Jo Koy: Rejže jako rejžeStand-up okénko

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 28
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:131
Počet zobrazení:5 373

Dnes vám představíme nového stand-up komika. Jmenuje se Jo Koy a nejoblíbenějším tématem je pro něj jeho máma. Brzy pochopíte proč.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Jsem napůl běloch, napůl Filipínec. Z čehož vyplývá, že táta byl v armádě. To není vtipný, to je kurva fakt. Spousta vojáků bojuje za tuhle zemi a táta randil. Já jsem jeho purpurový srdce. Jako malýmu mi táta říkal rasistický věci. Ale nemyslel to vážně, byl to můj táta. Třeba u večeře: "Víš, proč jsem si mámu vzal?"

"Proč?" "Protože miluju čínu." "Ale ona je Filipínka, tati." "No a co." "Rejže jako rejže." Kurva, cože?! Rejže jako rejže?! To je rasistický! Neshazuju způsob, jakým se máti dostala do Ameriky, zaválela! To je její boj! Bůh s tebou, máti! Sbalilas vojáka a porodila dítě v Americe, Bůh s tebou, máti! Udělala to, co musela. Mohla si nabrnknout Filipíňana a mít dítě na Filipínách. Víte, kolik si vydělá komik na Filipínách?

Kuře a žabky! Na to seru! Nesnáším žabky! Máti byla hustá. S tátou se rozvedli, když mi bylo jedenáct. Musela nás vychovat sama. Což je drsný jak svině. Občas až moc drsný, skoro nelegální, ale... Stálo to za hovno. Máti nás nikdy nevzala k doktorovi. Jako kdybysme furt byli na Filipínách. Snažila se všechno vyléčit doma – jako správná Filipínka. Museli byste umřít, abyste se dostali do nemocnice.

Kurva... Máti všechno léčila kafrovou mastí! Kafrovou mastí! Měl jsem umřít minimálně devětkrát. To je týrání! Povídám: "Mami, asi mám zápal plic!" "Přidám ti kafru, Jozífku... Namažu ti to všude, Jozífku. Na spodní stranu nohy... Pak si na to dáš ponožku a zápal plic vyjde ven skrz chodidla, Jozífku..." Celýho mě napatlala kafrem! Měl jsem zavolat poldy...

Bylo mi tak zle, že říkám: "Mami, mně je blbě, nemůžu spát. Nemůžu spát, mami..." Máti strčila prst do kafru a namazala mi ho na víčka. Na víčka! Ta sračka tak pálila, že jsem řval: "Mami, to pálí! Nemůžu otevřít oči!" A máti na to: "Takže můžeš spát!" "Dobrou noc, Jozífku." Vůbec se s tím nesrala. Byla zlá!

Ale nikdy nás nebila. Ale hodně nás strašila. Ráda sprostě nadávala a startovala po nás. To byl její vynález! Přinesla to do Ameriky! Všichni, kdo to dneska děláte, tak s tím začala moje máti! Dělala to nám všem. Víte, jak je to trapný? Když vás vyděsí metr a půl vysoká Asiatka v obchoďáku?! "Vylez z toho zkurvenýho regálu!" "Já v tom regálu vůbec nejsem!" Brečel jsem a říkal jí: "Mami, až já budu mít děti, tak jim nebudu dělat to, co ty mně..."

A máti mi dala ruku kolem ramen: "Jozífku, něco mi slib... Nepořizuj si děti."

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Krajně nesympatický pidlooký týpek + naprosto debilní publikum s neadekvátními reakcemi.
Velké, naprosto bezvýhradné MÍNUS.

12

Odpovědět

Ehm, ne děkuji.

43

Odpovědět

Tady se clovek opravdu % ridit nemuze. Tohle bylo lepsi, jak ten upisteny p***s McIntyre, asi tak 100x. Nemate zadny vkus vy HOLOTO. Skoda, ze mluvi jako Gay, jednoho uz tu mame :D

21

Odpovědět

Můj dojem je takový, že ten výstup jako takový zas tak špatný nebyl, ale to publikum to kazilo fakt šíleně, musela jsem to vypnout v polovině protože se to ani nedá sledovat, když ovečky jásají po každém slově a pointa utíká úplně jinde. Ke stand-up mi víc sedí ten druhý extrém, kdy je v sále úplně napjaté ticho, kdy to vypadá, že publikum bere každou větu úplně vážně.

40

Odpovědět

Nic moc teda. Jednak se pořád tváří, jak dkyby byl po lobotomii a to publikum má naprosto neadekvátní reakce. Jásá i když neřekl žádný vtip, třeba hned v úvodu, kdy řekne, že je napůl američan a napůl filipínec. Co je na tom vtipnýho nebo k potlesku?

91

Odpovědět

Tak sem až do konce čekal, kdy to začne být vtipný, nezačlo. Jediná vtipná věc bylo to s tim regálem, takže nechápu tu hysterii davu, ale jak se říká, v Americe je všechno možný. Navíc, nemůžu si pomoct, ale ten jeho pohled je občas pěkně mongoloidní.
PS: co je kafr mi musela říct wikipedie, takže bych ho asi nahradil tygří mastí, bude to jasnější a nikdo to nepozná, já sám měl problém rozumět, co vůbec myslí, takže díky

71

Odpovědět

U mě taky nic, ale ocividne velka cast publika byli filipinci, takze asi nejsme cilovka

30

Odpovědět

Vypadá jak Mariňák slovenský bavič a je to frajer chci více jeho videii prosím .

56

Odpovědět

Jsem na půl běloch na půl filipínec
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey aplaus jak cyp
už to mě rozbilo :D

151