Planeta opicUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:427
Počet zobrazení:8 094

Pokud jste v těchto dnech vyrazili na nový Úsvit planety opic a rádi byste si připomněli některé díly, které mu předcházely, Screen Junkies vám doporučí jeden, který byste rozhodně měli vynechat. Ten špatný od Tima Burtona.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Od studia 20th Century Fox přichází milník vědeckofantastických filmů, který je do teď jedním z nejvíce šokujících filmů... Počkat, my děláme tu od Tima Burtona? Tak ale rychle. Planeta opic Připravte se na reboot, který zklamal tolik lidí, že byla celá série okamžitě zastavena a poté znovu nastartována o deset let později.

Sledujte, jak dříve vizionářský režisér Tim Burton mistrně ukazuje, jak nerebootovat filmovou sérii, když se snaží svůj film odlišit od klasiky z roku 1968 tím, že recykluje staré dialogy--- Pracky pryč, ty špinavá člověčino. ...opakuje staré dialogy... K čertu s nimi, k čertu s nimi se všemi! a snaží se překonat původní konec, i když ten jeho nedává vůbec žádný smysl.

Když se letecký kapitán rozhodne opustit vesmírnou výzkumnou stanici, aby pronásledoval svého šimpanze do nitra elektrické bouře... Bla bla bla cestování v čase. Bla bla bla společnost zlých opic. Bla bla bla povstání. Starodávné proroctví, závěrečná bitva a nejodpornější polibek všech dob. Věřte mi, taky si nebudete pamatovat detaily. Buďte svědky stomilionové verze "Mark Wahlberg mluví se zvířátky"... Dodržuj posloupnost a hned se vrať domů, rozumíš?

...coby hercova největšího přešlapu od dob jeho rapové kariéry, ve kterém celou dobu jen kouká, neobtěžuje se hrát... Kde jsem? Byl jsem tady před pár dny. ...a dýchá pusou. Není ale sám. Marky Mark je na plátně s další povedenou partičkou herců, kam patří: několik lidí, kterým máme fandit, ale nefandíme, pitomý výraz Estelly Warren a více opičích herců s nominací na Oscara než je skutečných cen akademie.

A Oscar putuje k... Nikomu. Než se mrknete na pokračování několikanásobně lepšího rebootu, připravte se protrpět všechno, co jste nechtěli vidět ve filmu s Planetou opic. Jako: politické debaty...

Problém s lidmi nevyřešíme prostým navyšováním rozpočtů! O to se už vláda jednou pokusila, a zůstal nám jen opatrovnický stát, co nás málem zbankrotoval. ...opičí předehru... a opice, které dělají opičárny. Co vy víte o mém otci? Odkdy jsou sakra ty opice takový?

Hrají: Pozdravuj ode mě maminku, Bellatrix Lestorangutanová, (Michael Clarke) Dunston: Sám v hotelu, Opičí Gauner, opice v obleku Paula Giamattiho a Abraham Gibon. Planeta opic Ta špatná.

K čertu s váma! Bože... K čertu s váma se všema! Líp se to vystihnout nedalo.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím proč, ale lidé zamaskovaní za opice mi jsou fakt hodně proti srsti... ať už v jakékoliv verzi.

112

Odpovědět

No kdo četl knížku, tak pochopí, proč je konec takový jaký je. Ten filmový nemá s tím knižním příliš mnoho společného.

2422

Odpovědět

Myslím tím ten původní se sochou Svobody:)

1621

Odpovědět

+VeskoslavTo snad ne! Retard z games.cz - Veskoslav - se dostal uz i na videacesky.cz :(((

558

Odpovědět

+VeskoslavJa nechapu proc poucujes o filmu, kterej je tak starej, ze ho naprosto vsichni videli minimlane 2x a vsichni ho chapou.

622

Odpovědět

+Veskoslavprasopes: A kde poučoval o filmu? On jen zcela správně podotýká, že konec v prvním filmu(ten slavný konec se sochou svobody, který všichni viděli minimálně 2x a všichni ho chápou) nemá s knížní předlohou nic společného, ale že knižní předloze se mnohem více blíží Burtonův film. Což je pravda. I ten polibek v knize je, ale tam ho ta opice odpálkuje, že je strašně šerednej.

340

Odpovědět

+VeskoslavA ty jsi co za debila? Já jsem tady cca od doby, co se zde mohlo registrovat ty nulo.

A prasopse, pochopení psaného textu se bere už na základní škole. Já o ničem nepoučuji. Pouze jsem napsal, že konec v Burtnově filmu je mnohem podobnější knižnímu než v původním filmu.

1817

Odpovědět

+VeskoslavProč mu dáváte palce dolů, když má pravdu?

149

Odpovědět

Ten závěr jakýs takýs smysl dává. ta výzkumná loď se dostala do minulosti a tak se na zemi dostali lidi a opice. Události ve filmu pak nějak způsobily, že Zemi ovládly opice místo lidí. Neříkám, že to je to dechberoucí vyústění, ale prostě význam to je.

343

Odpovědět

Na originalni konec to nema, ale presne me to prislo jako povedenej vtipek.

183

Odpovědět

+Vyhul MiHulAni ten konec není originální. Originál je v knížce a je jiný:)

1017

Odpovědět

smutná pravda...

85

Odpovědět

Já ten film viděl sice už celkem dávno, ale nepřišel mi tak špatný. Bavil jsem se a když jsem pak podíval na jeho hodnocení na internetu, tak mě to docela překvapilo.

7710

Odpovědět

Tak co čekat od Tima Burtona, od toho odpornýho hovada...

12127

Odpovědět

Já nevím proč jsi usoudil že je to hovado. Na mne působí jako takový zakřiknutý umělec. A většina jeho filmů, které jsou mimochodem perfektní, o tom dost vypovídá. Tady prostě trochu ujel no.

504

Odpovědět

+Gustik5Usoudil jsem to podle jeho ostatních filmů. Jedinej film od Burtona kterej není zralej na hodnocení odpad! je Batman.

243

Odpovědět

Dobrý den, jsem začínající troll a mé IQ je nižší než počet písmenek v slově troll, proto odpusťte, že můj první komentář je tak retardovaný.....

1627

Odpovědět

+VeskoslavTáhni zpátky na games, ty špinavče.

1910

Odpovědět

Tenkej led, miláčku.

00

Odpovědět

pravda, tohle se fakt nepovedlo

2712

Odpovědět

jo, tenhle film mám rád a líbí se mi :) Takže nasrat vrtochům. Je to Tim Burtenova verze, tak nechápu proč by měla být stejná jako ta původní. Jedná se o Remake. Film mě bavil a užil jsem si ho.

4838

Odpovědět

Me se taky nezdal spatnej, narozdil od pokracovani v 70 letech se na tohle aspon dalo koukat, a vtipek na konci me docela pobavil (Aperaham Gibon); a Tim Burton rozhodne natocil mnohem horsi filmy... :-D

273