Co vše lidi udělají, aby byli v televizi?Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:11 220

Znalosti běžných Američanů jsme už testovali, dnes zjistíme, s čím vším jsou ochotní souhlasit, jen aby si užili svůj moment slávy v televizi.

Přepis titulků

Občas se chceme pobavit na účet kolemjdoucích. A když někoho natáčíme, musí nám podepsat právní dokument, kde stojí, že souhlasí s natáčením. Stačí podepsat formulář a je to. Většina lidí se neobtěžuje si ho přečíst, asi nám věří. Dnes jsme se rozhodli tuto důvěru otestovat a zjistit, co všechno lidi překousnou, jen aby byli v televizi. HLUPÁKŮV SOUHLAS Máte chvilku?

Natáčíme pro ABC. Je to standardní formulář, abyste mohla být v televizi. Nebudu pak vypadat jako blbka? Nemyslím. Tady nám to podškrábněte. - Sem? - Ano. Ale proč... - Máme pera na kroksách, aby nám je lidi nekradli.

- Dobře. Sem vaše jméno. Jen pár otázek, abychom vás mohli ukázat v televizi. Účastník souhlasí, že produkční společnost vlastní jeho hlas do doby vydání dílu. - Týden až deset dní nesmíte nechávat nikomu hlasové zprávy. - Dobře. Během natáčení účastník souhlasí s tím, že vše, o čem se nadále bude mluvit, může být zcela vytrženo z kontextu. V pohodě, to je fuk.

Souhlasím, že během rozhovoru mohu být požádán, abych obhajoval Billa Cosbyho. - Ano? - Jasně. V případě, že mi během rozhovoru selže zdraví a skončím ve vegetativním stavu, neschopna rozhodování, uděluji ABC právo odpojit mě od přístrojů a odmítnout za mě resuscitaci. A rovněž jim uděluji moc rozhodovat za mě ve všech věcech. Účastník souhlasí, že se vzdá některých svých práv.

Můžete se jich vzdát tak, že jim zamáváte na rozloučenou. Zamávejte. Zamávejte na rozloučenou právu na lékařské ošetření. A asistenční zvíře. Máte pupík ven, nebo dovnitř? Dovnitř, dobrá. - Musela jsem to zkontrolovat. - To jsme dva. Souhlasíte s použitím naší GPS? - Ano.

- Dobře. Co se té GPS týče... Můžete trošku natočit hlavu? Musíme vám implantovat malý GPS lokátor. Musíme vám ho implantovat pod kůži. Semhle. Nic neucítíte. Je to jen malý GPS lokátor, který vám implantujeme za ucho. - Nic neucítíte, je to jen štípnutí. - Ne, to nechci. Nebo nám můžete dát číslo na mobil. - Jo, jo.

- Dobře. Je čas na bezpečnostní otázky. Název ulice, kde jste vyrostl? - Anderson Street. - Anderson, dobře. Jméno prvního mazlíčka? - Ťapka. - Dobře. V kolika letech jste přišel o panictví? - Třiceti. - Třiceti? - Takže před dvěma lety?

- Jo. Věřil jsem, že to zvládnete. Za účelem identifikace potřebujeme otisk vaší tváře. - Otisk tváře? - Ano, je jedno které. Opravdu? To je divné. Dobře, zkusíme druhou. Sundejte si brýle. - Nejste alergická na plody moře? - Ne. Prima. Tak tohle podržte. - Co to je?

- Hlava lososa. Na chvilku ji podržte. Vezměte si ji. Máte to? Teď zkontroluji, zda máte v pořádku zuby. Otevřete ústa. Zkontroluji vám i dásně. Začínám u stoliček. Jedna, dvě. Jedna, tři. Jedna, jedna.

Čtyři. Na šestce je zánět. To si nechte zkontrolovat. Dva, jedna. Účastník souhlasí s kontrolou teploty, buď orálně, nebo rektálně. - Orálně. - Orálně? Tohle si dejte pod jazyk. To bychom měli... Počkat, pardon, tenhle je rektální. - Velikost bot?

