Prolomení ledůJednoduše vysvětleno

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:6 100

Casually Explained je zábavný kanál, vysvětlující široké spektrum témat za použití jednoduchých kreseb. V tomto videu nám vysvětlí všechna úskalí toho, když se s někým snažíte navázat konverzaci.

Přepis titulků

Pokud jste jako já, dívky vás osloví, jen aby prodaly sušenky. Mimo to, pokud nejste přitažlivý, slavný nebo nemáte štěně, je prolomení ledů na vás. Možná si myslíte, že to není fér a co to je za dvojitý standard. Ale pamatujte, neobviňujte hráče, ale hru. Což dělám. Dobrou zprávou je, že pokud jste v tom dobří, máte velký náskok nad těmi, kteří to odmítají zkoušet.

Dokud při oslovování nejste divní, daří se vám lépe než 95 % lidí. Ale jak víme, to se snáz řekne, než udělá. Řekněme, že uvidíte u baru dívku a chcete ji oslovit. Řeknete si, že možná zkusíte projít kolem a zjistit, jestli s někým chodí. Nebo řeknete kamarádovi, aby polil její kamarádku a ona byla sama. Zauvažujte, co by udělal normální člověk. Nejspíš by k ní přišel a řekl: "Ahoj, moc se mi líbíš, jak se jmenuješ?" Napoprvé ji asi neuslyšíte, protože jste nedýchali a máte aneurysma.

To se stává, vydržte, dokud vám alkohol nedodá osobnost. Co pokud jste ve škole nebo v práci a někdo se vám líbí, ale bojíte se, že to pokazíte a pak je každý den uvidíte? Můžete si myslet, že se poštěstí a dostanete se do stejné skupiny. Nebo k ní dojdete a řeknete, že vypadá stejně jako vaše sexy sestra. Zauvažujte, co by udělal normální člověk. Přesně tak. Dobrá práce. Není od věci mít pár zahajovacích vět, pokud se pohybujete ve stejném prostředí.

Myslím, že balicí hlášky jsou jen hloupé vtipy. V tělocvičně většinou říkám: "Sakra, to jsou fakt hustý hýždě, moh bys mě spotovat?" Když souhlasí, řeknu: "Dík, chlape." A jdu na věc. Pro dobrý první dojem je hlavní, abyste oba měli stejné zájmy. Je tedy dobrý nápad říct něco, s čím se druhá osoba ztotožní. Například v baru během přednesu poezie je v místnosti cítit existenciální krize vyjádřená metaforami a volnými verši.

Abych vyjádřil zúčastnění, k někomu si sednu a řeknu: "Čau, já jsem James, jak se jmenuješ? Rád tě poznávám Hope." "Tahle stolička se teda kývá." "Už mi stačí jen lano." Bylo to podobné, když jsem studoval inženýrství a chtěl jsem se spřátelit. Prolomil jsem ledy tím, že jsem řekl: "Dotknul ses někdy ženské ruky?" Na to se nervózně usmějí a ujistím je, že já také ne.

A dám jim placáka. Pak řeknu, že tak si to představuju, akorát hladší. Smutné časy. Jen bych zmínil, že pokud jste dívka, každý muž by ocenil být osloven první. I když nemáme zájem, je to lichotivé, protože se to skoro nestává. Během svého života jsem byl osloven stejným počtem gayů jako dívek. A ten počet je nula. Tím říkám, že bych byl nadšen, kdybych jakkoliv skóroval.

Pokud někoho oslovujete, možná si říkáte: "Co když mě odmítne, to mi zničí ego a sebedůvěru." Je to opravdu tak strašné jako žít v žalu s nevědomím, co se mohlo stát? Když jste zranitelní jak já, ano. Proto mám několik technik na vyrovnávání a vyhýbám se složitým situacím. Samozřejmě nemůžete čekat, že vám všechno přistane do klína. Pamatujte, že odmítnutí je součástí života a občas musíte projevit statečnost. Překlad: Zef www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Konečně :)) Jeden z mých nejoblíbenějších kanálů :)

43

Odpovědět

Is she into you ? Next please :D

31

Odpovědět

Ledy prolomí nejlépe tlustej tučňák.

150

Odpovědět

Konečně jsem se dočkal. Casually Explained! Diky

32

Odpovědět

Svet by bol krásne miesto, keby holky robili prvý krok - muža to vždy príjemne prekvapí, aj keď holka nie je zrovna kráľovná krásy. Celkovo si myslím, že skôr žena odmietne muža, ako muž ženu. Súhlasí niekto ?

354

Odpovědět

Nepřečetl jsem si popisek k videu a myslel si, že to bude o ledoborcích...

330