CruellaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:5 796
V tomto díle se Hlas Upřímných trailerů podívá na další z řady origin filmů o zlounech.

Přepis titulků

Od roku 1999 jsme měli zdánlivě vykupitelské origin filmy o zlounech pro Darth Vadera, Jokera, Maleficent, čaroděje ze země Oz, Hannibala Lectera, sestru Ratchedovou, Normana Batese, Magneta, Saula Goodmana, Godzillu, opice z Planety opic, Venoma a mimoně, ale nyní, než dostaneme zdánlivě vykupitelské origin filmy pro Grua, zlou čarodějnici ze Západu, Targarieny, zlouna z Robocopa sirotka z filmu Sirotek a Madeu, udělejte si v peněžence místo ještě na jeden zlounský prequel, protože tady přichází Cruella.

Však víte, ta vražedkyně psů z toho starého animáku, s těma vlasama? Víte, tu paní s vlasama? Panečku, vážně jim dochází nápady, že? Seznamte se s Estellou. Přesně, jmenuje se trošku jinak, než jak jste čekali, srovnejte se s tím. Je módní návrhářka s trošku extra přístupem, nedívejte se na tamty šaty, dívejte se na tyhle!

A proč je taková? Protože jí dalmatini zabili mámu, zní to hloupě? Doopravdy to těm psům přikázala její skutečná máma, kdo je teď hloupý? Protože Cruella není jenom nepochopeným zlounem, je důvodem, proč vůbec 101 dalmatinů existuje. Ano, ti psí rodiče byli sourozenci a Cruella jim pomohla dát se dohromady. Hej, kam jdete? Dalmatinský incest není divný, jak myslíte, že dalmatini vznikli? A nechcete znát příběh za jejím příjmením?

Spoiler, je to auto. Haló?! Vraťte se. Připravte se na dětský film, který je pro všechny, od dospělých, co milují Emmu Stone, po dospělé, co milují Emmu Thompson, ve vůbec prvním přepracovaném dobovém satirickém komediálním dramatu o dospívání, pomstě a loupeži… …thrilleru… …který je také prequelem. Cestujte do Londýna v 70. letech, kde nikdo nekouří tak, jako kdyby to byl Londýn 70.

let, na film, kde kostýmy odvádí většinu práce s postavou, když Estella roste z dívky v čepici a brýlích… …fuj… …přes Mugata v jeho Derelicte fázi… …do Catwoman v den praní prádla, protože tento film není až tak o vyprávění příběhu, ale je to spíš propracovaná výmluva, aby se dvě milovnice módy šato-praly. Dodělej ji!

Cruelalita. Na cestu jedou i Horace a Jasper, více než dva najatí přisluhovači, jsou její celoživotní přislurodina. Sledujte tuto pevně spjatou skupinku zlodějů, i když za ně všechnu práci odvádí jejich psi. Winku! Jo, je to roztomilé a tak, ale pokud jste chtěli jen psí kusy, měli jste najmout Guye Ritchieho…

Jdeme dál. A pak je tu Artie, Disneyho třetí nebo čtvrtá „první gay postava v hraném filmu“, který to po velkém tlaku PR o reprezentaci přenese rovnou do komfortní zóny průměrných čínských nebo ruských cenzorů. Rozhlédni se, Popelko, mám vše, co by kdy holka nebo kluk mohli chtít. Disney ví, že když má někdo rád módu, není nutně LGBT, že? Že? A nad nimi všemi se tyčí Baronka, která je v podstatě Cruella z originálu, ale místo psů zabíjí lidi, protože Disney si moc dobře uvědomuje, že běloškám víc záleží na psech než na jiných lidských bytostech.

Tak dejte děcka do postele a připravte se na dlouhý dětský film, jehož dvouhodinová délka není kvůli jeho složitosti, ale proto, že vezme zábavný koncept o krádeži v módě a nešikovně ho sezdá s přípravou na padesát let starý animák, i když všichni, kteří jsou nostalgičtí po 101 dalmatinech, budou za 10 let mrtví. No tak, prostě udělejte nový film, prosím, slibujeme, že se na něj podíváme. Možná.

Hrají: Princezna zločinu v šatech, Peaky Blunders, Zachraňte paní Spanxovou, Iggy Stop, Kirbyho hustá příze a Mark NejStrong jako vedlejší postava. Jak dostala Estella Cruellu nazpět Je dobře, že Emma Stone vybrala náhodné auto v Londýně s volantem na správné americké straně.

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hácha,jsem Emil Hácha.
Celej den špekuluju co zas dneska spáchám...

Diví,Beneš se diví.
Z Londýna na mně jenom vyčítavě civí...

Mnichovská dohoda,jo to je pohoda.
Rád pravicí máchám, jsem Emil Hácha...

48

Odpovědět

Ani jsem nevedel, ze neco takoveho vznika, Nechtel bych byt zbytecne negativni a vypada to, ze si tvurci dali zalezet. Nemuzu se ale ubranit takovemu pocitu:

Homer Simpson - To je ale p******a!

81

Odpovědět

Je takový trapný sem dávat odkaz na nepřeložený video, ale prej ten film není v principu blbej, spíš naopak...
Cruella — Another Failed Gender Obsession Movie? | Film Perfection

10