Ukradené Vánoce Tima BurtonaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:10 261

Ukradené Vánoce (Tim Burton's The Nightmare Before Christmas) jsou americký loutkový animovaný muzikál z roku 1993, který nenapsal, nerežíroval, ani nezhudebnil Tim Burton. Tak proč se to po něm, sakra, jmenuje?

Poznámka: 
Hot Topic je americký řetězec s oblečením, který se specializuje na licencovaný merchandise kapel, seriálů, filmů, a her. Další stylizované oděvy a doplňky jsou většinou s potisky a logy dalších věcí z pop-kultury zaměřené na teenagery.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od vizionářského režiséra Tima Burtona... vlastně od scenáristy Tima Burtona...? Takže hudbu a text napsal Tim Burton? Ne? Tak co teda dělal? Ukradené Vánoce Tima Burtona. Připravte se na hřejivou sváteční klasiku plnou neuvěřitelné animace, úžasných písní a strašidelných scén, díky níž si všechna emo děcka připadají výjimečná, i když milují ten samý film.

Vypravte se do kouzelného lesa, kde se v každém stromě ukrývá svět věnovaný nějakému svátku, kromě těch židovských,. a objevte městečko Halloween, kde se koná jen jedna párty ročně. Do dalšího Halloweenu nám zbývá už jen 355 dní! A po zbytek času nejspíš nacvičují své velké taneční číslo. Tohle je Jack, dýňový král a anorektický kostlivec. Když ho znudí život plný slávy a bohatství, vydá se za dobrodružstvím - plným kulturního přivlastnění.

- Ale ty jsi dýňový král! - Teď už ne! Ukradne Vánoce, traumatizuje děti, a nechá démona užít si se Santou. - Co chceš dělat? - To nejlepší, co umím! Vidíte? Tohle se stane, když z Vánoc vynecháte Ježíška! Prožijte kouzelnou jednostrannou romanci mezi Jackem a vaší první emo láskou Sally. Pokouší se o sebevraždu, řeže se a vlastnímu tátovi servíruje drogy.

- Už podruhé tento měsíc jsi mi dala do čaje rulík a utekla. - Potřetí. Bude za Jackem pořád dolézat, i když on ji vůbec nevnímá. Dokud se do sebe náhodou nezamilují a nebudou žít šťastně až navěky. Konec? Hele, má to jenom hodinu, co víc od toho můžem chtít. Tak si užijte krátký, ale milý film, který nakopl žánr děsivých loutkových snímků pro děti, a který si pamatujeme díky chytlavé hudbě s nezapomenutelnými písněmi jako: "Je tohle halloweenský, nebo vánoční film"?

Co to je? Co to je? Je to vánoční film? Co to je? Tak proč ten děsivý podtón? Co to je? Jako Gremlini a Smrtonosná past, může být obojí, tak si vyber! Co to je? Jsou to Vánoce, nebo je to Halloween? Je to mix. Koukni na tu scénu. Vidíš? Na ulicích hračky a šťastné děti, tak proč vypadám, že je chci zabít, jak dvě tak odlišné věci můžou existovat spolu? Kašlu na to! A nesmrtelná klasika: "Díky nám má Hot Topic byznys".

Chlapci a dívky všeho věku, chcete nakupovat na divném místě? Tim Burton a černé rtěnky, když nakupujete v Hot Topicu. Tohle je Hot Topic, tohle je Hot Topic, naproti krámu se slunečními brýlemi. Tohle je Hot Topic, vydělává na goticích. Kasa dělá cvak! A rodiče "What the f*ck?" Divné POP! figurky, stačí si vybrat! Utraťte své prachy v Hot Topicu! Namastím si kapsu za blbiny pro nerdy, legíny s Harley Quinn musíš mít! Já zase prodávám mikiny s Deadpoolem, anime trika a hračky z Pána času! Tak si to spočítejte, tenhle film nás proslavil!

Hrají: Slenderman, Helena Bavlna Carter, politik s dvojí tváří... Á, už to chápu! Duckman! Pamatujete Duckmana? Rudog, mrtvej pes s červeným nosem. A strašidelný prostěradlo! Vánoční příběh? Ta scéna byla děsivá, ale aspoň díky tomu ultrafialovýmu světlu víme, že na Santovi není žádný...

DNA. Měl bych přestat koukat na kriminálky.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Film je to úžasný!

40

Odpovědět

Po Timovi se to jmenuje, protože to napsal....jako knihu=o)

90

Odpovědět

A původně to měl režírovat, Henry Selick to po něm převzal.

20