Všechny filmy Tima BurtonaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:9 033

Oblečte si pruhované mundúry, protože právě přichází Upřímný trailer na všechny filmy Tima Burtona!

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od režiséra Tima Burtona, který ztmaví všechna loga... Tohle nemusel... Přichází filmografie složená z několika dekád, mnoha žánrů a tisíce kil patlavého bílého make-upu. Moje oči! Tolik světla! Všechny filmy Tima Burtona Oblékněte svůj nejlepší pruhovaný mundúr a vstupte do mystického světa Tima Burtona složeného z maloměst, opuštěných domů na kopci, nebo opuštěných domů na kopci nad maloměstem.

Potkejte burtonovské hrdiny, bledé samotáře zavržené společností a/nebo rodinou, kteří touží po příjetí a/nebo pomstě. Sledujte, jak prožívají svou tragickou minulost skrz flashbacky... Pardon, ztratil jsem se ve vzpomínkách. - To se vám stává často? - Čím dál častěji. Navštěvují snobské večírky, stojí po boku hororových ikon, nebo herců hrajících hororovou ikonu, - zamilují se do éterické blondýny...

- Blondýnky mám tady. A konečně se přenesou přes své hrozné rodiče. Byl úžasný děda, ale ne tak dobrý táta, víš? Od té noci jsem s otcem nemluvil další tři roky. Vaši rodiče si zaslouží uvařit v nekonečné pekelné síře. Zatímco se potýkají s nepřítelem, který je nejspíš bohatý, - tlustý, nebo obojí.

- Budeš litovat, Pee-wee Hermane! Co mu tlustí bohatí lidi provedli? Blouděte v mysli režiséra, který ustavičně bloudí ve své mysli, Můžeme udělat nějakou freudovskou analýzu a zjistit, z čeho to máte? Zkuste to. a plýtvá tak penězi filmových studií, aby oživil démony z dětství. Jak podivné jste byl dítě? - Přes traumatické vzpomínky... - Ve škole mě nikdo moc rád neměl. - Dětské strašáky....

- Pamatuju si určité klauny. - Jen počkej, až se do nich pustím. - Ne, zadrž! - Až po nejméně překvapivý fakt. - Miluju kostlivce. Tak jo, kostry dávají smysl, ale o co mu jde s těma zubama? Co třeba tyhle? Takové třenové zuby jsem dlouho neviděl. Mám štěstí, že můžu točit filmy, a řešit si tak své psychické problémy. Když mám na dvoře suché stromy, pošlou na mě úřad, ale u Tima je to umění! Než se vrhnete na jeho poslední cirkusový výtvor, zopákněte si pecky režiséra, který stvořil filmového netopýra, jednu z nejslavnějších komedií osmdesátek, jedno z nejpodivnějších dramat devadesátek, udržoval naživu stop-motion animaci a taky natočil tohleto, ehm...

Ale nejznámější je stále kvůli filmu, který vůbec nerežíroval. - Cože?! - Co to je? Co to je? No určitě ne film Tima Burtona. Nejspíše hrají: Bledolící Johnny Depp, Lisa Marie, Helena Bonham Carter, Lisa Marie a Helena Bonham Carter.

Trapas! - Strach ze závazků. - Done, já si tě nevezmu! - Nikdy bych si tě nevzal. - Nevím, zda si chci Haymishe vzít. - Bereš si, Lydie, tohoto muže- - Ne! Hřbitovy, staré pokroucené stromy, mašinky... Mé svaly a kosti neudržely krok s ambicemi mého těla. - Uřízlé ruce.

- Mám pro tebe dárek. Jsem Fredyho ruka! Edwarde! Díky za podanou ruku! Točení se dokola. Trhy a poutě. Strašidelné ksichty. Čarodějnice. - Sleduj indiánskou cestu do západu slunce. - Je to čarodějnice. Většina městeček má svou čarodějnici.

A modely. Zmenšený model celého obchoďáku! Ku*va hustej model! Každej Burtonův film. Osmnáct filmů a jednom jeden sequel? Kde je Beetlejuice 2? Větší ryba? Větší oči? Další sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti? Alenka v říši di- Jo, tu vlastně udělali. Fajn, Burtone, dělej, jak chceš, chlape.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jéé, Beetlejuice...na toho bych se měl znova podívat :D

40