Hned jsem zpátkyThe Joker Blogs (S01E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:431
Počet zobrazení:6 896

Joker (Scot McClure) nic nedělá zbytečně aneb všechno se vším souvisí. O tom se přesvědčíme v dnešním díle, kdy nám Joker názorně předvede, že život je jako karetní hra.

Po zhlédnutí dnešní epizody doporučujeme, abyste si pustili také 2 bonusová videa (Najděte pacienta 4479 a Tísňové volání), která najdete na této stránce a doplňují aktuální děj. V neděli na ně naváže regulérní 10. epizoda.

Přepis titulků

VÍTEJTE V PEKLE! MŮJ YOUTUBE, ARKHAM JE IDIOT... Chcete vidět dobrý trik? Pojď sem. Vyber si jakoukoliv kartu. Věděli jste, že když sedmkrát zamícháte balík karet, dostanete naprosto náhodné pořadí? Dá to práci, dosáhnout nahodilosti. Trochu jako život.

Celý život je o tom, jak dokážeme hrát s kartami, které nám byly rozdány. Neexistují žádné špatné karty, jen špatní hráči. Někdo používá karty k věštění budoucnosti, jenže tak to nefunguje, to by bylo moc předvídatelné. Byla by to nuda, kdybyste vždycky věděli, co se stane. Vždycky se nakonec musíte rozhodnout.

Je to těžké. Jako vidlička v krku. Chci říct závaží... závaží na krku. To chudák Henry má vidličku v krku. Kdo? Tady Henry je perfektní příklad, protože... myslíte, že tohle viděl v kartách? Není to o tom, co jste za kartu, ale o tom zjistit, jaké karty nejste.

Vyložím teď svoje karty na stůl a uvidíme, kde se objevíte. Každá karta něco znamená. Srdce symbolizují emoce, piky jsou pro rozum, káry představují bohatství, a kříže... ty slouží jako ukázka moci a k ukřižování.

Takže jste... bohatí jako Bruce Wayne? Ne. Možná někdo jako Harvey Dent? Nemyslím si. Očividně nejste Harleen Quinzelová. Takže... možná, že jste Batman. Ne? Komisař?

Co třeba starosta? Ne? Co třeba doktor, jako Hugo Strange nebo Jeremiah Arkham? To jsou všechno vysoké karty. O takovou pozici se musíte zasloužit. Musíme mít taky Lyla, Steva, Boba a Joea, řezníka, pekaře a výrobce dynamitu. Anonymní masy... Tak co jste zač?

Jak se můžete odlišit od všech kolem? Jak můžete zazářit, předtím než zaniknete spolu s ostatními čísly? Je jen jedna karta, která může všechno změnit. Nepřevyšuje ani nesnižuje ostatní, prostě existuje. V každém balíčku je jeden a vždycky se objeví, když to nejmíň čekáte.

Podle mě by takových karet mělo být víc. Vezmi kameru, máme hodně práce. S dovolením, Henry. Vstávat nemusíš. Jen si to vypůjčím... Dnes večer to bude na YouTube. Ne.

Ne, ne, ne. Odteď se o to postarám sám. Málem bych zapomněl, je to tvá karta? Ne, moje je... pikové eso. HNED SE VRÁTÍM Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Od 3. dílu je všude eror a nejde to spustit :( Najdu to s titulkama ještě nekde jinde? Díky moc! ;)

00

Odpovědět

jsem to jen já nebo je tu ještě někdo komu přijde, že k tomu střelenýmu moc pikový eso (chytrost) nesedělo?

200

Odpovědět

Sota to začala být lehce slabší, tak tenhle díl celý seriál znovu vystřelil k výšinám. Finální scéna s kartou a pistolí byla dokonalá!

201

Odpovědět

Díky, že jste přeložili i ty speciály... :-) Je to prostě to nejlepší co tu teď je. :-)

181

Odpovědět

Nevieš prosím kde sú tie speciály ? nikde ich neviem najst

10

Odpovědět

Že by byla inspirace v tomto dílku... ? :-)

http://www.youtube.com/watch?v=6_vtn_gv1QM&feature=related

184

Odpovědět

asi těžko, inspirace je v komiksech.

182

Odpovědět

+SpoonerProč by to nebylo možný seriál byl docela úzce spjatý s comicsy (postava Harley Quinn se objevila poprvé právě tam )ale řek bych že tenhle seriál je víc inspirovaný filmem alespoň co se vzhledu Jokera a událostí týče .

180

Odpovědět

sheemas: Děkuji a jsem ráda, že se líbí. :)

182

Odpovědět

Děkuji za překlad, jeden z nejlepších seriálu co jste zde překládali! Myslím že výběr herce na hlavní postavu snad ani nemohl být lepší - vím že to není Heath Ledger a ten už Jokera navíc ani hrát nemůže:-(, takže herec se mi líbí, příjde mi že si tuhle roli opravdu užívá a já s ním, děkuji za překlad, skvělá práce a těším se na další díl.

180

Odpovědět

@Rimmer: Ahat tak po speciálu Hledá se pacient č. 4479 tipuju že to tam dala Harleen

180

Odpovědět

@Rummer: Přeci se hned vrátí ne :-)

180

Odpovědět

Btw jak to nahral na ten YT, kdyz tu kameru tam nechal? :P :D

181

Odpovědět

Edwin: Opraveno. Omlouvám se. Při korekcích jsem to přehlédl.

180

Odpovědět

začíná se to rozjíždět hurá :-) ..... anynomní => anonymní spíš ne?!

180

Odpovědět

Hodně dobrej díl, jestli je Joker už venku :) jsem si říkal co se stalo s vidličkou :D

Ale spíš by mě zajímalo co se dělo když vypustili video o nalezení pacienta 4479, jestli někde pobíhal Joker :D

191

Odpovědět

Jak ja miluju Jokera v podobe Heatha Ledgera, tak i pres prvotni vnitrni nesouhlas s timhle pocinem jsem stale vic a vic nadsena..ten chlap ma talent a ten serial je asi nejlepsi, co jsem za posledni dobu videla :)!

191

Odpovědět

super video :) Joker je proste Joker aj keby sa ho snazili zmenit lobotomiou :) vidlicka a karty ma dostali :) az teraz zacne prava zabava to vam mozem slubit :) inak nakonci si spieval svoju zvucku z Batman The Animated Series :D http://www.youtube.com/watch?v=83ajlhY94U0 :D

PS: trosku ma zaskocilo ze treba byt registrovany, chapem, ze to je potrebne kvoli trollom, ale trochu sa mi nepaci, ze sa to takto rozsiruje po vsetkych weboch a vsade sa musim registrovat aby som mohol hodit niekam svoj nazor :(

190

Další