JourneyQuest 2: Celá série

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:5 446
Na fantasy seriál JourneyQuest jste jistě nezapomněli. Nyní vám přinášíme celou druhou sérii hezky pohromadě, abyste nemuseli jednotlivé díly složitě hledat. Tak si sledování ještě jednou užijte.

Přepis titulků

Konečně... náš příběh pokračuje. PŘED ROKEM Balada o třech veselých dojičkách, dějství třetí. Ale ne, už přichází! Utíkejte jako o život! Obr se vrátil! Za což nemůže Wren. Já tak opilej.

Já tááák opilej. Zpívající dívka dá další? Teda ne že bych ho předtím dostal od tebe. Prosím, já tu nejsem. Baf! Jsi přímo tady. Hej, červenobotko, můžeme se do toho pustit? Dělám na tom. Protáhnout paže.

Jsi dobrý rytíř. Říkala jsem ti, že tu nejsem. Nemůžeš na mě mluvit. - Už žádné mlácení krav. - To je super. - Ale není teď vhodný čas právě na... - Žádné mlácení! - Já jít domů. - Zabij ho! Zabij ho! Hele, bude to trvat ještě dlouho? Musím ještě nějaké dívky zbavit panenství. Tohle se nestalo.

Nechtít bojovat. Já jít domů na pořádný šlofík. Chcete mě vidět sundat košili? Zachráním tuto pestrobarevnou dívku se všemi důsledky! Zadek udělat bum! Wren! Můžu to vysvětlit. 2x01 - EPOS? Jen jsem si myslela, že bude odvážnější, když si trochu přihne.

Jak jsem měla vědět, že se opije? Na obra byl docela mrňous. - Ty ses vměšovala! - Ne! Možná... Technicky vzato... trochu. Co je ve Velké Teneth bardské gildy? Rytíř ho šel zabít! Mohl za to, že mu krávy kadily do řeky? Velká Teneth, Wren.

Co v ní je? - Nevměšovat se... - Nevměšovat se! Povinností barda je pozorovat a zaznamenávat. Uchovat historii v písních pro osvětu a vzdělání budoucích generací. Necháváme události plynout přirozeně, organicky a neděláme nic, čím bychom je ovlivnili! Jako třeba zachránit hrdinovi život, navést ho na správnou cestu, nebo mu dát vodu, když v poušti umírá žízní.

- Byl to jablečný džus. - Ty to vůbec nechápeš. Jak chceš dostudovat, když si nepamatuješ tenhle jeden základní princip? Dostuduju, když mi dáte nějaký epos! Jsem připravená! Epos? Ty jsi šílená. Prosím. Byla jsem tovaryšem roky. Balad mám až po krk. Ani náhodou. Na to vsadím krk. Každý normální student by už byl vyloučen.

Tvá rodina je jedinný důvod, proč tu stále jsi. - STÁLE PŘED ROKEM A DALEKO NA VÝCHODĚ... - Kdo další zpochybňuje moji vládu? Jste svědci toho, že koruna je má. Vyhrál jsem ji holýma rukama. Hleďte, jak mi vůdci vašeho ubohého povstání leží u nohou! Slyšte toto! Mé slovo je zákon! Všem dětem se dostane vzdělání zdarma. Bez ohledu na společenské postavení! Vznešený Karne...

Ticho! Všechny mocenské pozice budou obsazeny podle zásluh, ne podle původu. - Vznešený Karne! - Ticho! Všichni obyvatelé budou mít přístup k lékům a zdravotní péči. A všichni zaměstnanci státu budou ve stáří dostávat penzi. Smrt barbarskému tyranovi! Předejte ho rodině.

Kdo další zpochybňuje moji vládu? - Výborně. Už jsem vás zcivilizoval. - Vznešený Karne! Tentokrát jsi nebyl tak rychlý, Karne. Zpomaluješ. Když ji vyloučím, tak mě její rodina odřízne od financí. Ale nemůžu dopustit, aby další rok rozvracela studijní plány. Novicové ji milují. - Poďobaní idioti! - Je způsobilá k eposu? Bohužel prošla všemi testy, splňuje všechny podmínky.

Tak jí možná jeden dej... Ne žádný důležitý. Falešný epos, bez jakéhokoliv významu. Jestli se jí chceš nadobro zbavit, pošli ji na epos bez konce. Bláznova výprava! Každý starý úkol se plní aspoň tři roky. Úžasné! Má paní je moc laskavá.

Tohle dilema, stejně jako tato procházka, možná nakonec skončí šťastně. Kolik mužů jste poštvali proti mé vládě? Kolik jich ještě musí zemřít? Úžasné. Vypadá to, že si stále myslí, že se o ně ještě zajímáme. Abych tě svrhl, tak bych vyčistil celý kontinent, barbare! Začal jsi docela dobře, mlynáři. Udav se, deviante. - Jestli na tom trváš...

- Sklapni! Žádná cena není příliš vysoká, abych dobyl zpět tvoji proradnou provincii a osvobodil moji dceru, kterou držíš ve svém pohanském manželství. U všech bohů, dáš si pokoj? Jsme manželé už šest let. Starling, zlato. Nech nás to vyřešit. Měl bys zajít na návštěvu. Máme opravdu krásný pokoj pro hosty. - Říkala jsem, že úplně otočila. - Nepovídej... Viděla jsi ty vlnící se mužské svaly?

Od toho zadku by se odrazilo i zlato. Dost! Ušetři si své hloupé urážky. - Opusť mé království, nebo... - Nebo co? Falešný králi. Tohle! Barbarský pse! Jak si dovoluješ třást svými právoplatnými vládci? Až s tebou skončíme, tak...

Necítím se moc... Co za humus jsi to snědl? Mám kukuřici ve vlasech. To není kukuřice. Jak se opavužeješ pozvracet svého právoplatného vládce? Sklapni, polívkový gejzíre! Úplně jsi zkazil kouzlo okamžiku. Tohle kolo jsi vyhrál, Karne. Ale jednoho dne jeden z našich vrahů uspěje.

A tehdy se nám dostane naší odplaty. A toho dne tě potká Spravedlností! Spravedlnost je jméno mé sekery. Ticho! Po dlouhém přemýšlení jsem dospěla k závěru, že jsi připravena k mistrovské zkoušce bardů. - Tím myslíte... - Tvůj vlastní epos. Abys uspěla, musíš se naprosto bezmezně držet Velké Teneth.

Zaznamenat události ságy s přesnými detaily. Nic nepřidávej, nic neupravuj! Jestli porušíš Teneth, bude ti epos odejmut a budeš vyloučena. - Rozumíš? - Nezklamu vás. No... Můžu se podívat? Sakra.

ROK PO PŘEDCHOZÍM ROCE Překvápko, párečku! Neeee! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a odkaz na prvni serii neni? :(

01

Odpovědět

Odpovědět

Já už chci 3. sérii. :(

391

Odpovědět

Snad bude brzy. Nedávno na Facebooku zveřejnili zprávu, že se brzy info o třetí sérii dozvíme, ale od té doby se ještě nic nového neobjevilo.

191

Odpovědět

koukni se na the gamers, už to má 3 díly je to skoro od stejnejch lidí a líbilo se mi to víc

00