Úsvit planety opicUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:338
Počet zobrazení:7 460

Opice jsou nevyzpytatelné. Ale vidět je jezdit na koních a střílet ze samopalů je k nezaplacení. Jen se zeptejte trailerového hlasu.

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Teď, když si na remake Tima Burtona už nikdo ani nevzpomene, sledujte, jak filmy o Planetě opic dobývají zpět svou pozici nejlepší filmové série s mluvícími zvířaty od dob Babea - galantního prasátka. Úsvit planety opic. Počkat, proč Úsvit přišel až po Povstání? Nevstáváme snad až po svítání? No nic!

Spokojte se s Myslitelovým letním blockbusterem plným: komplikovaných postav... politického vyjednávání... rodinných vztahů... a opice se samopalem v každé ruce, která jede na koni a střílí na tank! Tak jo, je to trochu připitomělý. Ale koho to zajímá? Pořád je to úžasný! Buďte nadšení z partizánské války opic se společností nezajímavých lidí jako jsou tihle: Pragmatický vůdce, který většinu času na plátně mluví do megafonu...

My jsme přeživší! Prošli jsme si spolu peklem! Snadno zaměnitelný kladný hrdina... Tenhle debil... Jsem debil. Tahle ženská... A tenhle kluk, co pořád něco kreslí. Jo, vraťme se radši k těm opicím! Sledujte Andyho Serkise v oscarovém výkonu při ztvárnění pohybů a emocí Caesara.

A taky při vynikajícím imitování Batmana Christiana Balea. Jednoho dne! - Kde je ten detonátor? - Vemte ho! Přesto si ostatní herci i štáb zaslouží Oscara daleko víc, protože se nesmějí malinkatému Britovi v kombinéze, který předstírá, že je opice. Když z toho odeberete ty efekty, tak je to docela pěkná pr*el! Ponořte se do filmu plného dechberoucího vizuálu a skvělého herectví, jehož zapomenutelnou zápletku s opravením přehrady celosvětové publikum s klidem odignoruje.

Město využívalo jadernou energii, ale tu už dávno nemáme. Proto používáme generátory a plyn. Ale kdybychom dokázali zprovoznit tuhle přehradu... Kecy v kleci! Film obsahuje i extrémně klišoidní smrt hlavního záporáka. Řeknu to ještě jednou. Opice se zbraněma jedoucí na koních jsou boží! Hrají: NO - nejcennější opice, malí Caesarové, Abu, MoJo JoJo, tohle není Starej Vlasáč, lacinější Charlton Heston, Opril O'Neill, a zatracený špinavý opice!

Ve skutečnosti jsou docela čisté a civilizované. A zatracený civilizovaný opice!

Povstání úsvitu při zrození planety opic: Vznik počátku Takže... jak to jenom říct... Kde mají ty opice ptáčky jarabáčky?

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

''Kde mají ty opice ptáčky jarabáčky?'' *facepalm*

192

Odpovědět

Ježiš, co s tím furt všichni máte?
"Kde mají ty opice ptáky?" - "Haha, soooo funny!"
Srsly... Podle mě je to vtipnej a inteligentní překlad a tleskám panu překladateli za kreativitu.

180

Odpovědět

Mě se tohle ztvárnění rasismu dost líbí, teda alespoň co se prvního dílu týče. Tady je bohužel moc moc zbytečných LIDÏ a s rodinkovou romancí mě dost nasrali a víceméně tím podělali celý film. Ale Caesara mám rád a ve trojce snad už bude prosím míň lidí... a hlavně snad bez všemi teď milovaného Jason Clarkea... takový k***t... hrůza :)

73

Odpovědět

,,s rodinkovou romancí mě dost nasrali a víceméně tím podělali celý film"
Úplně to samé jako nová Godzilla bez pana Whitea.

00

Odpovědět

Mě to nebavilo, málem jsem si nudou okousal nehty až po zápěstí.

2021

Odpovědět

No k***a, kvuli tomu jsem se ted dival na wiki a na ceske (narozdil od pruderni americke) je hned uvodni obrazek vsevysvetlujici... http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0impanz

84

Odpovědět

První díl byl dobrej, ale tenhle je naprostá ztráta času, člověk, co chce zachránit lidskou rasu je vykreslenej jako ten největší záporák a rasista (což je dneska horší než vrah)

3218

Odpovědět

MVP - no nejcennější opice..

koukám, že tady někdo nehraje CSGO

217

Odpovědět

lid silver, opice Guardian elite a Cézar Global Elite?

