Jennifer Lawrence se naváží do ostatních hereček

Thumbnail play icon
48 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:822
Počet zobrazení:9 964
Rok 2013 byl pro Jennifer Lawrence velice úspěšným. Vyhrála Zlatý glóbus za Terapii láskou a hned poté byla hostem v pořadu Saturday Night Live, kde využila úvodního monologu k tomu, aby dala co proto hereckým kolegyním, které byly spolu s ní nominovány na Oscara za nejlepší herečku. Jennifer nakonec Oscara vyhrála (i když stihla po cestě zakopnout na schodech), takže její utahování si z Naomi Watts, Jessicy Chastain a dalších, asi splnilo svůj účel.

Přepis titulků

Dámy a pánové... Jennifer Lawrence! Moc vám děkuju! Díky! Děkuju! Jsem strašně ráda, že můžu být hostem v Saturday Night Live. Mám za sebou skvělý týden. V neděli jsem byla v Los Angeles. Dostala jsem tam Zlatý glóbus za Terapii láskou.

Děkuju. Bylo to skvělé, protože mám dva starší bratry, kteří mě celý život mlátili, trápili a brali mi věci. Takže jsem se nemohla dočkat, až jim ukážu svůj Glóbus. Sotva jsem jim ho ukázala, zmlátili mě a vzali mi ho, takže už je fuč. Ale při předávání cen jde spíš o lidi, které potkáte, než o ceny samotné. A s jedním člověkem jsme si užili tolik srandy, a tak jsem ho požádala, aby dnes přišel.

Dámy a pánové, představuji vám nejzábavnějšího člověka, co znám, Tommyho Lee Jonese! Tommy, pamatuješ, jak jsi při večeři jedl tu kukuřici? To bylo k popukání! A jak jsi říkal tomu svému tanci? Tommyho trsot! Zatancuj nám ho. No tak! Je prostě třída.

A má tolik energie! Na Glóbech se stala jedna věc, kterou musím uvést na pravou míru. Při přebírání ceny jsem řekla, že jsem "Porazila Meryl." To je hláška z filmu Klub odložených žen. Někteří to však pochopili jako vysmívání se Meryl Streep. Já bych si ale nikdy neutahovala z ostatních hereček nominovaných na Zlatý glóbus. Oscaři jsou ale něco jiného. Miluju vás, dámy, ale teď vám to dám sežrat. Vida, vida, Jessica Chastain.

Spíš Jessica Oscara-nevyhraje-dokud-tu-jsem-já! V 30 minut po půlnoci jsi chytila Bin Ládina. No a co? Já v Do morku kosti chytila veverku a pak ji snědla. Tak a máš to! A taky, kdykoli tě vidím hrát, přiučím se něco nového. Kdo je další? Aha, moje kamarádka Naomi Watts. Hrála jsi v Nic nás nerozdělí. Mě zas nic nerozdělí od Oscara, kterýho jsem ti vyfoukla. Co má Naomi Watts za problém?

Prohrála! Jo a Naomi, jsi skvělá ve všech svých filmech. Kdo je na řadě? Devítiletá Quvenzhané Wallis. Myslíš, že mě můžeš porazit? Hrabe ti snad? Jo a volala mi abeceda. Chce, abys jí vrátila písmenka. Zásah! Quvenzhané, viděla jsem Divoká stvoření jižních krajin a jsi objev roku. Emmanuelle Riva z Lásky. 85letá Francouzka?

Myslím, že na tebe mám. Víš, co říkám tvým šancím na Oscara? Emmanuelle Arrivederci. Tommyho to pobavilo. Je to smíšek. Půjdeš pak na tu párty? S ním je to jak na horské dráze. Dnes nás čeká skvělá show. Jsou tu The Lumineers. Nikam nechoďte, za chvíli jsme zpátky. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nevim proč, ale mě všude připadá jako afektovaná blbka

11

Odpovědět

Já nevím, Jennifer mám strašně ráda, ale už když sem viděla titulek tohoto vide říkala sem si "to snad ne" ... no jo, přišlo mi to poněkud pod její úroveň, Jennifer má na mnohem víc, jsem zklamaná :( je mi jasné že to měla být sranda, ale vtipné mi to nepřišlo ani chvilku

32

Odpovědět

Právě jsem dočetla Hunger Games 2 (filmy jsem viděla před tím), kde nechápe lidi z Kapitolu, kteří řeší sračky. Pak rozkliknu toto video a je to jako studená sprcha... Katniss Everdeen u mě skončila :D

41

Odpovědět

hodne trapne

154

Odpovědět

KUUUURVA TO JE SRACKA

335

Odpovědět

Já Jennifer miluju, má skvělý smysll pro humor a je od přírody showmanka... ale tohle mi přišlo hrozně nucený. Jo a taky. Myslím že hosting znamená moderovat, ne? Zvlášť když tuhle show moderuje každý týden někdo jiný, tak by to dávalo smysl...

352

Odpovědět

Mě byla prostě vždycky nesympatická... a i když vím, že si jen dělala srandu, přišlo mi to trapné, a jo, trochu i urážlivé, zvlášť proto, že se mi prostě nezdá, že by nějak vynikala hereckým talentem.

2418

Odpovědět

Hrozně umělé a hrozně nudné. That's all ...

187

Odpovědět

ano, skeč je trapná a křečovitá. ale stojím si za tím, že jennifer je výborná herečka. ne každý má dva zlaté glóby a oscara ve 23...

406

Odpovědět

Nemá ho každý, ale zjavne nie každý kto ho má, ho je aj hoden. Takisto nie každý kto si ho zaslúži ho má ;)
To, že je výborná herečka súdiš podľa počtu ocenení alebo vlastným úsudkom?
Netvrdím, že je zlá, no pre mňa je vyslovene priemerná, napriek tomu prehnane preceňovaná.

1012

Odpovědět

Ona je má hlavně proto, že je to k***a a říká věci narovinu - úplnej opak většiny celebrit co maj najmutý lidi na svoje "chovaní" (Miley Cyrus třeba).. Za pár let si na ní nikdo nevzpomene. Pak je ukáže a bude z ní klasická celebrita.

49

Odpovědět

+easyyytakže když říkáš na rovinu to, co si myslíš, dělá to z tebe kundu? no wow, teď jsi mi úplně rozšířil obzory...

34

Odpovědět

+easyyyproud.losere nemůžu vědět jistě, jak to easyyy myslel, ale svého času se tady na ostravsku říkalo k***a pěkné holce :D pokud by byla hodně pěkná, byla by to k***a jak cyp. Takže asi tak. :D

00

Odpovědět

moc strojene a naucene

242

Odpovědět

Já ji prostě nemám rád. Nepříjde mi, že by byla zas tak dobrá herečka a navíc je mi prostě strašně nesympatická. o to víc nechápu ten hype okolo ní....

1418

Odpovědět

mohli by ste konečne začať prekladať aj trocha aktuálnejšie videá...inak nuda!! posledné dni ma tu žiadne video neoslovilo poriadne ...kde je Conan????

3912

Odpovědět

Ja si nemôžem pomôcť, ale mne nieje ani len sympatická. Ani ako brutál super herečka mi nepríde. Možno časom, ale zatiaľ mi príde taká obyč, až mi nejdú do hlavy tie chválospevy na jej osobu.
A terapia láskou a toľko nominácii, tomu tiež nerozumiem..

4229

Odpovědět

Vůbec netušim co na ni všichni viděj.

5645

Odpovědět

Je DOOKONALÁ

00

Odpovědět

Já titulky ani nečetl.....stačilo mi odezírat ze rtů :-D

61

Další