Jefferson Airplane - Somebody to LoveHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:394
Počet zobrazení:7 154

Už ani na kalkulačce bychom nespočítali, po kolikáté píšeme úvod k Hudebním klenotům 20. století. Tato rubrika je tu s vámi už přes rok a nemá v plánu vás opustit. Dnešní díl vám přinesl písničku, z jejíhož klipu doslova sálá tajemno a hippie atmosféra. Vychutnejte si Somebody to Love od Jefferson Airplane! Info o skladbě a skupině později během dne.

Přepis titulků

Ten, kdo ze sebe dělá zvíře, se zbaví bolesti, kterou je lidská existence. Když vyjde na povrch, že pravda je lží. A veškerá radost v tobě umře. Copak nechceš někoho milovat? Nepotřebuješ snad někoho, koho bys miloval? Nelíbilo by se ti mít někoho, koho bys mohl milovat? Měl by sis najít někoho, koho budeš moct milovat.

Když všechny zahradní květiny... jedna po druhé uhynou a ty zjistíš, že je tvá mysl zakalená vztekem. Copak nechceš někoho milovat? Nepotřebuješ snad někoho, koho bys miloval? Nelíbilo by se ti mít někoho, koho bys mohl milovat? Měl by sis najít někoho, koho budeš moct milovat. Tvé oči se možná trochu podobají těm jeho.

Ale to je tak všechno a ani zdaleka to nestačí. Copak nechceš někoho milovat? Nepotřebuješ snad někoho, koho bys miloval? Nelíbilo by se ti mít někoho, koho bys mohl milovat? Měl by sis najít někoho, koho budeš moct milovat. Slzy ti stékají proudem po hrudi. A tví přátelé se k tobě chovají jako k hostovi. Copak nechceš někoho milovat?

Nepotřebuješ snad někoho, koho bys miloval? Nelíbilo by se ti mít někoho, koho bys mohl milovat? Měl by sis najít někoho, koho budeš moct milovat. Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Né že bych si chtěl stěžovat na nedochvilnost, ale čekám na to info už dva a půl roku.

190

Odpovědět

tenhle song hral i v BF Vietnam :-D

210

Odpovědět

Info o skladbe tu furt neni :(

220

Odpovědět

*oprava : the cable guy

200

Odpovědět

The gable guy .... Jim carrey version is the best !!!

200

Odpovědět

Croden: Evidentně ne každýmu se to líbí, jak tak koukám .. :D

190

Odpovědět

Neřekl bych že "z jejíhož klipu doslova sálá tajemno a hippie atmosféra..." spíš z toho sálá Strach a hnus v Las Vegas!! Skvělej film, kde Johny opět exceluje.. rozhodně doporučuju zhlídnout.)

251

Odpovědět

you took it too much man, you took it too much, to much

220

Odpovědět

Meli jsme dva pytliky travy,75 pilulek meskalinu,pet archu velmi kvalitniho LSD,pul slanky kokainu,a celou galaxii ruznobarevnych povzbuzovaku,oblbovaku a rozesmivaku. Taky flasku tequilly,flasku rumu,basu piv a pul litru cistyho eteru.

240

Odpovědět

Lukáši, nevyjadřuj se k něčemu, čemu nerozumíš

180

Odpovědět

I do

180

Odpovědět

Dex: zrovna jsem si na ní vzpoměl :) výborná

190

Odpovědět

depp

182

Odpovědět

Johny Deep ve filmu strach a hnus v las vegas krutej film!:) a song taky super:)

191

Odpovědět

he who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man... caaught here in a fieery blazee, woon't loose my will to stayy....
*if u know what I mean*

191

Další