Thumbnail play icon

Planeta opicUpřímné trailery

Přidat do sledovaných sérií 78
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:424
Počet zobrazení:3 983

Pokud jste v těchto dnech vyrazili na nový Úsvit planety opic a rádi byste si připomněli některé díly, které mu předcházely, Screen Junkies vám doporučí jeden, který byste rozhodně měli vynechat. Ten špatný od Tima Burtona.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím proč, ale lidé zamaskovaní za opice mi jsou fakt hodně proti srsti... ať už v jakékoliv verzi.

112

Odpovědět

No kdo četl knížku, tak pochopí, proč je konec takový jaký je. Ten filmový nemá s tím knižním příliš mnoho společného.

2422

Odpovědět

Myslím tím ten původní se sochou Svobody:)

1621

Odpovědět

+VeskoslavTo snad ne! Retard z games.cz - Veskoslav - se dostal uz i na videacesky.cz :(((

558

Odpovědět

+VeskoslavJa nechapu proc poucujes o filmu, kterej je tak starej, ze ho naprosto vsichni videli minimlane 2x a vsichni ho chapou.

622

Odpovědět

+Veskoslavprasopes: A kde poučoval o filmu? On jen zcela správně podotýká, že konec v prvním filmu(ten slavný konec se sochou svobody, který všichni viděli minimálně 2x a všichni ho chápou) nemá s knížní předlohou nic společného, ale že knižní předloze se mnohem více blíží Burtonův film. Což je pravda. I ten polibek v knize je, ale tam ho ta opice odpálkuje, že je strašně šerednej.

330

Odpovědět

+VeskoslavA ty jsi co za debila? Já jsem tady cca od doby, co se zde mohlo registrovat ty nulo.

A prasopse, pochopení psaného textu se bere už na základní škole. Já o ničem nepoučuji. Pouze jsem napsal, že konec v Burtnově filmu je mnohem podobnější knižnímu než v původním filmu.

1717

Odpovědět

+VeskoslavProč mu dáváte palce dolů, když má pravdu?

139

Odpovědět

Ten závěr jakýs takýs smysl dává. ta výzkumná loď se dostala do minulosti a tak se na zemi dostali lidi a opice. Události ve filmu pak nějak způsobily, že Zemi ovládly opice místo lidí. Neříkám, že to je to dechberoucí vyústění, ale prostě význam to je.

343

Odpovědět

Na originalni konec to nema, ale presne me to prislo jako povedenej vtipek.

183

Odpovědět

+Vyhul MiHulAni ten konec není originální. Originál je v knížce a je jiný:)

917

Odpovědět

smutná pravda...

85

Odpovědět

Já ten film viděl sice už celkem dávno, ale nepřišel mi tak špatný. Bavil jsem se a když jsem pak podíval na jeho hodnocení na internetu, tak mě to docela překvapilo.

7610

Odpovědět

Tak co čekat od Tima Burtona, od toho odpornýho hovada...

12125

Odpovědět

Já nevím proč jsi usoudil že je to hovado. Na mne působí jako takový zakřiknutý umělec. A většina jeho filmů, které jsou mimochodem perfektní, o tom dost vypovídá. Tady prostě trochu ujel no.

504

Odpovědět

+Gustik5Usoudil jsem to podle jeho ostatních filmů. Jedinej film od Burtona kterej není zralej na hodnocení odpad! je Batman.

241

Odpovědět

Dobrý den, jsem začínající troll a mé IQ je nižší než počet písmenek v slově troll, proto odpusťte, že můj první komentář je tak retardovaný.....

1627

Odpovědět

+VeskoslavTáhni zpátky na games, ty špinavče.

1910

Odpovědět

Tenkej led, miláčku.

00

Odpovědět

pravda, tohle se fakt nepovedlo

2712

Odpovědět

jo, tenhle film mám rád a líbí se mi :) Takže nasrat vrtochům. Je to Tim Burtenova verze, tak nechápu proč by měla být stejná jako ta původní. Jedná se o Remake. Film mě bavil a užil jsem si ho.

4738

Odpovědět

Me se taky nezdal spatnej, narozdil od pokracovani v 70 letech se na tohle aspon dalo koukat, a vtipek na konci me docela pobavil (Aperaham Gibon); a Tim Burton rozhodne natocil mnohem horsi filmy... :-D

263
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)