Batman (1989)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:9 303

Vrátíme se do doby, kdy Upřímné trailery vyhlásily soutěž mezi dvěma superhrdiny: Batmanem a Supermanem. Jako první přichází Temný rytíř Tima Burtona, který udal směr všem superhrdinským filmům dneška. 

Přepis titulků

Připravte se na nejdrsnější souboj v historii Upřímných trailerů. Batman Michael Keaton versus Superman Christopher Reeve. Dva Upřímné trailery, jedna epická bitva. Zůstaňte až do konce a budete moct rozhodnout o vítězi. A nyní už přichází: Batman! Překlad: hAnko www.videacesky.cz Předtím, než Christopher Nolan Batmana zachránil od bradavek, neonů a vtípků o ledu.

Tim Burton ho musel zachránit od tohohle... Znáš své neosaury dobře, Robine, dostanou sendviče s marmeládou a burákovým máslem. Tahle série chce restart. Rychle do restartomobilu! Batman Tima Burtona. Připravte se na film, který si netopýří část Batmana vzal k srdci. A tak jeden muž válčí proti zločinu v parádním netopýřím obleku, který ho docela omezuje v pohybu.

Páni, vypadá hodně strnule. Slyší v tom vůbec něco? O Adamu Westovi si myslete co chcete, ale aspoň se mohl hýbat. Buďte svědky nejlepšího castingu do role superhrdiny: Michaela Keatona. Pro svou roli byl stvořen, protože jeho obočí má tvar loga. Samotářský miliardář v ohozu učitele ze základky, který je tak labilní... Chcete být šílení? Tak budeme šílení! ...že by fakt mohl předstírat netopýra a mlátit chudáky. Myslím, že tvůj kámoš Wayne je magor.

Ovšem Batman může být jen tak dobrý jako jeho Joker. A Jack Nicholson je ten nejlepší Joker. I když Heath Ledger taky ujde, i ten kreslenej s hlasem Marka Hamilla. A Leto vypadá taky hustě. Jak nad tím teď přemýšlím, Nicholson jen napodoboval Cesara Romera. Takže jinak... Batman může být jen tak dobrý jako jeho Joker. A Jack Nicholson je... jeden z nich. Sledujte, jak hraje sám sebe...

...dokud ho nehoda nezmění v trochu ujetější verzi sebe sama, která se směje tolik, že už to víc nejde, i kdyby se hodně snažil. Myslím, že mu došel rajský plyn. Pokud jste si mysleli, že Batman nezabíjí, byli jste vedle. Protože tenhle Batman kriminálníky nemlátí, ale rovnou je vraždí. Fanoušci běsní ze zbraně v traileru? Tenhle Batman je sériový vrah! - Nezabíjej mě! - To víš, že ne. - Ale zabiješ... Zhlédněte trhák, který skloubil temnou vizi s kýčem a vytvořil vzhled, atmošku a hudbu, která Batmana provází desítky let...

Jsem Batman. ...a udal tempo dalším superhrdinským filmům, co přišly po něm. - Od nadšení z traileru... - Trailer je možná lepší než celý film. - ...přes merchandising... - Billboardy, svačinové krabičky i frisbee... ...až po fanoušky naštvané ještě před samotnou premiérou. Obsazení Michaela Keatona do role Batmana provází kontroverze... V komiksu má metr devadesát...

Tenhle film vyhrál internetové bingo ještě před vynálezem internetu! Hele... Změněný děj. Kontroverzní obsazení. Zabitý hlavní padouch. Nový kostým. Páni, mně to nějak jde! Do role bělocha obsadili černocha. Jupí! Vyhrál jsem bingo naštvaného internetového nerda. Co za to? Hrají: Battlejuice, Joker už jde!, strýček od Batgirl, buď zemřeš jako hrdina, nebo tě v sequelu bude hrát někdo jiný, kámoš Jacka Nicholsona, protože bez něj by jim tu roli nevzal, a vřeštící Vicky Vale...

To už stačí! Batman Burtona Hele, 26 let se snažím přijít na to, co Joker říká... Oko mima dělá film? Schované miny dělají mulu? Tohle mě bude štvát do smrti. Viděli jste Temného rytíře sejmout Jokera. Klikněte na další díl, ve kterém Superman sejme Lexe Luthora.

V naší epické soutěži mezi dvěma Upřímnými trailery. Jste v týmu Supermana, nebo v týmu Batmana? O vítězi rozhodne jediná věc, na které záleží: počet zhlédnutí.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"I'm of the mind to make some mookie"

It's in the beginning of one of the songs on the Prince Soundtrack album too. Song's called Vicki Waiting.

Nedalo mi to a trochu jsem pátral.

30

Odpovědět

a kde je ten druhej ?

20

Odpovědět

Část s parádním netopýřím oblekem, který docela omezuje v pohybu mě položila. :D

30

Odpovědět

a ví teda někdo co to na tom konci říká? :D

40

Odpovědět

Nejlepší Joker byl ten, co byl nadabován Markem Hamillem v sérii Arkham her

190

Odpovědět

Toto si nemal písať. Lebo teraz žije generácia, ktorá masturbovala nad smrťou Ledgera, a ich nikdy nepresvedčíš, že on nebol najlepší Joker.

43

Odpovědět

+mino87Aha... tak proto má ten koment skóre 11/0. No nic... osobně Ledgera moc rád nemám, před Batmanem hrál v samých hovnech, nicméně jeho Joker je dodnes bezkonkurenčně nejlíp ZAHRANÝ Joker. Což je dáno především tím, že na rozdíl od všech ostatních inkarnací zrovna on dostal prostor hrát uvěřitelnou postavu v uvěřitelném prostředí.

52

Odpovědět

+TaanZa mě je to OK Joker, ale kdyby neumřel tak neni tak chválenej.

21

Odpovědět

Tak v tomto souboji jasně volím Batmana protože od Burtona byl boží.

170