Přes všechny zkouškyJourneyQuest (S02E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:267
Počet zobrazení:5 869

A je to tu, finále 2. řady seriálu. Dočkáme se několika překvapivých odhalení, Glorion se konečně dočká konce své cesty a Perf se opět dostane do několika trapných situací. Ovšem zakončení příběhu se ani zdaleka nedočkáte, jelikož by se měla točit 3. série.

 

Přepis titulků

Tohle není žádný normální spánek, Výsosti. Jed na vrahově čepeli, určený vám, jí uvrhl do stavu, ze kterého se nemůže probudit. Potrvá to dlouho, protože ta žena je postižena... Můj ty... Je tak tichá. Tak ztuhlá. Tak jiná než jindy.

Já se toho ujmu. Toto kouzlo vytvořily mocné ruce, Výsosti. Ruce, které se vám brzi obtočí kolem krku. - Králové. - Vskutku. Tato kletba je na mé schopnosti příliš mocná. Ovšem na tvoje ne. Magie umírá s kouzelníkem. Zabij krále a tvá žena se probudí.

Avšak dokud žijí, tak takhle zůstane. Dobrá tedy, jasnovidče. Zachráním svou královnu. Najdu ten meč. Až se s nimi vypořádám, až bude po všem... králové budou mrtví jako součást mé pomsty. Ano, ano!

Až budou mrtví, budeš mít příležitost zabít Vierise. Jejda. My jsme to udělali? Udělali, jak vidíš. Přes všechny zkoušky Zabili jsme toho červa. Pořád zbyl kousek srdce. Pokud ho Grelnock celé nesnědl... Nerozumím ti.

Je to má chyba, že ti vzal tu knihu. Neměl jsem chodit. Proč tu vlastně jsi? Věděl jsem, že nejsi v nebezpečí. Takhle jsem si teda dnešek nepředstavovala. Nevěděl jsem, jak jinak ospravedlnit to, že tě chci znovu vidět. Nejspíš sis myslela, že jsem nějaká ohavná nestvůra. Od chvíle, co jsem tě uviděla, jsem měla chuť zatáhnout tě do nejbližžší hromady sena.

Kdybys mi rozuměla, tohle bych ti nikdy neřekl. Nevěřím, že jsem to řekla. No... Stejně mi nerozumíš. Můžu tě doprovodit na nejbližší obchodní místo. Ne... Dneska už nic. Běž ode mě! Stál jsi mě můj epos.

Chápeš to? Můžu ti zajistit bezpečnou cestu. Zrovna když se stal něčím vážným. Něčím důležitým a něčím mým! A teď je pryč. Já ti nerozumím. Byla to příležitost, aby si mě někdo mimo mé rodiny pamatoval. A ty jsi mě o ni připravil.

Ty neohrabanej vlezlej orku! Opravdu musíš jít? Můžu se od tebe tolik naučit. To je pravda, ale jelikož byl meč nalezen, daly se do pohybu velké věci. Musím najít své kolegy, mají odpovědi, které potřebuju. A co mám dělat? S tímhle a sám se sebou?

Jsi nyní součástí proroctví, vyvolený. Vezeš se na vlně historie. Co se má stát, stane se. Najdeš své odpovědi. Pokud bys potřeboval útočiště, přijď do Sekty říční želvy u klanu smějícího se medvěda. A řekni, že tě posílá Silný jako býk. - To je tvé jméno?

- Z dob mé slávy. Stejně výstižné jako to tvoje. Sbohem, čaroději... Rozhodně tu nejsi nadbytečný. Sbohem... opravdový příteli. Tak jak to šlo? Už jsme tu ztratili dost času. Musíme najít ten chrám.

Opravdu? Už se blíží konec roku a bez Kurna... Co jste? Orci nebo lidi? Náš úkol se nezměnil. Zabijeme Zabijáka orků, nebo zabije on nás. A zima bude, až my řekneme! Se mnou. Seržante?

Nezapomněl jsi jí říct své jméno? Hej, ten ork je pryč. I když ti to je asi fuk. Neviděl jsi Naru... Jejda... Bohové nahoře i dole, děkujeme vám za tuhle nádhernou odměnu! Vy nezdvořáci!

