Trust in Me (From The Jungle Book (Audio Only))

10

Odpovědět

+yakubTo zní jako znělka k bondovce.

10

Odpovědět

na konci ty "letohratky" to zabily .. jsem se malem udusil veceri ,,, :D

100