Splněný senThe Joker Blogs (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:622
Počet zobrazení:9 439

Jokerův noční výlet s sebou nese následky, a tak se jeho další sezení s doktorkou Quinzelovou odehrává za přítomnosti dozorčího Lylea (a ve svěrací kazajce). Doktorka z "dárku", který jí Joker ponechal na stole, nebyla nadšená. Navíc se snaží Jokerovi vysvětlit, že přesně na takovéhle chování čeká Fields z úřadu státního návladního, aby ho mohl poslat do Blackgate.  Joker si s tím ale zdá se nedělá starosti a radši chce rozebírat svoje sny.

Přepis titulků

ARKHAMSKÁ LÉČEBNA PSYCHIATRICKÝ REHABILITAČNÍ PROGRAM PACIENT Č. 4479 DR. H. QUINZELOVÁ SPLNĚNÝ SEN SEN Je to vážně nutné? Dozorce nebo svěrací kazajka? Obojí. Chtěl jsem vás mít sám pro sebe.

Doktorka Quinzelová, sezení s pacientem číslo 4479, je přítomen i dozorce Lyle Bolton, kvůli incidentu z včerejší noci. Lyle? To je dívčí jméno. Kdybychom my dva měli dceru, jmenovala by se tak. Lyle.

To byl kompliment. Promluvme si o včerejší noci. Dostala jste dárek? Očekáváte písemné díky za mrtvé tělo ležící na mém stole? Dopisy mám rád. Mohli bychom si dopisovat. Nenaklánět se! Takové chování tady netolerujeme.

Dobře. Mrtvého Steva už v kanceláři nenajdete. Omlouvám se. Na druhou stranu, mrtvý Lyle... Neotáčejte se! Nemyslíte, že tohle ovlivní návladního rozhodnutí? Přímo Fieldsovi nahráváte! Nemůžu vám pomoct, když situaci ještě zhoršujete.

Zajímavý fakt o našich návladních - většinou dlouho nevydrží. Ne. To vůbec nelitujete, že jste ho zabil? Necítíte vinu? Proč bych měl? Vaše podvědomí není jen potlačené, ale... Moje podvědomí...

Do mého podvědomí se pouštět nechcete. Mé vědomí je špatné samo o sobě. Poslední varování, nebo jdete pod zámek! Proč jste po opuštění cely neutekl? Řeknu vám všechno, co chcete vědět, jen co se zbavíte téhle gorily. Chci, aby... odešel!

Chci... chci, aby odešel! Boltone, můžete odejít? Děkuji. Nechtěl jsem utéct. Chci vám pomoct. Koneckonců, jde o terapii. Já pomoc nepotřebuju. To neříkejte!

Každý občas potřebuje pomoc. Teď jste to vy. Návladní Fields tady celou noc procházel naše záznamy, sledoval naše sezení. Uvidí, co se snažíte udělat. Co tu ještě děláte vy? - Jsem vaše doktorka. - V jakémkoli vztahu, byste teď už sbalila kufry, vyměnila zámky a zmizela.

Ale vy jste pořád tady. Chápu, proč jste se sezeními začala. Záhada, sláva a obdiv vašich kolegů v případě úspěchu. Ale... pokud jste si nevšimla, někdo kvůli vám umřel.

- Za to nejsem... - Zodpovědná? Líbí se mi, jak si teď vzájemně dokončujeme věty. Jste zvíře! To mi připomání dva sny, které se mi včera zdály. V tom prvním jste byla vy. Na to teď ale není vhodný moment. V tom druhém jsem šel lovit medvěda.

Do gothamské ZOO. Kde jinde bych našel medvěda? A po chvíli vidím obrovského grizzlyho mířícího ke mně. Zamířím a: "BUM!" Přímo mezi oči. Jdu k němu. Vyndám svůj lovecký nůž.

A vykuchám... Pak se něco změní... najednou už to není medvěd, ale muž v medvědím kostýmu. A už nejsem v ZOO, ale v zábavním parku. Všude kolem běhají ječící děti, říkám si, že teď přece nepřestanu. Přivážu ho k autu a vracím se k lovecké chatě. A...

stáhnu ho z kůže. Jako předložku před krb. Bavíte se? Vaším léčením riskuju úplně všechno! Tahle sezení jsem vybojovala. Nikdo tady nevěří, že se tím něco změní! Při neúspěchu vás jen přidělí někomu jinému. Ale kde budu já?!

Musíme ho odsud odvést. Proč? Co se stalo? V ředitelově kanceláři se našlo tělo Vernona Fieldse. Byl stáhlý z kůže, jako zvíře. - Musíme ho vyslechnout. - Mě? Celou dobu jsem byl tady. Asi jsem náměsíčný.

Výhodou je, že nechrápu! Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Schválně jsem se na to video podíval protože jsem slyšel že je super, ale popravdě mě to vůbec nenadchlo :/ nevím co na tom všichni vidí. Ale je to jenom můj názor :)

1922

Odpovědět

Slabší :(

1826

Odpovědět

Výhodou je, že nechrápu... :-D :-D

192

Odpovědět

Tak tohle bylo úžasný ! :D Prý aspoň že nechrápu... A ten první sen byl o vás, ale to tu nebudu zmiňovat :DD Ách, přijde mi to tak dokonalý ~_~

211

Odpovědět

Konecne se to krasne rozjizdi... Coz se dalo cekat po minulem dile, kazdopadne se tesim na dalsi :D Nejvic me potesil konec, jak se konecne zacal rechtat jako joker! :D
1-2. dil : 7-8*, 3. : 9,5* a pocinajem 4. ocekavam uz jen 10* :))

180

Odpovědět

pěkně se to rozjelo, paní doktorka je odvážná :D

181

Odpovědět

Začíná to být kruté :)

181

Odpovědět

Dobrá sprava že nechrápe :DDDD

181

Odpovědět

hodně povedenej díl :)

181

Odpovědět

Krásně to graduje

181

Odpovědět

Druhej Batman film s Jokerem PLLLS

184

Odpovědět

Ten poslední záběr kdy doktorka stáhne kameru na sebe ukazuje, že má v ruce kartu s zubařským záznamem ( :D schválně si to stopněte taky jsem nepochopil co to má být ale jsou tam jasně vidět obě řady zubů )

188

Odpovědět

plok: kupříkladu proto, že mu den před tim zabil kolegu/kámoše a bůh ví co mu mohl provést/jeho rodině když se v rámci temnýho rytíře proháněl volně po ulicích?

181

Odpovědět

proč ta Leyla na začátku pořád zatínala pěst? byl to rušivý element...

1816

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=SoSDsHS76gc&feature=related !!!!!! JIM CARREY , PROSÍM KLUCÍ!! :D

1813

Další