Žádná zombieJourneyQuest (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:360
Počet zobrazení:6 440

V minulém díle Glorion vyřešil první zkázu v Chrámu a postupuje dál. Nara s Perfem byli zajati orky, což skončilo pro Perfa celkem tragickým soubojem čarodějů. Dokáže se s ním vypořádat a přežít? A co dál čeká Gloriona v Chrámu? Těšte se také na nečekaný návrat. Ve vystřižené scéně Glorion zmiňuje jméno Matt Vancil. Jedná se o autora a režiséra tohoto seriálu.

Přepis titulků

To se počítá! To se počítá! Ten kámen si nechám. Tohle si určitě odskáču já. JourneyQuest Žádná zombie Zabte je. PORYV VĚTRU PÁREČEK - Přeřízni mi pouta, idiote.

- A čím? Nemám žádný meč! Jak já to tu nesnáším. Říz! Fuj, ork. Kam si myslíš, že jdeš, cucáku? Bod! Zablokovat! Vyhnout! Zranit! Fatalita!

Bože, násilí mi scházelo. Já válím. Hej, pořád jsem spoutaná. Teď rychle... Carrowe? Au, za co? Za to můžeš ty. Ty a tvoje postižená magie! Proměnil jsi našeho kněze na zombie.

Ne... Žádná zombie. Hlavně se nerozbreč. Existují dva základní typy nemrtvých. Máte hmotné - zombie a ghúly - což jsou těla bez duše. A pak máte nehmotné - duchy a přízraky - což jsou duše bez těla. To chápete, ne? Ale ty jsi udělal měco...

co se nepovedlo žádnému nekromantovi nebo temnému knězi v historii, jen pro pořádek. Vytvořil jsi teoreticky nemožnou formu nemrtvého. Inteligentního hmotného. Duši s netknutými vzpomínkami... uvězněnou uvnitř hnijícího těla. Takže... Děkuju.

Mockrát díky. Fuj, ork. Vážně? Páreček? Hloupý, viď? Jeden mluví vždy pravdu, druhý vždy lže. Učiň volbu rychle, než všichni zemřou. - Děkuji, děsivý hlase odnikud.

- Ještě jsem neskončil! Poslechni mě. Já mluvím pravdu, moje cesta je správná. Ne, lže. Jeho cesta tě zahubí. Zahubí a navždy zničí. Jistě že to tvrdíš, ty prolhaný lháři. Nenech se ošálit jeho lží. Ne, on lže. Správná cesta leží za mými dveř... To si děláš legraci?

Vždyť jsi ho právě nezabil! Mám teď trochu naspěch. Mohl bys mi tedy ří... Bože, ty si sem prostě nakráčíš a hodíš mu nůž do ksichtu! Vlastně to byl hrudník, ale... Tak které z těchto dveří jsou správné? Moje. Jestli mi lžeš, zabiju tě. Rozumíš? Ne.

Jestli mi lžeš, zabiju tě. Rozumíš? Ne. Chceš zemřít? Je to tak? - Ano! Ano! - No, dobrá. Nechť se tak stane. - Ano. Chci zemřít! Ano! Ano! Ano! - Já tě slyšel napoprvé. Užij si jízdu. Zvláštní. Jsi pořád naživu. Ne, nejsem!

Což znamená, že je to bezpečná cesta. To snad není možný... Nevidím ho. Musí tu někde kolem být. Glorione! Možná zjistil, že jsi mu lhal a odešel. Mluvíme o Glorionovi! Celý dny se snažil sestřelit duhu.

Bolí to? Být nemrtvým? Trochu to svědí. Vlastně ani nic moc necítím. Jo, až na spalující nenávist. Je mi to líto. Ale být zabit šípem, to... to bolí. To je vlastně taky tvoje chyba.

- Je mi to tak líto. - Utop se ve stoce. Tohle byste měli vidět. To je mrtvá najáda. - Vodní duch. - Jak se to stalo? Bohové a hrdinové, on to vážně udělal. On opravdu zabil řeku. Neměli jsme ho nechat bez dozoru. Možná je zpět v táboře.

