Jo Koy: Čum do zdiStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:6 360

Minule nám Joy Koy řekl něco o výchovných metodách své maminky. Teď se s námi podělí o to, kterak ve výchově vlastního syna trošku zaostává.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Svýho syna miluju, ale začínám máti chápat. Protože dospěl do toho věku, kdy je mu dvanáct, a přestal se o sebe starat. Protože jsem se o něj přestal starat já. Jako každý rodič: "Už je ti dvanáct, tak snad víš, jak si čistit zuby. Víš, co dělat, Jo." Ale když ignoruju fakt, že si nečistí zuby, musím se vyrovnat s jeho dechem. A ten dech je horkej a on tak dýchavičně mluví.

"T-ch-áto!" "Jo, co jsem ti říkal, že máš dělat, když na mě mluvíš?" "Čum do zdi." Čum do zdi a napiš mi to na papír, ať si můžu přečíst, co po mně chceš. Podpaží, krucinál! Jak když krájíš cibuli! Říkám mu: "Jo, jak je možný, že to cítím až tady, když ty jsi kurva přímo u zdroje? Tady máš deodorant a stačí si s ním takhle přejet podpaží, to je celý! A tohle je důležitý – cestou do druhýho podpaží to vem přes pusu." Je to špína!

Můj syn je špína a myslí si, že je to hrozná prča! Pořád neví jak se kýchá! Děláš si srandu?! Kámoška má stejně starou dceru a ta je totálně roztomilá. Když si chce kýchnout, oznámí to: "Maminko, pšíknu. Dáš mi kapesníček?" Maminka přiběhne: "Tady máš, zlatíčko." "Musím si pšíknout, maminko..." Je to kurva překrásný. Třpytky... Když můj syn kýchá, ani slovo. Prostě vybouchne uprostřed konverzace. Vždycky se to stane v restauraci. "Tati, víš kolik bodů..."

A já mu pořád chci pomoct, jako správnej táta: "Na, Jo, tady máš kapesník, utři se." Kdybych tohle udělal svý mámě, no kurva! U večeře: "Mami, podáš mi..." "To si děláš prdel?! Když kýcháš, nefungujou ti ruce? To se ti kurva zablokujou, nebo co?! Nemůžeš udělat tohle? A teď máme sopel v kuřeti? Všechno posoplený kuře je tvoje, Josífku. Všechno je tvoje, dobrou chuť. Kuře a sopel, výborný, že?"

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

12tiletej kluk a on po něm chce aby používal deodorant...

21

Odpovědět

Když z něj táhne jak ze skládky tak je lepší když se to naučí než aby se mu ve škole vyhýbali obloukem.

20

Odpovědět

Prosím o pozornost (nesouvisí s videem).
Jsem ošklivý, nemám kamarády a holka mě opustila. A přejeli mi štěně. Jsem zlý, protože závidím a jsem osamělý.
Proto se OMLOUVÁM všem, které jsem urazil a beru zpátky vše zlé, co jsem řekl. Slibuji, že se změním k lepšímu. A taky zhubnu.
Odpustíte mi?

P.S. Také trpím samomluvou.
Jarinin. (protože se za sebe stydím, tak anonymně)

22

Odpovědět

Nezní mi to po tom všem moc věrohodně. Tak nějak mi přijde, že po tom všem co sis tu dovolil jsou tato slova pouhým výsměchem. Po te vší bolesti je to jen další blábol. Nedokážu.... Já nedokážu ti odpustit.
Nejde to.
Ani mi to není líto.

11

Odpovědět

pre mna budes vzdy najvacsi pan na VC

01