Otočte se! Řekni mi všechno. Barvu, pevnost, zakřivení, symetričnost, nadýchanost. Cože? Všechno! Co jsi viděl? Ty nejúžasnější věci, které mi jsou ukradené. Omlouvám se, ale ani jsem netušil, že jsi to ty. Nech mě na pokoji. - Máš opravdu hezkou kůži.

- Na pokoji, člověče! A s tebou to ani nehne. Jsi mnohem vyspělejší, než jsem čekala. Byl jsi úžasný... v boji proti andělovi. A jak ses osvobodil... Velmi chytré. Vidím, že máš trofej. Jako pravý šampion.

Oceňuji, že ses mě nepokusil znovu zahnat. Ztratil jsem svůj svatý symbol. Měl by sis najít jiný. Moje víra nepotřebuje žádné předměty. Tak čistý a tak oddaný. Tohle je test. Vieris je milosrdný, jeho odpuštění je věčné. Čehož je důkazem jeho anděl.

Carrowe, mám tě tak ráda. Nedokážu vyjádřit, jak osvěžující je mluvit s někým svobodomyslným a nespoutaným. Jak nezdvořilé! Nejbližší přístavní město... Dej mi oblečení. Skvěle, to jsi ty a nahá. - Dej mi své oblečení!

- Bardská imuni... Vzal mi můj odznak. Ten zparchantělý parchant mi vzal odznak a... Legíny, blůzu, všechno. Blůzu ne, ta je... Dobře... Dobře, vezmi si ji. Vezmi si všechno. Udus se tím! Nevěděl jsem, co budeš dělat.

Dobře, už o tom nemluv. Opravdu jsem nechtěl... Nemluv o tom znamená, abys o tom nemluvil. Přestaň o tom mluvit. Léčivá kůra... ve vodě. Pomůže s bolestí hlavy z toho jedu. Chutná to docela hnusně. Měl jsem tě varovat.

A udělal jsem to docela silné. Pomáhá to. Trochu... Stejně jako ta koupel. Děkuju. Snažil jsem se pomoct, jak nejlíp umím. Není to nic moc. A děkuju za...

Děkuju, že ses vrátil. No, žádné díky nejsou třeba. Přitáhla mě zpátky, byl jsem v bezvědomí. Ne... Myslela jsem tam v ruinách. Přišel jsi na to s těmi... citróny, myslím. Víš, červ... No, každopádně, aby bylo jasno...

vrátil ses. No víš, nemůžeš říct perfektní, aniž bys řekla Perf. Rád bych se omluvil na několika úrovních. Zaprvé... Já... To to bylo tak špatný? Bylo to příšerně perfektní. Tos vymyslel sám?

Málem jsem řekl perforovaný. To není tak dobré jako to předtím. Přímo do krku. Bože, to pálí. Mám pro tebe ještě něco. Bledá hora. A co s ní? Mohl bys nás nechat...

Věštkyně? Odpoví na tři otázky každému, kdo ji najde. - Můžu se jí zeptat, jak se uzdravit. - A já, jak se zbavit meče. S tímhle u pasu jsem jak chodící terč. A já se zeptám... Jak daleko ta hora je? Není to daleko. Pokud si pospíšíme, můžeme se k ní dostat do západu slunce.

Mám něco dalšího. - Je to... - Teď ne, Perfe. ...pro tebe. Protože... jsi ten svůj ztratila. Vyrobil jsem ho. Vlastně jsem použil Spravení. Je ze zimolezu. Ale k čemu je dobrej?

Pro tebe. Abys ho nosila na hlavě. Ale k čemu je dobrej? Jaký to má účel? Dávám ti květiny? Ano. Ale proč? Pak ti to řeknu. A ty...

mi to omlátíš o hlavu a odejdeš. Víš, Perfe, nemůžu se pozvracet. Ale přísahám, že k tomu mám blízko. Kňouráš tak nahlas, že div nekýcháš duhy. Ne, ne, ne, ne. Já... Bodnu tě do... Bodnu tě... až to nebudeš čekat.