Můžeš se prosím už obléct? Dobře, jasně, promiň. Takže... Perf je Vyvoleným. Perf? - To jsem nečekal. - Já jsem se o to neprosil. - A já snad jo? - Je to chyba. Musí být. Souhlasím. Tak zjistěme, jak se tohohle meče zbavit, než někdo zjistí, že je pryč.

Nazdárek. A teď, jestli dovolíte, můžeme začít. Nebo tak... Výstřední. Překlad: Mithril www.videacesky.cz Jeden mluví vždy pravdu, druhý vždy lže. Učiň volbu rychle, než všichni zemřou. Děkuju, Matte Vancile.

Balíme to. Střih.

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta postava čaroděje až překvapivě věrně napodobuje Mrakoplaše, i s tim mečem..náhoda? :D Jinak ale kvalitní seriál, to se musí nechat :)

00

Odpovědět

Edvin: Je to film a máš ho na uložto.cz i s titulkama

180

Odpovědět

Glorion a Perf teda jedou :D

180

Odpovědět

Je to opravdu skvělý seriál s vysokou kvalitou a zvláště jednotlivé hlášky z pc her a filmů mě dostávají. :DD

180

Odpovědět

Tulenisko: Ta věta ohledně zabil/nezabila jsem opravil. Původně byla přeložena jinak, ale při korekci došlo k menšímu nedorozumění a význam věty se lehce změnil.
BadBone: Pokud tě to potěší, tak se začala točit druhá série tohoto seriálu. A dokonce od fanoušků vybrali téměř dvojnásobek peněz, než na další sérii potřebovali, takže se asi máme na co těšit.

180

Odpovědět

Existuje ještě jeden VELMI podobný seriál od stejného režiséra.
" Gamers: Dorkness Rising "
http://www.csfd.cz/film/253864-gamers-dorkness-rising-the/
Myslím že by také stál za překlad.

180

Odpovědět

Tohle je ten nejlepší, nejkrásnější a nejvtipnější seriál co tu kdy byl. Vše je tak pěkné, příjemné a tvůrci si na nic nehrajou, na žádný ultra Dragon Age, nebo cokoliv jiného, prostě super. Škoda, že je to tak krátký, uvítal bych více takových seriálů.

180

Odpovědět

Daralyn: Ale to jo, to už mluvil dobře...ale od 4:08 kde říká, jestli si z něj nedělá legraci, že ho jen tak zabil. Ty si sem jen tak nakráčíš a hodíš mu nůž do ksichtu."

180

Odpovědět

m4jk: Počkej si na poslední dva díly. ;-)

180

Odpovědět

To jsem opravdu jediný, kdo si ríká: "Kde je ksakru ta bardka?"

190

Odpovědět

pleteš se - ten druhý nechtěl zemřít, ale musel lhát...

to znmenalo že ho strčil do jedněch dveřeí - kdyby to byly smrtící "splnil by mu přání" a vybral by si ty druhé
a když to byly ty bezepčné, zjistil že žije...šel za ním ...a pravděpodobně ho pak sejmul a "splnil mu přání"

190

Odpovědět

Možná se pletu, ale pokud zabil "toho, co mluví pravdu" a přežil "ten, který pořád lže", tak pak nemohl pravdivě komentovat to, že a jak zabil "toho, co mluví pravdu" :)

193

Odpovědět

Přesně tak, mnohých ohledech o dost lepší než zfilmování Barvy kouzel ( A Perf by byl MNOHEM lepší Mrakoplaš, tech charakter je pro něj jako vyšitý )

181

Odpovědět

Krasný pratchetovský humor

181

Odpovědět

díky za odkaz na csfd - ihned jsem pochopil co bylo vtipné na vystřiženém záběru z dnešního dilu - jinak elfka nic moc nohy pořád u sebe...

1810

Další