ZhypnotizovanýThe Joker Blogs (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:563
Počet zobrazení:8 314

Jokera dnes čeká nepříjemné překvapení, když se na jeho terapeutické sezení místo doktorky Quinzelové dostaví doktor Hugo Divný (v originále Hugo Strange, bohužel nutno přeložit kvůli vtipům). Změna terapeuta Jokera rozhodně netěší, protože jak víme, tak má pro Harleen připravenou velkou budoucnost. Nezoufá si ale dlouho a rychle souhlasí s použitím oblíbené metody doktora Divného (Paul Vonasek) - hypnoterapie. Doktor se s Jokerem setkává poprvé a proto mu jeho pohotová spolupráce vůbec nepřipadá podezřelá, my ale víme své...

Přepis titulků

ARKHAMSKÁ LÉČEBNA... MAJETEK DOKTORA H. DIVNÉHO ZHYPNOTIZOVANÝ Proč jste tam vzadu? Posuňte to blíž. Má ráda detailní záběry. Asi v téhle výšce, tohle se jí nebude líbit. Dobré ráno. Jak se dnes cítíte? Strašně.

Kde... Kde je doktorka Quinzelová? Vraťte mi Harleen. Chci svoji doktorku! - Co jste vůbec zač? - Doktorka Quinzelová už není vaší terapeutkou. - Já jsem... - Je pryč? Ano. Asi se jí nelíbil můj dárek. Je to těžké, nemáme tu květinářství ani cukrárnu.

Chci říct, co byste vy dal holce, co už všechno má? Nic. Jmenuji se Hugo Divný a dnes vyzkoušíme... Doktor Divný? A já jsem profesor Hihňal. Nemusíte mi říkat své pravé jméno, - ale nesnažte se mi namluvit... - Já se tak opravdu jmenuji. A jak se jmenujete vy, paciente 4479? Zase od začátku, co?

Čistý štít. Veškerý pokrok je pryč. Myslíte si tedy, že děláte pokroky? S ní... určitě. Myslím, že na konci našeho sezení se na to budete dívat jinak. Chci vyzkoušet velice... řekněme... radikální přístup. Šokovou terapii? Nebo mi budete ukazovat inkoustové skvrny, abych se mohl smát všem těm sprosťárnám?

Poslední dobou se vám toho prý hodně zdá. Sny, které korespondují s vaším násilným chováním. Pojďme si o nich popovídat. O kterém konkrétně? V jednom jsem lovil medvěda. O tom ne, už jsem viděl záznam sezení. Tak to můžeme dneska skončit dřív a vy se můžete jít...

Jsem velkým zastáncem hypnoterapie a neuvěřitelné moci, kterou má nad podvědomím. Jak moc radikální? Tohle se mi moc nezamlouvá. Nebude to bolet. Jen chceme zmapovat činnost vašeho mozku. Můžeme začít? Jestli to bude fungovat a já se probudím bez kalhot...

Hypnotizovaný subjekt dělá pouze to, co by byl ochoten provést i při plném vědomí. Jak jsem řekl, jestli to bude fungovat a já se probudím bez kalhot... Chci, abyste zavřel oči a naprosto se uvolnil. Na nic nemyslete. Představte si místo, kde se cítíte bezpečně. Je tiché, poklidné a pokojné.

Nic vám tam nehrozí. Nikdo vás tam neruší. Naprostý klid. Hluboce vdechněte. Otevřete oči. Popište mi, kde jste.

Cítím se... tady uvolněně. Jako by mě nadnášely vlny. Připomíná mi to oceán. Jste na lodi? Na raftu? Ne, není to loď. Ležím na vodní posteli.

Jste v ložnici? Dobrá otázka. Další dobrou otázkou je, proč na sobě nemám kalhoty? Pokročme trochu. Jste uvnitř domu? Ve vašem bytě? Není to... můj dům, ale připadám si tu jako doma.

Je to divné. Ještě nikdy jsem si nepřipadal tolik v bezpečí. Výborně, jste tu v bezpečí. Jaká je vaše nejranější vzpomínka? Nejsem sám! Je tu se mnou překrásná žena. Chcete vědět, kde jsou její kalhoty? Je to vaše přítelkyně?

