Líbíte se jí?Jednoduše vysvětleno

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:295
Počet zobrazení:10 993

Toto video pomůže bezradným zástupcům mužského pohlaví porozumět záhadnému chování žen. A konečně se dozvíte, jak poznat, jestli se holce líbíte.

Přepis titulků

Vím, že spousta chlapů má problém poznat, jestli se holce líbí, nebo ne. Takže dneska bych udělal menší kvíz a podle něj poznáte, jestli se jí líbíte, nebo jestli aspoň umíte rozpoznat znamení, která dostáváte. Řekněme, že jste u baru a podíváte se na konec pultu, kde je holka, která se na vás letmo podívá, pohodí vlasy a otočí se zpět. Líbíte se jí? Oční kontakt je samozřejmě dobré znamení, ale nemůžete si být jistí. Možná si jen upravovala vlasy a dívala se na někoho za vámi.

Řekněme, že jste v kanceláři a hezká kolegyně čeká, aby okopírovala... cokoliv, co tak lidi kopírují. A řekne: Páni, zvládl bys to ještě pomaleji? A hravě vás bouchne do ruky. Líbíte se jí? V téhle situaci si taky nemůžete být jistí. Možná se jí líbíte a to bouchnutí je jen sarkastický návrat na střední. Takže kdo ví?

Řekněme, že jste ve fitku na trenažéru a Fešanda Kočanda začne cvičit před vámi. A asi po pěti minutách se ohlédne a řekne: Páni, to jsem se zapotila. Kéž bych se mohla takhle protáhnout na něčem doma. A mrkne na vás. Líbíte se jí? Pořád to není jisté, cvičící vybavení je celkem drahé a možná žije v malém bytě a nemá dost prostoru.

Můžete jí zkusit ukázat leták, pokud najdete slevu na stroj na veslování. Řekněme, že potkáte kamarádku, se kterou jste párkrát zašli na kávu, a ta řekne: To naše poslední rande jsem si fakt užila. To je dobré znamení, protože si myslí, že ta setkání byla rande, a pak řekne: Nechceš zajít ke mně a kouknout na Netflix? Pozvání od holky, zejména k ní domů, je další dobré znamení. Řekněme, že pak se u ní koukáte na VALL-Iho nebo tak něco a ona řekne: Začínám se nudit, nechceš zajít nahoru?

Další skvělé znamení. Asi má nahoře něco dost zajímavého, když je to lepší než VALL-I. Když se tam dostanete, svalí vás na postel, zhasne, strhá ze sebe oblečení a jdete na věc. Líbíte se jí? Ani tady si nemůžete být úplně jistí, je tu celkem tma, takže vás nemůže vidět. Možná je Kanaďanka a jen byla milá. Nejlepší strategie je být na pozoru a hledat další znamení.

Překlad: Zef www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vážení poradci, co když se holka láskyplně kouká na našeho společného synka a říká mu Ty seš krásnej, jsi celej táta, znamená to, že se jí líbím, nebo že chce chlapce pochválit, ale zas aby si nedělal nerealistické naděje do budoucnosti?

10

Odpovědět

U ženské v posilce mi to konečně došlo a chlamal jsem se nahlas ... :) Parádně udělané.

71

Odpovědět

Kanada vypadá jako fajn země. :-)

672

Odpovědět

VALL - I pobavilo najviac :)

130

Odpovědět

Nějak jsem tam nezachytil vyhodnocení toho kvízu. Měl jsem 1 špatně a zbytek dobře, co to pro mě znamená?

381