Joker a Harley na párové terapii

Thumbnail play icon
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:5 867

Joker a Harley mají menší problémy ve svém vztahu, a tak společně navštíví odbornici na vztahy, aby se spolu dobrali řešení nezávideníhodné situace pomocí párové terapie.

Přepis titulků

Takže cítíte, že váš vztah má určité mezery? Přesně k tomu je párová terapie. Preferuju elektrošoky, ale co už. Mívám pocit, že se jedná o jednostrannou náklonnost. Náklonnost bych uvítal. Myslím od tebe. Co to povídáš? Usmažil jsem ti mozek, dohodil ti striptýz.

Vykoupal tě v chemičce. Co jinýho mám ještě dělat? Jaké z toho máš pocity? Být vhozena do kádě chemikálií? Vlhkost. Kyselost. Slabé ozáření? Ne, jaké byly tvé emoce?

Nejspíš to trochu bolelo. Jen trochu? Tak to musíme napravit. První rande jsem si představovala jinak. Ani nevzal ručník. Nech to vsáknout, mám z toho slunečnou pleť. Je tu nějak jasno. Jokere, jak vidíš ty svůj vztah s Harley?

Činí tě něco nešťastným? Motá se kolem ní spousta cápků. Nemotají se, drahoušku. Jsme oddíl! Jistě, sebevražedný oddíl! Na sebevraždu nepotřebuješ oddíl! Dopřeju ti sebevraždu! Nebo vraždu, genocidu, popravu...

Ani nevíš, co ve mně máš, ale ty se radši nakrucuješ před tou bandou! Hej! Ty hadry jsou od tebe, prasáku! Na bundě mám tvou jmenovku. Koukněte na ty tetování! Lebky, karty i jeho jméno, kdyby se ztratil v obchoďáku.

Ale Harley Quinn tam nenajdete. Záleží, kam se podíváte. Hej! Mamka. Kdy tu jsi naposled viděl? Když jsem ji v únoru uvařil tobě... sobě... A mně to maso na Valentýna přišlo divný.

Nikdy nevaříš! Jen pokud jde o rodinu. Ale Joker má pravdu, že Harley? Nejednou jsi už podlehla mužům mimo zákon. Co se držet tématu. Pouštíme se na tenký led? Pokud mě nechtěl v oddíle, měl mě zachránit z vězení.

Neměl jsem čas! Taky mám svůj život. Jak bych mohla zapomenout? Mluvíme-li o jiných mužích, co kámoš Batman? Není to kámoš. Je to má nemesis! Mým životním cílem je jeho zničení! A jeho blízké! Takže tvým cílem nejsem já!

To se mám dělit s nemesis? Kdyby ses po nocích nehonil za Batmanem, neprošvihnul bys Gotham hledá ženu! Měl ses dívat se mnou! Nesnáším toho Bruce Waynea! Místo Seleny si vybral Pamelu. Proč? Harley, sama jsi bývala terapeutkou. Než si tě Joker fyzicky a psychicky zotročil.

Hele, hele... tohle na mě neházej, doktorko! Kruci! Na smíchu ještě pracuju. Ale vážně, jak by doktora Harleen Quinzel... hrozné jméno... popsala tento vztah? Vydržte, optám se jí.

Volané číslo bylo odpojeno. Ověřte číslo a zkuste to znovu. Však víte, co se povídá o jablku denně. A co na to jablka? Tak nic. Jak to Ledger dělal? Věřím, že jsme dnes pokročili. Něco vám navrhnu.

Zkuste k sobě opět najít cestu skrze nějakou činnost. Co třeba děláte rádi společně? Co vás vzájemně uspokojuje? To je váš dnešní úkol. Myslím, že jsme na dobré cestě! Překlad: richja www.videacesky.cz Zdravím, doktorko. Kde najdu Jokera a Harley Quinn?

Víš, že ti to nemohu říct. Důvěrná informace. Doktorko, brzy budu nedůvěrný. Zřejmě je chceš opravdu zastavit. Jako bys tím činem doufal, že si něco dokážeš? Pěkný pokus. Znám vaše techniky a věřte mi, že to nemá nic společného se zklamáním mých mrtvých rodičů.

Chápu. A proč jsi je podle tebe zklamal? Jsem snad u vás na pohovce? Co to? Co dělám na pohovce? Uvolni se a začneme od začátku. Kdy sis uvědomil, že jsi netopýr v lidském těle?

Netopýrák, dovolíš-li. Jsem chlapec. Spadnul jsem do studny. Pokaždé je to jiné. Někdy je tam jeden. Někdy stovky netopýrů. Někdy s nimi letím vzhůru. Já... Ty jsou pak ujetý.

Ale doktorko... Ale prosím, říkej mi Martho. Martho? Co? Proč tohle jméno? Proč tohle jméno? Proč tohle jméno? Proč tohle jméno?

Martho! Ethel? Zrušte můj rozvrh.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zapnout AdBlock a jde se koukat :3 jinak bezva změna v přidávání komentářů :3 na můj vkus trochu nazi ale jinak docela roztomilé

43

Odpovědět

Ta zpráva byla delší ale admin mi jí zkrátil asi se mu nelíbila nebo co :) tipuju to na skautíka podle toho ssáckého chování ;)

51

Odpovědět

+scout girlNejsi jediná komu tu cenzurují příspěvky :-)

51

Odpovědět

+(Admin)lol nojo oni prostě nesnesou kritiku jakmile někdo vyjádří odlišný názor tak ti to upraví nebo tě zablokují jak dětinské omg... ale co čekat od party nerdů :D

51

Odpovědět

+(Admin)to je nepřijatelné

21

Odpovědět

+AlennPřece žijeme ve svobodném státě :D

21

Odpovědět

+:)ale ne na svobodném webu :(

21

Odpovědět

+:(Admini by měli nechávat lidem v diskuzi prostor a ne je cenzurovat,pokud někdo jen bezmyšlenkovitě nadává a pomlouvá ostatní pak se dá pochopit že to smažou ale když někdo napíše jen odlišný názor na věc bez sebemenší nadávky a oni to smažou nebo změní protože se jim to nelíbí to je fakt hnusný,dříve či později to ale lidem začne vadit a admini tu zůstanou sami,asi si moc dobře neuvědomují že tenhle web funguje díky lidem jako my bez nás by byli v p****i :)

22

Odpovědět

+scout girlTak teď už i bez externích zdrojů. Navíc já beru komentáře tak, že se v nich může vyjádřit každej i vulgárně, mě je to jedno o tom byl vždy internet, nevím proč se někdo snaží tuhle svobodu omezovat nějakými morálními zásadami.

32

Odpovědět

+AlennTak admini jsou přesně ty typy kluků co na škole zažívali brutální šikanu stačí se na ně podívat nevím čím to je ale tyhle typy si o to vyloženě říkají,chabá postava brýle a neustále chytré připomínky ;) není divu že si ted svoje nízké sebevědomí kompenzují tím že tu utlačují ostatní v pozici admina ;) ale v reálu 1vs1 by se krčeli v koutě :D vsadím se že ani neumí dát pořádnou ránu :D

24

Odpovědět

vic me rozesmali zaverecen titulky nez animace predtim:)

111

Odpovědět

marthaaa

21