21

Odpovědět

+Salemlidi silver 1 kvuli suka blyat RU

14

Odpovědět

Ježiši, některé ty komentáře tady http://www.fuelyourwriting.com/files/mr-burns-monkeys-typewriters1-640x381-600x357.jpg
Opičáci 1 byli super, když Cézar zařval to svoje 'No' tak jsem jsem měl husí kůži i na uších. 9/10
Dvojka byla slabší, určitě i proto, že už tam chyběla ta novota, i přesto velice slušný film. 7,5/10.
Teď jen, aby trojka nepokračovala s tímhle trendem, ale spíše se polepšila, jestli je to poslední film (a dá-li bůh, bude mít jen jednu část, a ne 2, jak je tomu dnes zvykem), tak by to mohlo být velice epické.

75

Odpovědět

Jednička byla hrozná tak, že ani s vypnutým mozkem bych neřekl, že to bylo alespoň koukatelné... nevím proč jsem si stahoval dvojku, ale po necelých 20 minutách jsem měl chuť to vypnout... i skutečná opice by dokázala sepsat lepší scénář a zahrát to i za některé lidi

1756

Odpovědět

srasna p******a ten film fakt. Jak pise uhlman, uplne delaj z lidi idioty

1958

Odpovědět

Lidí je cca 10%, jsou bez zdrojů, vlády padly, jednotlivé města spolu bojují o zdroje. Lidé jsou a vždycky budou idioti, stačí se podívat na dějiny. Ty jsou idiotů plné.

424

Odpovědět

Tak se dneska v osm na cool podívej na Vybíjenou a užij si to :)

20

Odpovědět

Kdy už konečně budou Strážci galaxie.

00

Odpovědět

Stupidní film.Naprosto stupidní.Není možné,ani ve filmu,aby nějaká zasraná opice se takhle chovala.To ti lidi jsu snad naprosto levý že netrefěj nic a nechaj se zabít.V tom případě ať pochcípaj,žádná škoda.
Hodnocení - 20% za prostředí

2381

Odpovědět

Viděl jsi vůbec první díl, kde jejich inteligenční vývin vysvětlili ?

398

Odpovědět

+Blackhand47XDViděl jsem všechny filmy na tuhle tématiku.Ten který hodnotí jako "špatný" ve videu (zapoměl jsem jméno,rozhoduje rok) je podle mého nejlepší.Tam je k tomu jak se chovají apsoň důvod,umějí mluvit.V tomhle filmu střílej ze zbraní,jak to asi dokážou bez výcviku ?

112

Odpovědět

+Blackhand47XDUhlman: asi jsi ten film neviděl, protože nejdřív šmírujou lidi jak střílí a pak to sami trénují. Takže ten výcvik si udělali sami, navíc zrovna nejlepší střelci nejsou. Držej spoušť a kropí a z tý dávky něco málo zasáhne.

70

Odpovědět

Smutný, že takhle hodnotí 90% lidí na čsfd

86

Odpovědět

Byl si někdy v Americe?

13

Odpovědět

+orcinusorca2014orcinusorca2014 si zabil :D
Taky mě připadá že si o Američanech moc myslíte :-)

00

Odpovědět

Gorilová válka :-)

172

Odpovědět

si tam plete tank s BVP

1110

Odpovědět

což naprosto mění situaci a vyznění scény...

363Odpovědět

+luftmausmannto že to má kola nebo pásy je úplně jedno, označuje se to stejně akorát v tom filmu je míň pancéřovaný než BVP 2 český armády.

11

Odpovědět

Není to ani tank ani BVP, nejlepší popis je vozidlo palebné podpory, což je termín který označuje cokoliv co se umí samo hejbat, neveze výsadek, je vybaveno rozumnou zbraní a nemá pancíř jako tank.

70

Odpovědět

Where are the monkey dicks :D

1007

Odpovědět

:D Kde mají ptáčky jarabáčky. Hezkej překlad ;)

888

Odpovědět

+TomPayerJo, to mě taky pobavilo. :D

113