Můj legrační ValentýnThe Joker Blogs (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:458
Počet zobrazení:7 594

Jak je patrné už z názvu, dnešní díl je speciálem ke svatému Valentýnu. Kdo ale čeká, že Jokerova pozornost bude o svátku všech zamilovaných upřena na doktorku Quinzelovou (Kira Westberg), ten ho hrubě podceňuje. Joker (Scott McClure) totiž graduje svou hru a začíná do ní zapojovat i zbytek pracovníků léčebny - a nejlépe je začít pěkně od vrcholu, proto se dnes Joker zaměřuje na ředitele psychiatrické léčebny, doktora Jeremiaha Arkhama (Steven Molony), s jehož kanceláří a rodinnými příslušníky (alespoň jejich fotografiemi) jsme se již díky Jokerovu nočnímu výletu setkali.

Přepis titulků

Nemůžete jen tak vrazit do něčí kanceláře! - Co je to? - Dárek. K Valentýnu. RŮŽE JSOU MRTVÉ Jak milé. Hádám, že jsem se měl zeptat: Proč? Proč to bylo v mé kanceláři?

Dal jsem to tam. Nemám náladu na hraní her. Neotevřel jsem to. Gothamská policie mě informovala, že to neobsahuje výbušniny, smrtící chemikálie, ani krvavé kusy lidských ostatků.

Proč by tam mělo být něco takového? Hádám, že jsem si špatně vyložil vzkaz, který u toho byl. Psalo se tam: "Pěkný valentýnský masakr!" Ano, přesně tak. Poslyš, Jeremiahu, já mám v rukávu triků dost. Nikdy neopakuju vtip dvakrát. Pokud negraduje.

NÁSILÍ BUDE NÁSLEDOVAT Hledám teď nejlepší způsob, jak se vyjádřit. Nemůžete se mi pořád vloupávat do kanceláře. Chceme vám pomoct. Zaměstnanci se k vám bojí přiblížit, natož s vámi mluvit. I státní návladní se bojí komukoliv přidělit váš případ. Má maličkost je děsí k smrti, co? Myslím, že neměli zpochybňovat mou...

nepříčetnost. Taky máte fotku mojí ženy. Jo. Chci ji zpátky, prosím. Co neuděláme pro lásku. Víte co, Jeremiahu? Někde tu bude, vydržte a já ji najdu.

Doktore Arkhame, je tohle opravdu nutné? Určitě je to neetické. Nemáte žádné oprávnění vyslýchat mého pacienta. Jakožto ředitel Arkhamské psychiatrické léčebny JE TO NOVÝ SVÁTEK - jsem k tomu oprávněn. JE TO NOVÝ SVÁTEK JE TO NOVÝ SVÁTEK O půl druhé ráno?

Neodbočujme. Cítil jsem se fyzicky ohrožován vaším pacientem. Nebudu čekat, až se mi zase vloupá do kanceláře. Nezapomínejte, že se vloupal i do mojí. Taky bych se mohl ptát, co tu teď v noci děláte vy. Proč? Abyste se vyhnul dalším otázkám? Budete moje valentýnka?

Doktorko Quinzelová, můžeme si promluvit? V soukromí. O vašem pacientovi. Budu tu trpělivě čekat. MÁM PRO VÁS ÚKOL! POTŘEBUJU, ABYSTE VŠICHNI... POSLALI VALENTÝNKU MÉMU ZNÁMÉMU BUDETE POTŘEBOVAT PAPÍR TUŽKU OBÁLKU A ZNÁMKU TEXT BUDE: ŠŤASTNÉHO VALENTÝNA!!!

OD YOUTUBE.COM/THEJOKERBLOGS ZASÍLEJTE NA 4000 WARNER BLVD BUDOVA 76, GOTHAM 91522 DOUFÁM, ŽE JICH POŠLETE HODNĚ!!!

PROTOŽE JESTLI NE... PANÍ ARKHAMOVÁ Zabavuju kameru. Proboha! Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak hlas je dost dobrej, ale celkově ty grimasy a postava Jokera vyznívá hrozně trapně a hlavně jako neskutečná kopie Heatha.

197

Odpovědět

Nejsem expert, ale neměla by být Harley Quinn blondýna?

220

Odpovědět

už to není ono...

185

Odpovědět

Podle mě to není Joker jako takový, i když jeho povahu docela vystihli. Je to taková rozpolcená osobnost. V hlavě má vše připravené několik kroků dopředu, i když se chová jak nevyspitatelný šílenec. To by i vystihli správně. Bohužel se málo usmívá. Joker měl pořád úsměv od ucha k uchu, doprovázený hlasitým smíchem. Nejvíce se mi líbil 4. díl když byl ve svěrací kazajce. Jak omylem ukázal že jí má celou dobu rozvázanou. To je správný Joker.

201

Odpovědět

už je to takové divné...

1813

Odpovědět

Více Joker Blogs prosím :D

190

Odpovědět

VelesTruck: Děkuji Ti, ale toho jsem si všiml. Ale přece musíš uznat, že je lepší na živo než fotka :D

180

Odpovědět

já myslel, že původní zakladatel Arkham už umřel v době Jokerova působení, či je tohle nějáký jeho příbuzný?

180

Odpovědět

Ten koniec bol rozkošný <3 :DDDD

180

Odpovědět

O hvězdičku míň za to co tam nepatří... takže 9 :D

180

Odpovědět

VelesTruck: Mám stejnou radost ;)

180

Odpovědět

Elhonzo: Ano Harley je proste blond len chcem povedat ze toto este nieje Harley ale Harleen preto nie je blond. Nie je to chyba serialu proste si len treba pockat na dalsie casti a tam sa to vysvetli. Ale som rad sa sa tu niekto vyzna.

180

Odpovědět

VelesTruck: No jasně ale za celou svojí kariéru chodí blond a i když jsou nějáký ty Flashbacky kdy ještě lečí Jokera v Arkhamu tak tam je blond (myslim že i v nějákym dílu Batmana TAS to bylo ) takže blond vlasy kní prostě patřej . A jo co se týče Batmanovi herní série tam je Harley dost dobrá .

190

Odpovědět

joRDan: Tvar pani Arkhamovej vidis na konci na tej fotke a aj na fotke v predoslom videu. Ta zena ktora sa objavi v miestnosti je Dr. Harleen Quinzel ta ktora ma sedenia s Jokerom.

180

Odpovědět

Ano v comicsoch som nic take nevidel aspon nie v tych ktore som cital ale http://www.youtube.com/watch?v=33-yTA-3cGI to je serial v ktrom vznikla Harley. Navyse v tomto serialy myslim ze v 7. casti jej to Joker povie ze by mala ist blond. Nevravim ze je stopercentne bruneta ale ani blondina nie je. Co sa tyka Arkham City tak tam je najlepsia Harley aku som videl.

180

Další