Večeře u ArkhamovýchThe Joker Blogs (S01E13)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:384
Počet zobrazení:6 308

Pokud sledujete pravidelně, tak víte, že poslední díl skončil na Arkhamovic prahu (vlečení se nepočítá). Dnes uvidíme, jaký večer Joker pro Arkhamovi přichystal.  P.S.: Ve speciálech najdete krátké video navazující na dnešní díl nazvané Vlečení Dr. Arkhama.

Přepis titulků

DŮKAZ: VIDEO 003 MAJETEK GOTHAMSKÉ POLICIE VEČEŘE U ARKHAMOVÝCH Jde ti to skvěle, Lyle. Drž ruce pěkně na kameře a o nic se nepokoušej, nebo jednoho z nich pořežu. Pořežu ji. S dovolením, Larry. ZABIL ŠÉFKUCHAŘE ZABILŠÉFKUCHAŘE Bonjour Madame, bonjour Monsieur vítejte v Café de Arkham.

Jak vidíte, budu dnes připravovat večeři, protože váš kuchař má dnes volno. Už víš, co si dáš? Co bys ráda? Co? To tady... to tady nepodáváme. Ne, ne, ne.

A co ty, Larry? Co by sis dal? Tak já všem donesu dnešní specialitu. Piece de Resistance. Doufám, že máte rádi králíka. Je to dost ostré? Jsi kuře? Chováš se jako kuře, ale kuře dnes není na jídelníčku, kdepak. Když se chováš jako kuře, můžeš tak rovnou i vypadat.

Rozloučíme se s králíkem, pro tebe, Larry. Pro tebe, doktore, mám tvoje oblíbené... vejce. Čímž se nabízí otázka, co zemřelo první? Kuře nebo vejce? Kvůli téhle otázce dneska neusneš, nakonec si kvůli ní budeš chtít vydloubnout vlasní oči.

Udělej mi, co chceš, ale moji ženu nech na pokoji. Vždycky je to o tvojí ženě. "Nelez mi do kanceláře. Vrať mi manželčinu fotku. Já, já, já!" Jen chci, aby byla v bezpečí. Vážně ji miluješ, viď? Otestujeme si to! Ne, ne, ne!

Ano, ano, ano! Mimochodem... dej si vajíčko. No tak, no tak. Nemluv s plnou pusou! Špatné vychování. Vždycky začínáš vidličkou, co je od tebe nejdál. Držíš ji pořádně? Vážně držíš?

Konečně. Ale no tak. Hotovo, a teď... Co máš radši, doktore? Svoje kuře, nebo vejce? A vejci myslím oči. Chci abys dal všechna...

vejce do jednoho košíku. Pohyb. Ven, no tak. Nejde to? Ne? Co když tě trochu popostrčím? Snažil jsem se. Hádám, že to bude kuře. No dobře, dobře. Vy dva jste neskuteční!

Ačkoliv jste zkazili večeři... Zkazili jste ji! Budu pro jednou hodný, a pokud slíbíš, že uděláš všechno, co budu chtít, a tím myslím absolutně všechno, znova uvidíš svoji ženu. Stejně jako spokojené manželství, bude to založené na důvěře.

Můžu ti věřit? Dobře, dobře. Čeká nás teď rozlučka se svobodou. Vrátím ho před půlnocí, dobře? Kdyby ne... Tik tak, tik tak, jdeme. Roztomilé, jak si vzájemně dokončujete věty.

Jdeme, jdeme. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chudáčik paní Arkhamová...Taká sympatická..Moja najobľúbenejšie.

10

Odpovědět

jak si krásně doplňujete věty :D

220

Odpovědět

tohle ti neprislo mrazive(ostrasujici)?.. nevim, co by jsi ty delal na jejich mistech ...

200

Odpovědět

nevím proč, ale trochu mi to připomnělo Saw...

190

Odpovědět

Tohle úplně strašlivě przní Jokera, který se nikdy nevyžíval v nějakém týrání lidí, protože mu to bylo jedno. On je buď velmi rychle zabil, nebo na nich zkoušel svoje psychologické experimenty, kdy se je snažil donutit porušit všechny svoje pravidla a chovat se jako zvířata, aby přežili. A to že tam nosí králíka a dává ji na hlavu masku kuřete je vážně jenom špatný vtip, který má dělat dojem jak moc je Joker šílený, ale místo toho je to spíš k smíchu. Právý Joker byl právě fantastický svými ne příliš vtipnými vtipy, ale za to krásně mrazivými.

2216

Odpovědět

A kdeže se tam vzal Larry...? :D

184

Odpovědět

Jen v tomto videu jsem našel asi 7 okamžiků, kdy bych ho prostě zabil :-)

197

Odpovědět

Áno? Zabil by si nepredvídateľného psychicky narušeného maniaka, ktorý ohrozuje život tvojej milovanej ženy a sám sedíš beznádejne vo vlastnom moči a zúfalstve? Ver mi, podobnú situáciu som zažil a nie je to ako vo filmoch, kde ohrozovaný naberie všetku odvahu a porazí násilníka. V takom momente je človek natoľko frustrovaný, že v hlave rieši len otázku, či prežije alebo nie a nemá čas ani silu na hrdinské činy. Toľko k realite. ;)

222

Odpovědět

Roztomilé, jak si vzájemně dokončujete věty :D

182

Odpovědět

ta ženská mě teda dost s*ala :D .. jak furt něco řvala tvle měl jsem takové nervy :D

195

Odpovědět

Prečo hrá doktora Arkhama taký mladý zasran? Ten holobriadok sa na takú rolu vôbec nehodí...

198

Odpovědět

Musí vám dojít, že je to amatérskej studentskej projekt. Oni nemají castingový možnosti jako Nolan. Představte si, že byste točili sami něco na vysoký nebo střední. Chtěli by vám v tom hrát třeba rodiče? A hráli by dobře? Radši si to uděláte sami, i když to není 100% věrohodný.

222

Odpovědět

Joker je dobrej, ale herecké výkony těch dvou jsou mizerné.

2018

Odpovědět

Hm... to by mě zajímalo, jak by se dalo jejich rolí zhostit jinak.

1810

Odpovědět

+erazmusRozhodně doktor by mohl ubrat na funění..horší než když jsem na záchodě.

194

Odpovědět

Ty ostatní herci jsou strašný. Joker slušnej.

1915

Odpovědět

Joker je stejně borec :D

183

Odpovědět

to ten batman je ale iny pičus... mal ho nechat rozplaštit sa na cimpr campr...

1829

Odpovědět

Nevíte kde se fláká Batman? Joker je venku už dlouho a ještě když jsou na webu jeho videa, tak by pro Batmana nemělo bejt těžký Jokera najít.

186

Odpovědět

tohle jsou přece důkazní materiály které následně zveřejnil ten policajt..... co kdybyste se někdy podívali na předchozí díly?

184

Odpovědět

Batman asi natáčí film. (Dark knight rises)

191

Odpovědět

+QuellerAsi :'DD

181

Odpovědět

+QuellerDobře ty :D :D

182
Další