Vaše manželka? Ne. Nevidím v tom ani žádnou budoucnost. Je vdaná. A to vám vadí? Ne. Klidně by kvůli mně manžela opustila. Takže ve vás vidí něco lidského? Něco, čím se lišíte od ostatních?

Jsem s ní rád. Chováte se k ní jinak než k ostatním? Prospívá mi. Jak vám prospívá? Děláme spolu jen jednu věc. Oběma nám to prospívá. Asi vím, o co jde. Jak jste se poznali?

Bohužel všechny dobré věci musí jednou skončit. A já přemýšlím o tom, že to ukončím více způsoby. Myslím tím... Ne! - Co se děje? - Její manžel je zpátky, slyším ho v přízemí. Rychle pryč z postele! Kde mám kalhoty?

Jen klid, pomalu počítejte... Na počítání nemám čas! Tohle jsou její kalhoty. Kde jsou moje? Tady jsou. Slyším ho na schodech. Jeho žena začíná panikařit. To mi leze na nervy! - Zmizte odtamtud. - O to se pokouším! Pomůže mi ven oknem.

Jsem venku. Jsem v bezpečí. Po odchodu odtamtud se cítíte bezpečně? Vidím odsud ten dům. Velký, dvoupodlažní, cihlový s bílými dveřmi. Vidím i adresu. Je to 2655... Divoffova ulice.

Poblíž Palisády. To je moje adresa. Ovšemže - byla to přece vaše žena a vaše vodní postel. Ty hajzle! Jak to všechno víš? Jak to sakra víš? - Jak to víš? - Vypněte kameru. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

TO byl nejlepší díl xD...TOP EVER

00

Odpovědět

Tohle bylo fakt super. Někdy to musím taky zkusit :D

00

Odpovědět

Tohle bylo fakt Někdy to musím zkusit :D

00

Odpovědět

Vsimnul si nekdo, ze ten hlas ostatnich lidi je pridany do obrazu ? Ma to tak byt pro efekt ?

190

Odpovědět

Paráda som sa skoro pošťal :D :D

201

Odpovědět

už to není ono, chtělo by to nové nápady, tohle je pořád dokola vpodstatě

1820

Odpovědět

WOOOOW! Tak to bylo parádní.. a ten smích..

201

Odpovědět

perfektne i ked od zaciatku som tusila, ze to je jeho zena a jeho dom :D

212

Odpovědět

:-D Jestli se probudím a nebudu mít na sobě kalhoty !!!

232

Odpovědět

NEJLEPŠÍ :D Ty jeho výrazy mě naprosto uchvátily. Úžasně napodobil Ledgera a ten konec mě totálně dorazil :D

213

Odpovědět

super video.. jestli se to odehrává předtim než se z Huga stalo to, jak ho známé tak to beru.. ale ten Hugo, kterého známé by se takhle vyprovokovat nenechal ani od samotného Jokera :)

190

Odpovědět

Tumca: Upřímně, komixů jsem moc nepřečetl. Spíš sleduju animáky podle nich dělané a pomalu od mala se zajímám o Batmanův svět. Hodně mám třeba ze stránek www.postavy.cz

Třeba i na vašem webu budu taky časem lovit infa :)

182

Odpovědět

hele wolfmane koukam ze ses celkem zbehlej v komixech nechces nam pomoct makat na strankach vo komixech pokud bys mel zajem napis mi na comixarium@gmail.com

181

Odpovědět

You are son of the bitch :D :D Hustý díl :D těším se na další :)

193

Odpovědět

Pár perliček:
- Hugo Strange je ohromná a uznává kapacita v psychologii a jeho intelekt je na úrovni vysoké geniality.
-Je také zběhlí v genetice a své tělo vytrénoval na vysokou úroveň
- Studováním Batmana z povzdálí dokázal zjistit jeho skutečnou identitu a stal se jím posedlý. Neprozradil ji a je možné, že se snaží Bruce Wayna i nahradit. Výsledkem by samozřejmě byl pěkně zlý Batman
- Patří k nejstarším Batmanovým protivníkům, objevil se už v roce 1940, jako jeden z prvních vracejících se padouchů. Objevil se dokonce o několik měsíců dříve než Joker
- Jedna z jeho prvních akcí byl přístroj, kterým ulice zahalil do husté mlhy. Pod jejím krytím jeho gang vykrádal banky

201

Další