Kolik Američanů ví, kde je Severní Korea?Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:9 153

Před Trumpovým výletem za Kim Čong-unem padala o Severní Koreji poměrně silná slova jak z úst politiků, tak běžných občanů USA. Kolik z nich ale aspoň tuší, kde se Severní Korea vlastně nachází?

Přepis titulků

Promluvme si o Severní Koreji. Lidé jsou kvůli ní nervózní. Podle nového průzkumu, který vznikl předtím, než prezident Koreji vyhrožoval, většina Američanů, celých 75 % z nich, věří, že jaderný program Severní Koreje je velkou hrozbou pro USA. Mě ale zajímá, kolik Američanů ví, kde se Severní Korea nachází. Takže jsme šli na Hollywood Boulevard. Dokud tu ještě je.

A tohle jsme se dozvěděli. KDE JE SEVERNÍ KOREA? Myslíte si, že USA by měly zvážit vojenský zásah proti Severní Koreji? Podle mě ano. A kde přesně Severní Korea je? Je... Jakože na mapě? - Nevím.

Zeměpis mi nejde. - Tipněte si. Někde tady nahoře? Kde přesně je Severní Korea? Ale ne, už je to tu. - Tipla bych, že tady někde. - To je Blízký a Střední východ. Jo, takže ne. Myslím, že někde nahoře. Nevím, nepamatuju si to. Tipnete si? Tohle je Afrika...

Je tady někde nahoře? To je Evropa. To jo. V zeměpisu jsem dobrá, ale tohle je trapas, protože nevím, kde ta zas*aná Korea je. Pardon. - Tipněte si. - Tipnout si? Někde tady? - Měli bychom zvážit vojenský zásah proti Severní Koreji? - Ano. A kde je Severní Korea?

Severní Korea? Počkat. Někde... Přibližně tady. Je v Asii. Přesně tak. - Pokud ji nepřesunuli. - Jo. Plus minus. Je někde tady? Ne, to je Arktida.

- Kde je Severní Korea? - Safryš. - Myslím, že tady někde. - To je Blízký a Střední východ. Tam už jsme. Tady? To je Kanada. Nejděsivější na Severní Koreji je, že může být kdekoliv. Přesně. - Tady někde? - Brazílie. Tady není?

To je Austrálie. Ti nám nic neudělali. - Tady? - Ne, zase špatně. - Je tady? - Ne, to je Jižní Amerika. - Tady? - To je Indie. Sakra! - Tady? - Ne, to bude Mongolsko. Nevím, tady dole? Obnovit válku ve Vietnamu?

Netuším. Když se kácí les, lítají třísky, co? Nejsem zeměpisec. - Tady. - Ne. - Chcete nápovědu? - Jo. Je hned nad Jižní Koreou. Austrálie. Začala jste třetí světovou.

Ukážete nám aspoň, kde jste právě teď? - Jo, tady. - Paráda. - Tak možná tady. - Správně! - Opravdu? - Ne. - Tady je. - Cože? Mimochodem, přímo tady v publiku... Zahlédli jsme celebritu v publiku. Cože?

Odkud jste? Víte to vůbec? - Z Virginie. - Z Virginie? Dobře. - A Severní Koreu jste na mapě nikdy neviděla. - Ne. - Dostanete se sama vůbec domů? - Vlastně ne. - A už víte, kde je? - Už ano. - A teď byste si vzpomněla? - Jo. Tak prima. Najdeme si vás za rok. A pak vás z toho vyzkoušíme.

Tak jo, to je vše. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle jsou podle me vybrane ty nejvtipnejsi. Jestli to zkouseli tak z padesati lidma tak 40 reklo, Ano a ukazalo nekam do jizni Ciny a sli pryc. Myslim, ze se neni co divit pri velikosti Asie je to jak ukazovat na mape Evropy kde je Lichtenstejnsko. Vetsina Americanu neni hloupa jen maji jinak nastavenej vzdelavaci system. Zemepis je pro ne Amerika, historie konci valkou o nezavislost, maji matnou predstavu, ze za morem je naka Evropa a Cina. Ale, kdyz jde o logicke mysleni nebo retoricke schopnosti, umeni jak se prodat na pohovoru, sebevedomi v kolektivu tak to sou mistri

131

Odpovědět

Co to vidim !

