Batman a fantomUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:27
Počet zobrazení:3 212
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podělí o svůj názor na ten nejlepší celovečerní film o Batmanovi.

Přepis titulků

Tuto epizodu vám přináší Google Play s pomocí Madden NFL 21 Mobile Football. Od postavy, která bude mít každých pár let reboot, dokud nebudou všechny filmy Batman, přichází celovečerní verze animáku, který dělal chůvu celé generaci osamocených nerdů. Děkuji, Bat-taťko. Batman a fantom Viděli jste příběh o tom, jak Batman začal. Hodněkrát.

Dobře, tak to dáme ještě jednou. Fajn, to už stačí. Řekl jsem stačí! Teď se připoutejte, abyste zjistili, jaký dopad měla přeměna v netopýra na Bruceovu duši. Protože tenhle animák není tak moc o hračičkách a rvačkách, ale spíš o jizvách muže, který na sebe vzal nemožné břemeno. Nepočítal jsem s tím, že budu šťastný.

Jak moc z tohoto filmu se odehrává na hřbitově? Většina. Sranda. Vstupte do zchátralého podsvětí Gothamu, kde jsou mrakodrapy vysoké a světové trhy jsou šílené, abyste se vystrojili s Batmanem, sbírkou obdélníků a pocitů, když bojuje proti novému záporákovi, fantomovi. Myslím, nikdy to vlastně neřeknou nahlas.

Je to smrtka s mocí atmosférických prdů, která používá svá bojová umění a klepeta, aby sejmula jedny z nejstarších a nejtlustších mafiánů v Gothamu. Radujte se, když Batman znovu zažehne starý plamen s Andreou Beaumontovou, další na seznamu „Jsme až moc zničení, aby nám to fungovalo“ jeho randící historie. I když spolu sdílí lásku k ju-jitsu a mrtvým rodičům. - S kým to mluvíš? - S mou matkou. Jaký by to byl Batman bez Jokera?

Nevýnosný. Takže se v polovině ukáže Mark Hamill. Sledujte jeho pokus, který zapadá někam mezi chaotickou prudkost Heatha Ledgera, zdvořilé varování Cesara Romera, než vás zkusí vyhodit do vzduchu… Posílám ti zábavný dárek vzdušnou poštou! Za pět minut všechno vyletí do vzduchu! Přece jenom nejsi Batman. …a pravděpodobnost toho, že by Jared Leto pro srandu spal s robotickou služkou.

Člověk se dostane do nálady a objeví se společnost. Fakt jste si mysleli, že by udělali první batmanovský animák s novým zlounem? Žijeme v nekonečném vesmíru s nekonečnou kapacitou na nové věci s Jokerem. Takže se vraťte do noční můry art deco Gothamu Paula Diniho k animované klasice, která si zaslouží být na prvním místě vašeho nej-bat seznamu, dokazuje totiž, že nejlepší recept na Batmana pro dospělé není násilí, i když krev je tu docela hustá, nebo to, že se vyspí se zlounkou bez dobrého důvodu, i když tenhle Batman rozhodně š*ká.

Ale to, že zvládne, co se tvůrci snažili dělat od začátku, udělají hustý noir příběh o chlápkovi, co se převlíká za netopýra, který hloubá o tom, jak smutné je, že se nedokáže přestat tak hustě rvát. Je to prostě tak strašně smutné. Hrají: Mlát-denec, Fantoma, fantoma, nechcete fantoma?

Tančíte někdy s ďáblem na opuštěném světovém trhu? Prezident Byznys, RIP Abe Vigoda, Rychle a zběsile 6, nebo to bylo 7, když to udělali? Možná 5? Zimova mamka, Dej ponožku na kliku, Bruci. Konec z Jednotky příliš rychlého nasazení a Netopýří mhouření.

Batman navždycky sám Jejda, pane Sole, nejde poznat rozdíl. Je to totožné až po strniště Bena Franklina. To vypadá jako něco, co by mohla řešit FBI místo násilného maskovaného strážce. Nevěděl jsem, že Batman dělá do hospodářského zločinu. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Seriál: Love, Death & Robots - epizoda 14 - Zima Blue..... pro pochopení narážky ,,Zimova matka"
https://www.csfd.cz/film/697624-love-death-robots/701414-zima-blue/galerie/?type=1

00

Odpovědět

Moje chyba! Bude to narážka na toto: https://zim.fandom.com/wiki/Robomom
Tímto prosím admina za smazání mého zavádějícího příspěvku.

00

Odpovědět

+TaliHanzBohužel pokud smažu váš původní komentář, nebude vidět ani celé toto vlákno. Ale snad se lidé nezastaví hned u toho prvního komentu. :)

00