Emoji ve filmuUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:28
Počet zobrazení:4 700
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na jeden z nejhorších animovaných filmů vůbec.

Přepis titulků

Toy Story bylo vizionářské, V hlavě bylo skutečně originální a Raubíř Ralf byl pořád docela dobrý, ale nyní skončí premisa „tajný svět pod naším“ jako Taco Bell v lidské stonožce v… Emoji ve filmu. Zažijte film, který se ukáže, jen když má manažer studia děti na víkend, kde je základem původní duševní vlastnictví, zatímco příběh, zápletka, postavy, humor a tón skončily společně na posledním místě, ve filmu, který možná není tím vůbec nejhorším, ale je nejhorším příkladem toho, jak Hollywood vyprdne 80 minut cynických reklam na značky a nazve to filmem.

Až moc upřímné? Tady máte vtip o hovnech. Možná z toho děláte až moc veliký smrad. Znáte emoji? Ty malé obrázky, které blbci používají místo slov? Přemýšleli jste někdy nad tím, jestli jsou naživu? Ne? Nebo o tom, jakou mají práci? Ne? Jak jsou na tom s láskou?

Nikdy? Tak to máte blbý, protože do nevýrazného animovaného světa svého telefonu půjdete, ať chcete, nebo ne, je plný trojrozměrných reprezentací dvourozměrných ikonek s pouze jednorozměrnou povahou a nulovou hloubkou. Gene! Skončil jsi? Seznamte se s Genem, „meh“ emoji namluvenou lidskou verzí „meh“, T. J. Millerem, musí si začít věřit, dostat holku, zachránit svět a nejspíš pár dalších generických cílů protagonistů, které minete, když v druhé půlce usnete.

Sledujte, jak s chlápkem z Carpool Karaoke cestuje z appky do appky, aby ukázali všechny vzájemné propagace, které Sony zvládlo prodat, ale net-kultura se vyvíjí rychleji, než stihnou naanimovat film, a všechny appky jsou zastaralé… Vítejte v Just Dance! Candy Crush.

…všechen slang je trapný… #požehnaný NBD, chlape. Rozjeď to! Úúú, stěr. …a všechny emoji mají asi ještě 6 měsíců života, než je nahradí hrozivé lidské emoji hybridy od Applu. Máme kuře.

Dobře, vzpomeňte si na ten nejlínější vtip, co vás napadne… - Mezi usmrkancema. - Stojím přímo tady. Ne, ještě línější… - Jaké podnikání? - Opičárny. Teď je musíte tak zjednodušit, že už skoro nedávají smysl… - Je to přesný čas? - Hele, oči mám tady, kámo. Gratuluji, teď píšete Emoji ve filmu. Trpte u přehlídky nudného humoru pro děti, který hraničí s anti-komedií, kde jsou vtipy s „meh“ tak vypotřebované, že už ani nepoznáte, co je radost.

Naprosto zářím pýchou. Jsem tak nervózní, že bych málem pokrčil rameny. Stop. Nepřeháněj. O-ou. Říkal jsem ti, ať nepřeháníš.

Prosím přestaňte. Právě teď jsem tak přemožena vášnivými emocemi vůči tobě. Chápu to. Tohle je živé. Ale tato komedie se nikde nepřiblíží tragédii víc než u sira Patricka Stewarta hrajícího hovno. No do pr… Důkaz, že můžete muži dát talent, ocenění a rytířství, ale nic se nevyrovná moci výplaty.

- Jsi moc měkký, Hovno. - Doufám, že ne až moc měkký. Tak zažijte perfektní film pro naši dobu, který vás nenaučí pozitivní roli smutku jako V hlavě ani nepromění past na prachy v něco s hlubším významem jako LEGO® příběh, ale místo toho učí děti, že život je bezvýznamná, průměrná, neradostná dřina, odehrává se hlavně v telefonu a existuje jenom proto, aby sloužil záměrům globálního konglomerátu.

A, zase až moc upřímné… Vtip o hovnech! Jen konám svou povinnost. Co? Co jsem řekl? Hrají: Následující skutečné citáty z recenzí o Emoji ve filmu: Tento toxický odpad pro děti nestojí za ty pixely. Slyšíte? To je konec světa. Divák odejde jako chladnější člověk, nezlobí se jen proto, že to bylo nehorázně hrozné, ale je rozčilený i proto, že se vůbec zlobí.

A: Vtipy o hovnech jsou minimální. Hovno Hodně dobrých lidí na tom nejspíš muselo hodně tvrdě pracovat hodně dlouhou dobu, takže je mi to líto. Ne to, co jsem řekl o filmu, ale to, že jste přišli o tolik let svého života. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ne že by to byl kdovíjak super film, ale nazývat ho "jeden z nejhorších"? Na ČSFD to má 48 %.
https://www.csfd.cz/film/420523-emoji-ve-filmu/prehled/

Takhle vypadá odpad:
https://www.csfd.cz/film/93095-digimon/prehled/

02