- Osm. Přineste nám sem stoličku. Sundáme vám tu botu... - Nemám ponožky. - To nevadí. Prima. Ohněte trošku koleno. Dobrá, jdeme na to... Vypadá to na... Vypadá to na sedm a půl až osm. Mám tu nějaké sedm a půlky.

Zkusíte je a uvidíte, jak vám padnou. - Podržte ten banán. - Cítím se trapně. Účastník souhlasí, že poblíž gorily nebude provádět prudké pohyby. Jaké gorily? Koukněte se do kamery a řekněte: Můj průjem mě nedefinuje. Můj průjem mě nedefinuje. Můj průjem mě nedefinuje.

Můj průjem mě nedefinuje. A je to. Ukažte na moment ucho. Je to malý GPS lokátor, je to jednoduché. Pokud si změníte telefon. - Abychom vás našli... - Ne. Zabere to jen vteřinku.

- Jak se ten pořad jmenuje? - Jimmy Kimmel Live! Ku*va! HLUPÁKŮV SOUHLAS Neměla zrovna radost. Díky. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je až s údivem, že někdo odpoví na tak jasné otázky "Kde jste vyrůstal" a "Jméno vašeho mazlíčka". S tímhle se dá dostat fakt do většiny d§ůležitých účtů, ani nevíte jjak. :)

Trochu mi to připomíná i to video, jak vědma čte myšlenky, zatímco do naslouchadla dostává to, co na netu vygiooglí někde za oponou. Přičemž díky odpovědím zjistí i co kde dotyčný nakjupoval nebo snad i číslo kreditky nebo co...

50

Odpovědět

Odpovědět

Kelsie Jean Smeby....nemate začo ;) :D

210

Odpovědět

hrdina

90

Odpovědět

To dievča bude v 30-tke hodne skysnutá a špatná, nech si ešte užije keď sa dá. Bude mať zničenú tvár z tých kíl mejkapu

03

Odpovědět

mazec. Ale proč ji vymodelovali do takové hnusoty. V tomto videu je táák krásná :)

60

Odpovědět

+LolekPresne...

20

Odpovědět

boh

00

Odpovědět

Čekal sem, že ta Gorila odnese tu blondýnu a vyleze s ní na budovu :D

80

Odpovědět

Ten primat, tej vesmir vela inteligencie nenadelil (nemyslim tu gorilu lol)

11

Odpovědět

Když jsem si přečetl název videa a viděl úvodní obrázek, doufal jsem, že uvidím něco jiného. :D

332

Odpovědět

Rychlý Prachy ?

190

Odpovědět

taky sem doufal v nějaký vzrůšo, nebo že si aspoň vybere ten teploměr rektálně, čili do zadečku

41

Odpovědět

Z úvodního náhledu fotky, z popisku, ze zvyku a kapky zbrklosti jsem zapínal video s očekáváním, že jsem na jiné stránce
:D :(

301

Odpovědět

Já taky, šel sem si pro sluchátka a kapesníky.

20

Odpovědět

Ta holčina na úvodním obrázku je luxusní, vrrr.

181

Odpovědět

Přijde mi jako sexy hybrid mezi mladou Megan Fox z prvních Transformers a Scarlett Johansson

https://1url.cz/oMML5

171

Odpovědět

+DodislavNo právě a ještě k tomu drobek naivity a ty sexy oči. Ta by šla ukecat. :-)

50

Odpovědět

+LolekTo byl určitě ekonomický kalkul. Počítala se slizounem formátu Harveyho Weinsteina, který ji pozve do vířivky. #MeToo ;)

00

Odpovědět

+DodislavSpíše Kat Dennings, podle očí a rtů...

00

Odpovědět

Raději tady pánové nebudu psát co bych s takovým hybridem dělal :)

41

Odpovědět

+Tomik86Mě příjde jak babochlap :D

17

Odpovědět

+MUDr. Prof. HuskyChtěl bych vidět jestli by jsi to napsal po tom, co by se k tobě přitulila :D

10

Odpovědět

+Tomik86Naštěstí nemá cestu do Havířova, jako žádná americká herečka.

10

Odpovědět

+Tomik86Přitulila, ke mě se tulí hodně lidí nemohu mluvit takže vrtím ocáskem abych jím řekl "Je to fakt otravný"

00