00

Odpovědět

Přesně tak, když to není z Ameriky nestojí to za pozornost.

00

Odpovědět

Australia im nič nespravila, čo im spravila vôbec severná Kórea? Nepočul som o žiadnom utoku na Ameriku. Veď si idú svoje, pristávajú na slnku, liečia rakovinu a iné choroby, majú skvelé next gen hry o ktorých sa nám môže len snívať a to že celý ľud miluje svojho vodcu, o tom sa ani vyjadrovať nebudem. Love North Korea, live in peace.

210

Odpovědět

Severní Korea jim veřejně vyhrožuje. Jsi snad slepý a hluchý?

40

Odpovědět

+vwlvmach tu sa asi pochopenia sarkazmu nedočkáme.

02

Odpovědět

Za pomoci americanov severo korejcov zahnali z juznej korei, ked mali vojnu. Preto ma severna korea taku zlost na americanov a vsade hlasaju ze je amerika zla.

20

Odpovědět

Tak se přiznejte. Kdo taky v 1:30 poznal Annie Cruz? :D

32

Odpovědět

https://online.seterra.com/cs/vgp/3167

Tady máte link, jsou to země Asie... Kliknout na slepou mapu, když se netrefíte, dostanete na krátko znázorněno, na co jste klikli a po několika neúspěších vám stát zabliká, abyste neztráceli moc bodů... Já měl z Asie 60%, čas 7:35.. žádný google, žádné podvody. Asi nic moc, ale jsem s tím relativně spokojen :-)

60

Odpovědět

77% 4:06

00

Odpovědět

89% 4:25
Dostal jsem dobrý pořadí zemí, Malajsii, Indonésii a Filipíny jsme tipoval. Kambodžu jsem zaměňoval s Laosem a Kyrystán hledal vedle Gruzie. Katar jsem prohodil s Bahrajnem, protože vím „že je někde v Perském zálivu a oba jsou malé“. Kazachstán. Uzbekistán a Turkmenistán jsem dostal skoro u zaplněné mapy.

00

Odpovědět

36% 6:03 - pro mě zklamání ... ale Koreu J i S jsem věděl :D

00

Odpovědět

+repley37% 6:11 cha, gotcha!

10

Odpovědět

62% za 4:49, no není to nejlepší výsledek, ale dá se :)

00

Odpovědět

No u tohoto by se zapotila i spousta našinců, je dost lákavé to bouchnout někam do Vietnamu. Já to najdu jen díky tomu, že vím že je to soused Ruska a Číny.

30

Odpovědět

To je Mongolsko.

22

Odpovědět

Tady je to ale uděláno sofistikovaněji. Nejdříve se jich zeptají, jestli by zvážili vojenský zásah. A při kladné odpovědi mají ukázat, kde by to tedy bylo. Pokud už "zvažuji vojenský zásah", neměl bych náhodou vědět, o koho se jedná? Ale možná se díky Trumpovi v tomhle snížila morálka, mu zeměpis taky moc nejde.
"Co mě je do nějakýho Novýho Zélandu", že?

80

Odpovědět

+wvrgnah, koli trumpovi to nie je, americania boli {aj su} hlupy aj pred trumpom, to ze ho vobec zvolili je dokaz

21

Odpovědět

No doufám, že jejich generálové to vědí, jinak se má Kanada na co těšit.

481

Odpovědět

Bylo by fér, kdyby ukázali nějakou tu statistiku v počtu oslovených lidí a jejich odpovědí (kolik přesně vědělo, kolik aspoň ukázali Asii atd)

360

Odpovědět

Presne tohole me taky napadlo kolika lidi se dohromady zeptali nez z toho vybrali tech par tupcu co nevedeli ani ze nad USA je Kanada a podle me nevedeli ani ze ukazujou na Severni Ameriku.

10

Odpovědět

+Pipe McPiepTakových videí je na YT spousta, kde fakt zobrazí všechny a případně i statistiku. A musím tě zklamat, tenhle vzorek i kdyby to sestříhali by nemuseli hledat dlouho. ;)

60

Odpovědět

Je to zábavný pořad tady nějakou informaci nehledej.. je to objektivní asi jako John Oliver a jeho antifashow

610