Shrek 2Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:5 814

A byla svatba a pak spolu Shrek s Fionou žili šťastně až do smrti… Teda žili by, kdyby nevznikl sequel, který… kupodivu není až tak špatný. 

Přepis titulků

Letos v létě nás čekají upřímné letní trháky minulosti i dneška. Přichází „Upřímné trhákové léto“! Dnešní díl sponzoruje Google Play a hra Knight Hood. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od studia, které založil Steven Spielberg a ten chytrák, co vymyslel Quibi, přichází film, který s grácií zestárnul coby sequel, s animací, co zestárla jako shrnutí taiwanských zpráv…

Zákaz transsexuálů považuje za úspěch a vrhá se do toho oranžovou hlavou napřed. Vítejte zpět u nejoblíbenější filmové série internetu, protože množina lidí, co tvoří memy, a dětí devadesátek je jedna a ta samá. A užijte si film bi-shreksuální generace, páč jestli spojení Tlustýho parchanta se zelenou bramborou nebylo dost sexy, Shrek 2 ho proměnil v potomka Gastona a Johna Goodmana.

A lidi se z toho mohli zbláznit. - Jsi ztuhlý. - Namasíruju tě. - Já to zvládnu. - Já nemám co masírovat. Netěším se, až za deset let bude všechny vzrušovat Paddington. Zapomeňte na boj s drakem a záchranu království, přichází nejděsivější cesta, na kterou se Shrek mohl vydat. - Návštěva rasistických rodičů jeho ženy. - Takoví jako on. - Takoví jako já?! A tak se váš milovaný Shrek znovu spojí s nenáviděným oslem na epické pouti za záchranou předem ztraceného manželství.

- Kdo řekl, že chci být součástí té rodiny? - Ty? Když sis mě vzal? - Bylo by fajn zeptat se, co chci já. - Jistě. Chceš, abych nám sbalil? V animovaném sequelu o malých pochybnostech, mikro-agresích a odporu, rostoucích během let, které při absenci komunikace zničí každý vztah. Ale s prdy a tak… Fuj.

Shrek bude potřebovat veškerou pomoc, tak si zavolá osla i kocoura. Antonio Banderas znovu v roli šermujícího latino milovníka, což už je trochu ohrané… Ťuťu, ten je rozkošnej! Jen si zpívej Livin' La Vida Loca, ty stereotype maličkej. Společně to natřou víle kmotřičce, brilantnímu hrozivému padouchovi, co je lepší než ten v jedničce a zazpívá cover lepší než originál, s rozuzlením, které šokovalo víc než Avengers: Endgame. Mně neuniknete.

A já jsem Mongo, perníček. Buď hodný. Užijte si výjimečné pokráčko, které přirozeně vyvine své postavy, rozšíří svůj svět i témata z prvního filmu. Se spoustou odkazů, i když některé byly zastaralé už v roce 2004. - To křoví vypadá jak Růžičková! - A zbytek vykrádá filmy Mikea Myerse. Lepší než deset doktorů. A občas je transfobičtější než Rowlingová po třetím máslovém ležáku.

- Dvojpohlavní vlk. - O koho jde? - On má tangáče! Časy se mění a Shrek nemohl předvídat budoucnost. - Jinak by vynechali toto. - Policejní brutalita! Rychle si někdo prdněte! Fuj. Hrají: Shrek je guru lásky. Deník princezny. Doslova. Kůň poskok.

Jak se řízne…? Už vím! Já jsem Mary Poppins! Mongo je jen pěšák ve hře života. Jsem kouzelnice a lítám, jsem kmotřička víla… A… konečně jsi chlap, žabáku! Království prdů Trápí mě zranění z křižácké výpravy. Fionin táta byl křižák?

Beru, že mají svoje verze naší popkultury, ale historie taky? S kým bojovali? S Aladinem?

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Líbí se mi jak nenápadně naznačují, že ten film musíme užít než jej nová lepší politicky korektní společnost zakáže.

51

Odpovědět

hanko, ak sa dá, prosím, prestaň prekládať. Ďakujem.

422

Odpovědět

Tarrant, ak sa dá, choď preč a prestaň tu robit ostudu. Vďaka.

163

Odpovědět

Pokud máš výhrady k výběru videa, tam ti moc nepomůžu, přebíráme vždy z YT kanálu Honest Trailers aktuální díl a jeho obsah neovlivníme.
Pokud vidíš chybu v překladu, která unikla bystrému oku naší korektorky, budeme rádi, když nás na ni upozorníš.
Na všechno ostatní je tu MasterCard.
Nebo tak nějak.

311

Odpovědět


Odpovědět

Bud prosimte rad, ze to pro nas nekdo dela. A nebo na tyto stranky vubec nechod pokud mas problem

31