Goofy na výletě (1995)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:4 129

Max je v letech, kdy mu všechno leze na nervy, nejvíc ale jeho nemožný táta Goofy. A co ve filmu lezlo na nervy trailerovému Hlasu? Moment, nic? Jakože fakt nic? Takže i nízkorozpočtové disneyovky mají své kouzlo. 

Přepis titulků

Letos v létě nás čekají upřímné letní trháky minulosti i dneška. Přichází „Upřímné trhákové léto“! Překlad: hAnko www.videacesky.cz Právě jste na Disney+ dokoukali Mandaloriana, Artemise Fowla vzdali po 10 minutách a Zanimation pouštíte jen na pozadí, je čas vymáčknout to nejlepší z vašeho měsíčního předplatného. Připomínkou spin-offu odpoledního Disney animáku, co má 80 minut i s titulky, ale je jedním z lepších filmů Disneyho suché éry.

Soráč, Dinosaure, aspoň jsi stál jen… Pane jo, 127 mega? S dvacetiletou inflací? Tak jo no. Goofy na výletě Vítejte v Goofyho světě, kde ryby jsou ryby, ptáci ptáci a zbytek je něco mezi psem, kočkou a člověkem. A kde uvidíte Goofyho v úplně jiné roli než dřív: tatíka z maloměsta sbližujícího se se synem, který ho nesnáší.

- O co ti jde? - Být co nejdál od tebe. To je film pro děti? Každý puberťák se za své rodiče stydí, ale Goofyho syn Max k tomu má pádný důvod. Tati, přestaň, prosím, to je trapný! Tatíka by rád vyměnil za Roxanne, holku, se kterou nikdy nemluvil. - Konečně mě pozdravila.

- Přesto ji uctívá a je z ní tak vedle, že ji vidí i ve vodě. Nemůže za to, 90. léta jsou zlatý věk milenek. Společně se Goofyovci vydají na výlet zrcadlovou postapo dimenzí, co vypadá stejně jako naše, a sblíží se během několika téměř smrtelných nehod. Tati, ty nás zabiješ! Tak zabijí mima a zachrání Maxova kámoše před jeho tyranským otcem?

Když mě s tím táta čapne, tak mě zabije. Až na to přijde, je po mně. - Tatík mě rozmáčkne jak švába. - Hups. Ve filmu, co nás učí upřímné komunikaci otce se synem. Ale páč to napsal scenárista Aladina, učí nás, že když holkám lžeme, budou nás mít radši. - Vážně jsem princ. - Můj táta… zná Powerlinea! Ale no tak! Užijte si disneyovku, co má velké srdce a skoro nic v sázce.

Nezachraňujete království ani nelámete kletbu, ale hrdina musí trávit čas se svým živým rodičem! Tak mě napadá, kde je Maxova máma? Se skvělými písněmi Tevina Campbella v roli Powerlinea, průměrnými písněmi Goofyho a dávkou Paulyho Shorea, která není otravná. Hele, šikmá věž z pizzy! Přesně!

Stop! Tohle stačí! Hrají: Fotr. Nazdárek, sousede! Jmenuje se PJ Pete? Pete Junior Pete? A jeho táta je Pete Pete? Jak to, že se ta civilizace ještě nezhroutila? Záškoláctví? Nepředstavitelné! Všichni pejskové tančí na Tevina. Šílený Max: Chlupatý výlet To nikdo neřeší fakt, že je celou dobu sleduje banda jeptišek???

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář