Smrtící starověká magieJourneyQuest (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:370
Počet zobrazení:5 913

V minulém díle se Glorion konečně dostal do chrámu, který ovšem už Perf s Narou přeskočili. Perf se stal také majitelem meče a Vyvoleným. Jak si s mečem porozumí? A jak si Glorion poradí s prvním smrtícím úkolem? A také se dočkáme souboje čarodějů.

Přepis titulků

Tohle je nějaký špatný sen. Jak můžeš být Vyvoleným? Já jím mám být! Jo! Počkat... cože? Takhle se to stát nemělo. Přesně. Radši bych byl u někoho s koulema, a ne u vyfintěného buzíka v hábitu barvy hnisu. Proč z něj cítím pláč?

Ale ta zmanení a předzvěsti. - O čem to mluvíš? - Tohle měl být můj osud! Vezmi si ho, já ho nechci. Hezky, čím dál vyšší hlas. Tak honem, stužky. Jdeme vás nechat zabít. Záblesk! Puf! Ale no tak...

JourneyQuest Smrtící starověká magie Co mám dělat? Co mám dělat? Máš meč, pohroz jim! Nic nezkoušejte! Tohle je magický meč! Hezky, zníš jako ženská ve dvou jazycích. - A taky máš malý koule.

- Řekni, že je zakleješ. Pohněte se a já na vás vypustím svoji smrtící starověkou magii! Sleduj tamhletoho, je chytřejší než ostatní. Nedělej to! Varuju tě! Sraz ho. Sraz ho! Sám sis o to řekl! To myslíš vážně? Mléko? Co to sakra bylo?

Bezpodmínečně se vzdáváme. Hledáš cestu ven? Je tu pouze jedna. Jediná cesta je vpřed. Za těmi dveřmi. Ano, za těmi! Zde hoří pekelný oheň. Žádná voda ho neuhasí. Jak získáš klíč před tím, než oheň spotřebuje všechen vzduch v místnosti?

Neunikneš. Zemřeš tu sám a zapomenut. A tvé kosti se stanou součástí Chrámu všech zká... Počkej. Co to děláš? Polož to. Okamžitě to polož!

Netušil jsem, že tohle vůbec jde. Dobře, pokračuj. Stejně zemřeš v další místnosti. Pitomče! Mléko... Ty jsi ho postříkal mlékem. Je to jedno ze tří kouzel, které si pamatuju. Ale mléko! Co je to za kouzlo?

Vyčaruj mléko. A je to mnohem univerzálnější, než to zní. Moje další kouzla Spravení a Nejasnost by nebyla o moc užitečnější. Spravení? To je na léčení? Ne, je to šicí kouzlo. Dobře a co dělá Nejasnost? Je to těžké vystihnout. Není to o tom, co to má za efekt, jako spíš... Řekněme...

Nemám ponětí. - Jsi nejhorší čaroděj na světě! - To nikdo nezpochybňuje! Já... Víš, že pracuju na novém kouzlu? V téhle situaci by sice nebylo užitečné, ale.. Prosím... Prosím, přestaň na mě mluvit. Opravdu jsem doufal, že ho uvidíš.

Ani známka po Zabijákovi orků. Zabili jsme jejich léčitele. Mlékoděj měl u sebe tohle. Dobře... S tou bych si dal říct. Nemyslím si, že by měla zájem. Ale já bych měl! - Tím myslím...

- Chápu to. Chápu to. A co s tímhle? Dones to náčelníkovi. Nazdárek, krásko. Chtěla sis někdy užít s orkem? Na odpovědi vlastně nezáleží. Fuj, smrdíš. - Tou rukou si utíráš prdel? - Nedotýkej se jí. Ticho, dojičko.

- Teď mluví dospělí. - To zvládnu, Perfe. Nejdřív si to budeš muset rozdat se mnou. Obrazně! Myslel jsem to obrazně! Máme tu souboj. Nějak... Nějakým způsobem... to vždycky ještě zhoršíš. Ale není to fádní. Nikdy neděláš věci fádní. Co bych teď za fádnost dal.

Hned vedle nudy a jednotvárnosti. Tohle není ani jedna z těch věcí. Tohle je souboj čarodějů. Takže na sebe budete vrhat kouzla, dokud jeden z vás nezemře? Ne. Dokud já nezemřu. Naro, je mi to moc líto. Budu ti to mít za zlé po celý zbytek života.

Nazdar, uřvánku. A snaž se na mě nekrvácet. Překlad: Mithril www.videacesky.cz Já mizim. Střih.

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mlékoděj :D :D :D Umírám

200

Odpovědět

Tenhle seriál je prostě boží...

180

Odpovědět

Mithril: jo, ja to chapu, jenom sem dosti nedockavy :)

180

Odpovědět

Namotala som sa... škoda, že to má tak málo dielov.

180

Odpovědět

Je to hodně podobné Barvě kouzel, ale ty vtipy jsou originální, nebo alespoň málo viděné.:)

190

Odpovědět

erazmus: Dobrej postřeh. Přesně tohle mě napadlo na konci minulého dílu ;-)

180

Odpovědět

V životě by mě nenapadlo, že se budu tak extrémně těšit na další díl

180

Odpovědět

Taky vám ten námět připomíná Barvu kouzel? :-)

182

Odpovědět

that warrior used a freaking exploit - ban him!!

jinak za 10

181

Odpovědět

je škoda, že natočili jen 7 epizod (navíc mi přišly ty 2 poslední trochu slabší- málo Gloriona, ale zase se činí bardka)

180

Odpovědět

Zdá se že dívat se dál se vyplácí - už tý elfce konečně někdo navrhl že jí roztáhne nohy... jen tak dál

1913

Odpovědět

Ta holka je strašně krásná...

194

Odpovědět

glorion je pán :D

180

Odpovědět

Mlékoděj... :D

190

Odpovědět

dokonalej díl :D jak vyrazil ty dveře :D

190

Další