Seznamte se, SteveThe Joker Blogs (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:472
Počet zobrazení:7 272

Psychologický souboj mezi Jokerem (Scott McClure) a doktorkou Quinzelovou (Kira Westberg) se začíná stupňovat. Joker se proto rozhodne udělit jí lekci, vzít věci do vlastních rukou a zdokumentovat noční vloupání do doktorčiny kanceláře. A jakou roli v tom všem hraje Steve?

Přepis titulků

VENKU Z CELY REHABILITAČNÍ PROGRAMY NEFUNGUJÍ VLASTNICTVÍ KOBLÍŽKA A MĚ SEZNAMTE SE, STEVE STEVE Musíme být potichu. Jsem totiž ve vaší kanceláři! Váš stůl, vaše záznamy a fotky rodiny.

Těším se, až je potkám. Už ty cvoky vidím. A tady fotka vaší manželky. DR. JEREMIAH ARKHAM Špatná kancelář. Konečně. Nemohl jsem usnout.

Hlavou se mi honilo všechno, o čem jsme mluvili. Potřeboval jsem se vypovídat. Vy teď nejspíš doma spíte. Nic vás netrápí. Úplně jako Steve. Tohle je Steve. Pozdrav, Steve. Stydí se.

A moc toho nenamluví. Steve byl tak hodný, že mě na noc pustil ven z cely. Tuhle chybu už neudělá. Nebylo to snadné. Myslím, že se bál, že přijde o práci. Vysvětlil jsem mu, že o to se bát opravdu nemusí. Chápejte... Život je...

krátký. Pro někoho kratší. Je šokující, jak jsou lidé překvapení, když zjistí, že nebudou žít věčně. Najednou... vidí v zrcadle svůj vrásčitý obličej, nebo zjistí, že mají nějakou smrtelnou chorobu, nebo že tráví celý svůj život prací ve cvokárně.

Den co den. Proto jsem s sebou vzal Steva. Snažíte se mě pochopit. Jak vidíte na Stevovi, opravdová mrtvola se značně liší od toho, co vidíte na fotkách nebo v televizi.

A vůbec, proč to vysvětluju? Až ho zítra najdete na svém stole, pochopíte to sama. Teprve potom uvidíte tohle. Dárek. Malé poděkování, za všechnu tu terapii. Zabalil bych ho, ale... nenašel jsem dost velkou krabici.

Zpět k tématu... až uvidíte Steva, nemyslete na mě. Přemýšlejte o... smrtelnosti. Zaměřte se na to, co chcete dělat, a ne na to, co po vás chtějí ostatní. A žijte každý den, jako by byl váš poslední. Protože, kdo ví?

Mohl by být. Viď, Steve? Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tiká očami to je fakt ale je celkom ožné že je v hlbokom bezvedomí. tá rana na hlave nemusela byť smrteľná aj keď bez lekárskej pomoci ťažko prežije krvácanie do mozgu

200

Odpovědět

Tak trochu hýbe očima,ale máte se soustředit na to,co říká Joker ne jestli tiká očima.

202

Odpovědět

jedy- je to v popisku, a navic tomu kdo trochu batmana zna to musi byt jasny hned(nebo aspon me to napadlo hned a to batmana ani moc neznam)

180

Odpovědět

Ten hlas je vskutku vychytaný :)

181

Odpovědět

tenhle týpek je každej díl lepší. a je pravda že zaujmout místo heatha ledgera (nebo jak se to píše) musí bejt těžký. v dark knight byl geniální, a novej batman by byl určitě o něm kdyby neumřel... je ho škoda

200

Odpovědět

Re Spiker Vždyt v Dark knight Rises Joker nebude hlavním padouchem. Možná se objeví v jednom záběru z léčebny, ale příběh se kolem něj rozhodně točit nebude.

180

Odpovědět

hm, nějak to scénaristi nedomysleli? =) prvně si uvědomí, že tu kazetu uvidí až po tom co uvidí Steva mrtvého a krátce na to ji tam říká, až uvidí Steva mrtvého, tak ať první myslí na smrtelnost a ne na Jokera =) tento vzkaz asi nesplní svůj účel :-D:..ale jinak celkem v pohodě .. =)

187

Odpovědět

kde jste to našli, slyšel jsem že Nolan nového Jokera nasazovat nebude takže poslední temný rytíř bude bez Jokera...

180

Odpovědět

Na youtube k tomu že hýbal očima napsali tohle:"Indeed they are. He's still dying, if you've watched the mini-series. ;) "

180

Odpovědět

jedy: Přehlídl.

180

Odpovědět

Nějak moc mrkající mrtvola :))

181

Odpovědět

spooner :-X Buď jsem to přehlídl, nebo to tam připsali až potom :-X

180

Odpovědět

steavovi sa hýbu oči :D

183

Odpovědět

Zatím nejlepší podle mě. Konečně jsem se dočkal nějakého toho hraného šílenství.

181

Odpovědět

Joker je snad nejdebilnejsi postava co jsem kdy videl

1894

Další