FlirtováníJednoduše vysvětleno

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:6 257

Flirtování je často velmi problematické, proto vás v tomto videu James obeznámí s tajemi a obtížemi flirtování. A také se dozvíte, jak se nejlépe vžít do ženského mozku.

Přepis titulků

Flirtování je důležité, protože se jedná o neškodný způsob, jak vyjádřit váš zájem. Je snadné si myslet, že flirtování je o interakci během konverzace, ale opravdu začíná už od prvního dojmu, který uděláte. Problémem je, že spousta lidí je ve flirtování přirozeně špatná. Když vejdu do baru a uvidím někoho, komu se chci představit, můj mozek si řekne: "Dobrý stisk ruky. Pamatuj si jejich jméno. Pamatuj si svoje jméno.

Z toho vyber dvě." Potom když se to pokazí a zvednu se k odchodu a bouchnu se erekcí o pult, jsem trochu deprimovaný. Je důležité si uvědomit, že ze začátku to nejde nikomu. A je třeba trénovat. Předpokládejme, že se zvládnete představit. Dobrý nápad je ustanovit fyzický kontakt.

Dobře uděláte, když řeknete něco vtipného a pak se dotknete jejich lokte neboli se o to nemusíte strachovat. Často si můžeme myslet: "Ta holka se mi fakt líbí, ale moc nevím, co si počít." Dobrý nápad je procvičovat si empatii tím, že si představíte, co byste v její pozici chtěl, aby vám kluk řekl. I když se bavíte o něčem jako sex. Od holek často slýchám: "Jo, ten týpek byl super, ale prostě se udělal a šel spát.

Ani se nezajímal, jak se cítím." Z toho jsem si vzal poučení, že pokud chcete obšťastnit ženu, musíte si uvědomit, jaké to je být ošukán chlapem. Výhodou je, že je to myšlenkový experiment a můžete ho provádět kdykoliv. Ať už jste v autobuse nebo tělocvičně nebo ohnutí přes kuchyňskou linku.

Velkou součástí flirtování je škádlení. To je, když někoho laškovně popichujete, abyste je pobavili a pozvedli náladu. Představte si, že mi holka řekne: "Tvoje poslední video mělo hodně zhlédnutí, pořád trávíš noci obnovováním stránky?" To by nebylo dobré škádlení, protože by mě vyděsilo, jak to zjistila. Ale kdyby řekla: "Páni, tys posiloval? Už skoro naplňuješ to titěrné tričko." To by bylo dobré škádlení, protože přesně o to se snažím.

To jak chlapi a holky vyjadřují zájem, se dost liší. Holky většinou flirtují smíchem a doteky rukou. Bohužel, takhle se chovají i kamarádsky a nemůžete to moc rozeznat, dokud vám to za tři roky, kdy už má přítele, neřekne. Chlapi zase flirtují daleko příměji. A snaží se dostat do situace, kdy dostanou definitivní odpověď. Toho dosáhnete různě.

Můžete je prostě pozvat rande. Políbit je. Rovnou se zeptat, jestli se jim líbíte. Nebo poslat fotku péra. Každý má svůj vlastní styl, tak se držte intuice. Já je rád posílám ke snídani. Tak mají celý den na odepsání. Většinou s přirozeným světlem. A samozřejmě používám makro nastavení.

Přijde mi, že všichni by se měli snažit o upřímnou komunikaci s tím, kdo se jim líbí. Rozhodně to stojí za tu námahu, protože když potkáte tu pravou osobu, nezvoráte to kvůli nedostatku sebevědomí. Pamatujte, jak já rád říkám, že i když to rande nevyjde, můžete jít domů a procvičovat si empatii. Překlad: Zef www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je chujovina. Flirtování v prvé řadě nemusí být vůbec za účelem nějakého balení holek s nějakým cílem. Je to prostě způsob konverzace.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Flirt

217

Odpovědět

Flirtuješ i se svou babičkou a nebo kamarádem?

10

Odpovědět

To jako stálo za překlad? Toto nic neříkající video?
Odnesl jsme si z toho jenom to, že posílá dickpick hned z rána, aby protějšek měl čas na odpověď.... :D:D

416

Odpovědět

WUT?

152

Odpovědět

áno?

162

Odpovědět

+WUTcopak?

142

Odpovědět

+ánopřeješ si?

132

Odpovědět

+copak?

132

Odpovědět

+přeješ siVtipný

33