Připravím tě o život! Ano! Konečně! Přes všechny zkoušky a těžkosti, přes bezpočet nepřátel jsem to dokázal a nyní získám svůj... Jak to? Chutná to jako selhání. Perf!

POKRAČOVÁNÍ... ...VE TŘETÍ SÉRII Překlad: Mithril www.videacesky.cz Věděl jsem, že to přijde.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rok 2013 a 3. série stále nikde. Jaké zklamání.

211

Odpovědět

Čekáš snad, že si ji sami natočíme? :-D

223

Odpovědět

+BugHer0Možná by to za to i stálo.

btw. Tohle rozhodně nebylo myšleno jako výtka vám, spíše autorům (je mi jasné, že vy na jejich tvorbu nemáte žádný vliv). Spíše takové konstatování mé vlastní zoufalosti.

221

Odpovědět

Sakra,nějak ty opravdu dobré seriály končí najednou. Už se těčím na nové.

190

Odpovědět

těším samozřejmě...

180

Odpovědět

Jsem jediný, komu je tak nějak líto toho orčího seržanta?

202

Odpovědět

I kdeže, samozřejmě je to smutný.

190

Odpovědět

celé dvě série trvalo než se elfka koupala a byl vidět krk a ramena ooo jeee ale aspon něco ted ještě ta bardka ...

201

Odpovědět

chyba 5:13 hajo místo jako

190

Odpovědět

Opraveno. Díky.

181

Odpovědět

+BugHer0Omlouvám se, ale tohle mě píchlo do očí: 0:41 brzi -> brzy

191

Odpovědět

Ty reklamy tady to je H N U S

193

Odpovědět

Jaký? Já žádnou nevidim. (Adblock, try it)

197

Odpovědět

+BullOverA jak na to?? To jest program? :)

186

Odpovědět

+BullOverNapiš do googlu adblock for a tvůj prohlížeč a nainstaluj a máš po reklamách.

182

Odpovědět

+BullOverTo je rada...instalovat kvůli to mu něco.... asi stejný jako proč se rovnou nenaučit anglicky a nechodit sem? :D :D

1819

Odpovědět

+BullOverDíkes, paráda, hned začnu s tou ,,angičtinu,, wtf??:D

191

Odpovědět

+BullOverakorát se mi nezdá, že to před přidáním napíše: ,,Může získat přístup k vaším datům na všech webech.,, Vypadá to dobře, ale po téhle hlášce nevím nevím...

184

Odpovědět

Několika "odhalení" jsme se opravdu dočkali :D A nejvíc fandim Carrowovi, to je frajer...

180

Odpovědět

Jako velké pozitivum beru zvýšený počet nahých žen. Velkým negativem je to, že bardka nebyla při tom vidět, ale jsem si jist, že se to podá :D

194

Odpovědět

He he, už jsem se dlouho těšil na chvíli, kdy Glorion zjistí, že tam žádný meč není. :D
Jinak, skvělý díl! Nemůžu se dočkat další série. :)

200

Odpovědět

V rozhovoru Perfa s Orkem zhruba v 5:05 podle mě Býk o svém jménu říká, že ho dostal a že se k němu hodí stejně dobře, jako Perfovo jméno k Perfovi.

191

Odpovědět

A projděte prosím i předchozí díly, je tam pár připomínek.

Moc díky za překlad tohohle skvělého počinu. Škoda, že budeme muset čekat na další sérii, strašně moc chci vědět, jak to celé dopadne :-)

180

Odpovědět

+MarilionAž budu mít čas, mrknu na to. Díky.

180

Odpovědět

Jen tam nemuselo bejt to ***? a to víko od čutory nemuselo být plastové

190

Odpovědět

Omluva. Mithril tam měl několik vynechávek, které jsme se scr00chym na poslední chvíli odposlouchávali a jedna tam bohužel zůstala. Už je to opraveno.

201

Odpovědět

+BugHer0Jsem rád že na tomto webu to není - uploadnu titulky a už se o to nezajímám ale že se titulky průběžně opravují a všeobecně jdou překladatelé vstřícní k uživatelů.

200

Odpovědět

***?

193