Batman (1966)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:5 726
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na počátky hraného Batmana z roku 1966.

Přepis titulků

Uvádí Movies Anywhere, vaše filmy konečně pohromadě. Stáhněte si aplikaci Movies Anywhere ještě dnes a shromážděte svou sbírku filmů. Než zažijete zvrácenou verzi Jokera od Joaquina Phoenixe, znovu se podívejte na šokující původ hraného Batmana jako houpajícího se komiksového bojovníka se zločinem. Někdy se prostě bomby nemůžete zbavit. Batman, starý seriál, film Milujete temné představení Batmana od Keatona, Balea a Afflecka, teď nechte Adama Westa vzít vás zpět ke kořenům Batmana.

Starý mládenec, který žije s puberťákem, není zrovna v nejlepší kondici a drží se jednoho neporušitelného pravidla: nedotýkejte se jeho holky... Ukažte mi slečnu Kitkovou, nebo toto místo zničím svým posledním dechem. Pokud jste té dívce ublížili, všechny vás zabiju. Roztrhám vás jednu končetinu po druhé. ...ve ztvárnění, které se dá popsat pouze jako dítě Christophera Walkena a Jeffa Goldbluma?

Zločinný katalyzátor této celé záležitosti, naše stará úhlavní nepřítelkyně, Catwoman. Už jste věděli, že Robin je nanic, ale věděli jste, že byl nanic vždycky? V tomto obludném, neviditelném sevření jsme bezmocní! Sledujte Batmanovu původní bokovku, teda parťáka, jak podporuje poldy... Podporujte svou policii, to je naše poselství. ...odsuzuje ožraly k smrti... Bože, pití je teda vážně odporná věc, že? Raději bych zemřel, než abych nemohl věřit svým očím.

...a navrhuje eugeniku? Aktivuji počítačové spojení a zadám tam etnické a národní faktory. S tím, jaký teď svět je, nemyslíš, že bychom měli zkusit ty faktory vylepšit? Trošku je zamíchat. Svatá nadřazená raso, nadřazený blbče! Vlastně to jediné, co tenhle Robin umí dobře, je strčit svatou špatnou slovní hříčku do každé věty. Svaté sardinky!

Svatá noční můro! Svatý kouzelníku Merline! Svatý Dlouhý Johne Silvere! Svatá nádobo s lepidlem! Svatá Severko! Svatá demolice! Svatý Halloweene! Svaté selhání srdce! Svatá maškarní! Svatá halucinace! Svatá podkovo! Svatý maratóne! Svatý kapitáne Nemo! Svaté bikini! Ani to nejsou slovní hříčky, spíš takový slovní tik. Svaté skoro! Tohle je vlastně smutné. Svaté zlomené srdce! Někdo tomu klukovi pomozte!

Svaté harampádí! Hrozba Gothamu je skupina zločinců tak pokřivených, že i kamery točí pod úhlem. Představuje Catwoman, prohnanou divu, jejíž poměr kočky k ženě je asi 90:10... Jaký to perfektně báječný nápad. Tučňáka, který umí mluvit pouze námořnickým žargonem, protože většina filmu se z nějakého důvodu odehrává na moři. Naostřete si šavle! Možná dojde k nějaké kulišárně! Hádankáře, perfektního zloducha z 60.

let, protože byste museli být na LSD, abyste ho chápali. - Co má žlutou slupku a píše? - Banánová propiska. - Správně. Co váží 200 gramů, sedí na stromě a je hodně nebezpečné? Vrabec s kulometem. Ano, samozřejmě. A Jokera, první hvězdu DC, která se pokusila a selhala zakrýt knír. Společně se pokusí provést nejstarší trik na světě, proměnit světové vůdce na prach dehydratační zbraní na produkci whiskey, pak požadovat od každé země miliardu dolarů doručenou poštovním holubem, zatímco utečou nadbytečnou vojenskou ponorkou přestrojenou za tučňáka.

Kdo jiný kromě génia by mohl vymyslet takovou nestoudnou pletichu? Toto všechno vyvrcholí posledním úsekem, který vás přiměje litovat, že jste nešli na záchod před třetím dějstvím. No tak, no tak, neměl jsem si dát tak velký lok, proč to trvá tak dlouho? Proč jsem nešel během Batmanova rande s Catwoman. Svatá prostoto, Batmane, už se to děje.

Pozdě. Tak znovu navštivte jednodušší časy, kdy batmanovští zloduši věděli, jak skotačit, bat-fanoušci se rádi dívali na hezké staromódní údery pěstí, nikdo neřešil důsledky toho, že diplomaté měli pomíchané mozky a těla... - La pastel mundo! - Rach shalom. Shalom! ...dokonce ani Batman. Naše práce je hotová, pojďme, ale nenápadně. A tvůrci měli tu drzost, nestydatost, troufalost nebrat Batmana totálně vážně.

Ne! Moje ostrost! Mizí! Potřebuju zoufalství, se kterým se můžu ztotožnit. Hrají: Maskovaný houpač, Kapitán Bombarďák, Garfielda, Ptákess Meredith, Ave, Cesar! Vláda chce darovat peníze právě vám!

Výpomoc, (Irské zvuky), (Irské zvuky se stupňují), a Značkování! Batúhel snosu. Batžebřík spuštěn. Automatické batdržení. Batsprej proti žralokům. Je to batloď. Mikro televizní batsken.

Pozice batmobilu. Rožněte batsignál. Vytáhni batodpalovač. Tajná batjeskyně. Dej mu batželízka. Superoslepující batbroky. Batplyn. Čuchnout batprobuzení. Všichni zmáčknout batrychlost.

Tady! Vezmi si mé batrádio. Ven batarang a batprovaz. Polarizovaným batfiltrem batfoťáku. Batskener perfektně sleduje ukradený batmobil. Rychle, batcyklem k batkoptéře. Báječný Batman Miliardu dolarů v hotovosti z každé země. Budou doručeny na náš tajný ostrov hejnem vycvičených poštovních holubů, které brzy poskytnu.

Ve stodolarových bankovkách by miliarda dolarů vážila 9 000 kilo, vzhledem k tomu, že průměrný poštovní holub unese 70 gramů, jenom na USA by bylo potřeba 128 000 trénovaných ptáků. To je hodně sraček. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

holy s**t

40

Odpovědět

Ježkovy oči

130

Odpovědět

Pripomnelo mi to tenhle skec:
Temný rytíř a Robin ze 60. let

40

Odpovědět

Haha klasika :D super překlad

110